Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nemački ambasador: Crna Gora prva u redu za NATO  (Pročitano 2952 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung SGH-E590
Glupo ti je poredjenje. Sindjelic nije mogao da prezivi i zbog toga je to uradio, a ovi debili sami sebe raznose zato sto im je neka budala rekla da ce dobiti device. Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung 111111
Ma ni ne trudim se da poredim.
I nasi ginu uz milion i milion obecanja i jos toliko nacionalistickog podstreka.
Metode nisu iste ali cilj jeste isti.Da bi neko poginuo za drzavu moras da mu usadis veci cilj/ideju/premisu/obecanje od zivota.Dal ce to da budu device i Alah ili raj i Isus je sasvim nebitno.
Neki to rade i bez toga.S tim da su muslimani pogotovo te drzave koje SAD pljacka i ubija u stadijumu ravnom srednjem veku pa je sistem manipulacije preko islama mnogo laksi.

Idi ubi se bombom na ledjima medju nase neprijatelje,digni se u vazduh i pravac Alah.
« Poslednja izmena: 04. Apr 2014, 00:13:04 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Nema tu nikakvih terorista ni ostalih gluposti.On se dizu u vazduh da bi zajedno sa sobom povukli debele amere , nacisticke nemce.

Sada, nacisti su dobro kooperirali sa muslimanima, imali su i hadzar i skenderbeg divizije, plus su pokusavali na bliskom istoku da nadju saveznike  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung 111111
VAU i mi smo imali perfektne odnose sa Francuzima pa sad nemamo  Smile

Terorizam je izmiljen i ko zna koliko puta iskorisecen pojam.Moze samo da mi pada na pamet koliko li su se puta Ameri ubijali pod izgovorom "Terorizam" da bi mogli da ubijaju nevine muslimanske stanovnike.

Ameri su im legitimna meta tu nema nikakvog terorizma.Ameri ih pljackaju oni ih ubijaju..ja ne vidim sta je tu terorizam  Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Pa, nesloga, naravno. Naša najstarija i omiljena tradicija.
Jedni vuku ka dalekoj majci Rusiji, drugi vole da budu graničari Evrope, treći bi da budu veći Kurci od Turaka. I tako vekovima. I sve se to nekako održi na klimavim nogama,ali onda dođe trenutak kada više ne može tako. A mi nemamo jasnu svest i ideju šta i kako. Kad kažem mi, mislim na narod,na većinu. Nego bi i dalje svako na svoju stranu,a to više nije opcija. I onda kuku lele,pa otkud sad ovo,pa šta ćemo,pa kako ćemo...

A celu stvar dodatno pogoršava činjenica da zadnjih tri i po decenije vlast ovde ne služi da se zemlja vodi napred, nego da se najprljaviji ološ bogati i leči komplekse. I tako svaki put kada nekom vladajućem pajseru dođe na red pitanje šta ćemo dalje, kuda plovi ovaj brod...  on ga samo gurne u fioku i pravi se lud. Ko veli nek se sledeći bakće s time, ja sam sad zauzet tovarenjem sekretarice i smišljanjem nove pljačke. I kad na kraju napokon dođe momenat kad nema više odlaganja i gledanja u plafon, mi se nađemo u čudu i neverici, potpuno nespremni za bilo šta.
Pa naravno.  Ali dobro, imamo izbore i referendume, to sve resava Wink
Ja odavno nisam ludovao, mozemo nesto da organizujemo u Julu.  "Srpski Scenario" Smiley

@Jasikasi
Sa svim se slazem, osim sa tim da su muslimani nevini.

Ja pricam vec dugo, ko zeli da vidi kakav je Islam, neka procita jebeni kuran, neka pogleda sta se deshava u svetu.  Zapad i njihove gluposti na stranu, Islam ima za cilj kompletno osvajanje sveta, i dobro im ide.  I dok na jednoj strani mi Srbi navijamo za Istocnjake, jer znamo da ih USA jebe zbog resursa i drugih cuda, u istu ruku treba da razmislimo koliko je to dobro, jer smo mi belci kvazi hriscani za njih "Zapadnjaci."

