Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nemogu Inst. original CD jer nije 32-bit-a Computer......??  (Pročitano 4637 puta)
Svakodnevni prolaznik


Bit ce skoro propast Svijeta

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 493
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Ma ne vredi probao sam na SETUP ono kao Administator izvesti ..ili ti (run as admiitator) i onda mi dode a okrenme Inst. i kad hocu ono pise: nije konpatibino,,, ne vredu dzaba  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
R . I . P HM - VP & AK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
Pokusaj na ikonicu idi desnim klikom. Zatim na properties. U tom prozoru izaberi jezicak Compatibility, pa klik skroz dole na Change settings for all useres. Sada u tom prozoru, cekiraj kockicu pored koje je natpis Run this program in compatibility mode. Dopices dostupnost padajucem meniju u kome izaberi sistem za koji mislis da je ok.
Zatim skroz dole cekiraj kockicu, u delu Privilege level. Time neces vise morati na ikonicu da klikces desnim pa na Run as administrator.
Potvrdi na Apply, pa ok, i u drugom prozoru na ok.

Ako se desi da disk ima Autorun, pokusaj i s njim na taj nacin.

Probaj tako. Ako nece, zovi one likove i iznakrsi im ga sto lazu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Apple iPhone 7 Plus
i mene je par stvari mucilo isto tako i onda procitah negde (mozda cak i na MS sajtu) da kada javi tu poruku da nije kompatibilno sa 64bit sistemom prakticno mozes da se slikas.
Ovo run as administrator i compatibility pomaze samo u odredjenim situacijama. Kod programa koji ne podrzavaju 64bit arhitekturu ne pomaze.

Ono sto ce sigurno da ti pomogne je virtual pc. ali to je kilavo resenje

edit: sad procitah jos jednom prvi post:

Citat
oni su mi rekli da mora moci, samo da trebam negde pustati..... ali gde, neznaju ni oni...
Mislim da je ovde sve jasno. Imas posla sa nesposobnim skotovima. Da je meni neko ovako nesto rekao ne bih ni sekund razmisljao. Odmah bi otisao i vratio disk.
« Poslednja izmena: 16. Nov 2009, 10:46:46 od zare88 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Bit ce skoro propast Svijeta

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 493
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Da vratio bi ja ali to sam ja zvao tu Firmu gde je CD napravljen .... mogu ja njima vratiti CD na Adressu,al ko ce meni nadoknaditi 50 €

Bio sam u Trg. gde sam CD uzeo,oni probavali i vidjeli Gresku...ali kazu da nemogu nista...nego da ja zovem Firmu sto je CD napravila  Smile   Smile
IP sačuvana
social share
R . I . P HM - VP & AK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
Bio sam u Trg. gde sam CD uzeo,oni probavali i vidjeli Gresku...ali kazu da nemogu nista...nego da ja zovem Firmu sto je CD napravila  Smile   Smile

sada je pravi momenat da im pripretis inspekcijom...
ti si kupio softver za koji su ti oni rekli da ce raditi...
softver ne radi, oni su duzni da ti isti zamene, ili nadoknade pare...
sa obzirom da su oni takvi, vrlo usluzni i fini Smile Smile, ja se ne bi ni razmisljao...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Bit ce skoro propast Svijeta

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 493
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Evo pokusao sam opet ..ubacio CD, otisao na SETUP i klikno desni Mis pa na Properties pa sam ovaj Znak na ovom prozorcicu Aktiviro i izabrao Windows XP (Service pack 2) ali nece nikako sad da krene Inst. iskljucio sad ovo ali opet isto, nece da pokrene  Smile  Smile

U mene Vista  Smile

U svakom slucaju mislim da cu ih sutra Zvati  i Mame im se nakresati

IP sačuvana
social share
R . I . P HM - VP & AK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Bit ce skoro propast Svijeta

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 493
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0

sada je pravi momenat da im pripretis inspekcijom...
ti si kupio softver za koji su ti oni rekli da ce raditi...
softver ne radi, oni su duzni da ti isti zamene, ili nadoknade pare...
sa obzirom da su oni takvi, vrlo usluzni i fini Smile Smile, ja se ne bi ni razmisljao...

LooL, Kojom Inspkcijom, kad su oni meni rekli...nemozemo mi nista zbog toga, a nemozemo ni primiti nazad iz "Sigurni razloga" Smile
IP sačuvana
social share
R . I . P HM - VP & AK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Apple iPhone 7 Plus
ahahhaahahahah "sigurnosni razlozi"
Valjda se plase da im ne stavis antraks unutra  Smile

LooL, Kojom Inspkcijom
pa trzisnom valjda.

... kad su oni meni rekli...nemozemo mi nista zbog toga
seru.
Stisni ih bre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Bit ce skoro propast Svijeta

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 493
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
ahahhaahahahah "sigurnosni razlozi"
Valjda se plase da im ne stavis antraks unutra Smile

LooL, Kojom Inspkcijom
pa trzisnom valjda.

... kad su oni meni rekli...nemozemo mi nista zbog toga
seru.
Stisni ih bre.

Danas mi bas neko rece, ko poznaje dobro Zakone ovde u Svicarskoj...ako neki CD ne radi,a ja ga uzeo  i imam "Racun" da su oni duzni da zovu Firmu koa je napravila CD, jer oni imaju sa njima Kontakt, kako su inace drukcije dobili CD-ove...
znaci kaze da ja nemoram opce zvati i da to nije moja briga vec od njih, majku im, oticu i sve cu im po spisku j.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
R . I . P HM - VP & AK
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
mi u srbiju smo vec istrenirani da im je**mo milu majku, pa se lakse resavamo za to, imali podrsku zakona ili ne...
i ako nisi u pravu, odes da se olaksas... Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.