Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:31:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nenad Canak- Ukinite Hilandar  (Pročitano 8905 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 838
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZV - 10
Србија без Хиландара - Чанак без штаке!Идиот је он!Само уме да каже''глупа питања''.
Зашто он од своје плате,и плате његових посланика и коалиционих партнера не одвоје за гладне?Наравно,тим болидима треба да су пуни џепови,па морају да краду из државе!Само желе да нам урнишу државу.
« Poslednja izmena: 24. Jun 2007, 16:23:31 od Beogradski_Sindika »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
vidim.. ti se jos dvoumis da li se kaze dzepovi ili djepovi..

elem... ja sam uvek za to da se izgradi ili obnovi neka skola, bolnica, centar za nezbrinutu decu, nego crkva...
te pare ne bi isle u cankov ili bilo ciji dzep, vec nasem narodu...
pa, to je valjda jedna od uloga drzave... da pomazemo jedni drugima...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
vidim.. ti se jos dvoumis da li se kaze dzepovi ili djepovi..

elem... ja sam uvek za to da se izgradi ili obnovi neka skola, bolnica, centar za nezbrinutu decu, nego crkva...
te pare ne bi isle u cankov ili bilo ciji dzep, vec nasem narodu...
pa, to je valjda jedna od uloga drzave... da pomazemo jedni drugima...


Džabe toj školi obnova kada nju svake godine pohađa manje učenika nego u predhodnoj; džabe toj bolnici obnova kada je svakodnevno pune fizički, psihički i duhovno nastradali ljudi ovog sistema...Nezbrinutu decu ostavljaju najčešće nemoralni deklamovani ili narkotički delikventi kao činioci našeg društva...Sve ove probleme možemo rešiti tako što ćemo se botriti za njihovu preventivu, za metode da do njih uopšte ne dođe a ne da se smišljaju sistemi za njihovo lečenje što u suštini samo doprinosi još većem širenju te sveošte zaraze...Ako neko kome se ne radi zna da će biti socijalno zbrinut, taj se neće pomučiti da to promeni sam u svom životi nego će vazda čekati neku pomoć...Bolje je sprečiti nego lečiti, čime se crkva u načelu bavi: duhovnim i moralnim isceljenjem zahvaljujući kome se svi ostali problčemi mogu zaobići...I zapamti, nisu crkva samo ljudi koji pri njom deluju nego sama suština se gradi na osnovu temelju njenog nastanka i stvaraoca, jačina sabornosti koja se u njoj stvara...Niko nije bezgrešan i niko se kao pojedinac ne može tumačiti kao oličenje crkvenog i pravoslavnog života
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To delimicno i ima smisla, ali ne zaboravite da se Canak zalagao da se novac od srpske gladne dece odvaja kako bi se Bosni placale ratne reparacije zbog toboznje agresije koju je pocinila Srbija. Kako se toga gospodin Canak nije setio kada je bacao kletvu na sudije koje su presudile da Srbija nije izvrsila agresiju na Bosnu, a smeta mu briga za srpske svetinje. Zasto mu ne smeta izdvajanje tolikog novca za EXIT ili za prestolonaslednika. I ja mislim da su socijalno ugrozeni ispred ma koje gradjevine, ali i ispred enormnih poslanickih plata. Budzet pokriva tolike gluposti da zaista mislim da nije Hilandar nije uzrok sto ce gladna srpska deca oskudevati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ukinimo Canka....
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson z1010
ma politikanstvo i to sa obe strane, 90 miliona dinara, šta je to, čak i za srbiju, ja prvo mislio da je 90mil evra.
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 5610
To delimicno i ima smisla, ali ne zaboravite da se Canak zalagao da se novac od srpske gladne dece odvaja kako bi se Bosni placale ratne reparacije zbog toboznje agresije koju je pocinila Srbija. Kako se toga gospodin Canak nije setio kada je bacao kletvu na sudije koje su presudile da Srbija nije izvrsila agresiju na Bosnu, a smeta mu briga za srpske svetinje. Zasto mu ne smeta izdvajanje tolikog novca za EXIT ili za prestolonaslednika. I ja mislim da su socijalno ugrozeni ispred ma koje gradjevine, ali i ispred enormnih poslanickih plata. Budzet pokriva tolike gluposti da zaista mislim da nije Hilandar nije uzrok sto ce gladna srpska deca oskudevati.

 Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Gledajuci blee92 video sam i cuo njihov komentar : naravno sve pohvale za Canka i njegovu poslanicu !
Cak k se i SPC "izjasnila da drzava ne treba da se ulazu  pare u Srpske svetinje" !Kao to je mesanje politike u crkvu .
Pa drzava treba da pomaze svoje svetinje i da ih obnavklja i izgradjuje. Svak drzava to radi - zasto ne bi i nasa .
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
Srbija ima 8 miliona stanovnika...
Hajde da uzmemo da je to 4 miliona pravoslavnih vernika...

Anea , да те научим кад већ не знаш, у Србији има мноооооооооооого више од 4 000 000 православних верника!!!

According to the last census in 2002, the most numerous religious groups in Serbia (excluding territory of Kosovo) were:

  * Orthodox Christians = 6,371,584  84,1%
    * Catholic Christians = 410,976
    * Muslims = 239,658
    * Protestant Christians = 80,837
    * Jews = 785
    * Adherents of Oriental Cults

wikipedia
« Poslednja izmena: 25. Jun 2007, 12:16:58 od bambyle »
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
vidim.. ti se jos dvoumis da li se kaze dzepovi ili djepovi..

elem... ja sam uvek za to da se izgradi ili obnovi neka skola, bolnica, centar za nezbrinutu decu, nego crkva...
te pare ne bi isle u cankov ili bilo ciji dzep, vec nasem narodu...
pa, to je valjda jedna od uloga drzave... da pomazemo jedni drugima...



Donesen je zakon o odnosu drzave i crkve. Napravljen je kontinuitet sa zakonima od pre 1941. Kakav ?
Drzava i crkva su odvojene, ne mesaju se jedna drogoj u posao, ali imaju harmonican odnos,i zajedno rade
na dobrobit i naroda i drzave. To znaci da se skole, bolnice,i crkve, grade u isto vreme.
50 godina je sve gradjeno osim crkava, pa smo svedoci , nasta je to ispalo.
To najbolje zna ta tvoja "lokacija",koja me ipak malo iritira.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:31:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.