Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nemam pojma!  (Pročitano 11482 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ok, a sad ovako.

Siemens CF62 jeftin nedovrsen telefon.
Samsung E-700 skup nedovrsen telefon, o tome vrlo jasno govori to sto su nakon njega izasle 2 poprave serije a ni jedna nije bila vredna novca koji kosta.
SE K700-i simpatican telefon, verovatno i najbolji SE ispod hi end serije, ali daleko od toga da je vredan para koje kosta.
Nokia 6230 najsuplja nokijina s40 igracka koja od naprednih opcija ima manje vise sve sem jedne stvari... takva je kakva je, nema symbian dodataka, nema nicega, telefon je suva igracka.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
Citat: storm cloud
U mobilne se nista ne razumem Smile , jos uvek koristim isti krs koji sam kupila pre 4 i po godine, ali sam resila da se malo modernizujem. Sad planiram da kupim neki lep telefoncic, ali pre nego sto krenem u kupovinu, treba mi objasnjenje za neke stvari o kojima znam toliko da mogu da pitam da li se mazu na lebac.

Dakle, sta je to bluetooth, a sta IC port? Da li te dve stvari imaju neke veze jedna sa drugom? Koje od ta dva je vaznije ili, jos bolje,  koje ce mi manje nedostajati Smile:

Posle cu smisliti jos neka pitanja.  Smile


BT ti je ukratko radijska veza izmedju 2 telefona ili izmedju PC-ja i telefona.
IC zaboravi. To ti je totalno nepotrebno jer osim nekih kardinalnih problema nekompatibilnosti imash i onu veliku manu: obe jedinice moraju da imaju vizuelni kontakt.
Savetovao bih ti Nokiu 7610. Bices glavna cica svuda gde god se pojavish  :icon_pistoles:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Uh, bas ste se raspisali, sad tek ne znam sta cu!

Citat

Sada ce jos ispasti da ja propagiram motorolu i ako je bas ne volim, ali ponavljam jos jedanput, ako vec moras da uzimas telefon na preklop, sto ti ja ne bih preporucio, onda uzim motorolu jer je sasvim solidan phone i dosta bolji od konkurencije



Zasto bas ne volis Motorolu? Naravno da ne moram na preklop, ali takvi mi se svidjaju. Sto, sta im fali?

Citat

Definitivno ti ne bi preporucio da uzmes i jedan od ta dva


Zasto?

Citat

malo siromasna opcijama


Kojim?

Citat

Ja bih ti preporucio par telefona


Hvala, ali mislim da nisu ono sto ja trazim.

Citat

Savetovao bih ti Nokiu 7610. Bices glavna cica svuda gde god se pojavish


Preskup mi je, a i ne kupujem telefon da bih negde bila glavna cica. Da mi je stalo do toga, mogla ih to i bez telefona. Wink

A sta sad?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
Citat

Savetovao bih ti Nokiu 7610. Bices glavna cica svuda gde god se pojavish


Preskup mi je, a i ne kupujem telefon da bih negde bila glavna cica. Da mi je stalo do toga, mogla ih to i bez telefona. Wink

A sta sad?


Aj pogledaj Sony Ericsson Z600, a ?   :[111]:
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/284/SonyEricsson/Z600
189 Eura.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Da,a na istom sajtu doticna Nokia 7610 445 eura! Sta nije jasno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
Citat: storm cloud
Da,a na istom sajtu doticna Nokia 7610 445 eura! Sta nije jasno?


Batali Nokiu, pogledaj Sony ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
I dalje ne znam sta hoces da kazes. Rekla sam da mi je ta Nokia skupa jer je oko 450 evra. Oko 200 evra mi nije skupo. Da li sada razumes?

Ne znam zasto mislis da nisam pogledala taj sajt i telefone na njemu. Pa valjda mi se nisu u snu javili ti telefoni koje sam pominjala. Odavno sam pretrazila i Mobilni svet i ostale nase i neke strane sajtove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Motorolu ne volim pre svega sto ima, ili bolje receno sto je imala, jako los software. To su znacajno ispravili u novijim modelima, ali nekako od kada sam imao motorolu ostale su mi traume, tako da bas i ne volim tu marku. Naravno taj software i dalje nije savrsen, pa i dalje ima mnogo propusta, kao sto su neki potpuno banalni da nemas recimo status report. Pored toga tu su i razlozi koje mozda neces shvatiti, kao sto su da je motorola MADE IN USA, a ja takve stvari radije izbegavam ako ikako mogu.

Ako ne mora da bude na preklop onda imas dosta veci izbor, a sada sta tebi treba to je ono pitanje, odnosno sta trazis od telefona. 7610 ti je telefon kome motorola sa tehicke strane ne moze ni da pridje, ali ocigledno je to nesto sto tebe ne zanima. Znaci ne zanimaju te tehnicke prednosti, vec nesto drugo. E sada ti reci nama lepo sta je to sto ti trazis od telefona, pa cemo onda mi da ti kazemo sta da kupis.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
Dokle cete sa tom 7610? Pa nemam nameru da dam toliko para, eto zasto necu taj telefon!!!!!!!

Imam sad jos jednog kandidata. Sta mislite o Panasonic X70? Kakav je u odnosu na SE Z600 i Motorolu V525?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zasto uopste uzimas u obzir takve telefone... to ti je ko kad odlucis da hoces da kupis bembaru a odes za svaki slucaj i u salon zastave Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.