Islam je jedno veliko zlo.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 27.0
Meni ne smeta ni terorizam ni islam koliko mi smeta usiljeni multikulturalizam i ovakva sranja :

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
VAU i mi smo imali perfektne odnose sa Francuzima pa sad nemamo  Smile

Ipak su Svabe i muslimani imali tesnju saradnju a i danas onako malo i nekako saradjuju, kolko se moze i da, recimo sa Iranom i tehnologijama  Smile

Citat
Zapad i njihove gluposti na stranu, Islam ima za cilj kompletno osvajanje sveta, i dobro im ide.

Onako, i hriscantsvo je imalo za cilj da se siri, po svaku cenu, pa je cela latinska Amerika do srzi hriscanska. Samo, sto je to bilo ranije, dosta ranije, danas to vise ne postoji ko hriscana ali kod muslimana se razvilo i sada je na vrhu
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung 111111
Citat
Ipak su Svabe i muslimani imali tesnju saradnju a i danas onako malo i nekako saradjuju, kolko se moze i da, recimo sa Iranom i tehnologijama

Pa nije indijancu jedan,to nikako ne moze da se poredi sa francusko srpskim prijateljstvom.Pa ni za nokat ne moze da se poredi.

У време Првог светског рата, Србија и Француска су биле савезнице. Француска је помагала Србију у наоружању, а касније је организовала и пребацивање српске војске са јадранске обале на острво Крф. Такође, збринула је и бројне болеснике и рањенике у својим болницама, а децу и омладину је сместила у своје школе у Француској. Француска је била и једна од главних организатора Солунског фронта, а на челу уједињене ослободилачке српско-француске војске се налазио француски генерал Франше д' Епере. Београд је једини град ван Француске који носи орден Легије части, а њега је Београду лично доделио генерал д' Епере на свечаности на Теразијама 30. јануара 1921.. Ово савезништво је овековечено и Спомеником захвалности Француској на Калемегдану. Тадашња Краљевина Југославија и Француска су биле чврсто повезане (види Мала антанта=

Inace zamisli kad je to prijateljstvo propalo .. kad je doso komunizam i drug Tito  Smile

Иако савезнице и победнице и у Другом светском рату, односи Француске и Југославије, после 1945. нису више били тако срдачни. Промена друштвено-економског система у Југославији (из капитализма у комунизам) и национализација имовине француских компанија су биле само део проблема.

Највећу кризу у овом периоду представља сукоб око Београдског процеса, тј. суђења Драгољубу Михаиловићу. Овом процесу су се посебно противиле Сједињене Америчке Државе, и особито Француска. Председник Француске, генерал Шарл де Гол, који је био велики пријатељ и школски друг Михаиловићу са Француске војне академије, је упутио молбу Титу да га ослободи. Упркос притисцима споља, судски поступак је завршен и Драгољуб Михаиловић је осуђен за велеиздају и колаборацију са нацистичким окупаторима и стрељан. Након тога, иако дипломатски односи нису прекинути, односи између Француске и Југославије се хладе.


Vrlo interesantno..Ovo ozbiljno mislim.
Jer vidi ti i sistem,se trudite da iznesete nek idiotske tvrdnje.O Drazi cetnickom pokretu a da pritom drzite liniju sa demokratskom SAD,Francukom..Na kraju krajeva i Nemackom koja je tvorc svog sranja na planeti.
I onda se malo vratis i vidis kako su bas te zemlje koje su se borile protiv nacizma podrzavale izmedju ostalog i Drazu.

Bez svake sumnje je ocigledno da smo bili prijateljske zemlje.Ali opet ti tupis kurac o nekim muslimanima koji se dizu u vazduh iz zbog islama  Smile
Islam je samo nesto cime se manipulise ali nije UZROK.

SAD je u ratu sa njima.Oni ih ubjaju kako ih ubijaju i tu nema nikakvog terorizma.
Osim drzava koje su u ratu sa njima niko nije u opasnosti.TO sto ti trubis sa tvojim ispranim mozgom je drugo, ali realno Srbija i sve drzave koje nisu u ratu sa njima su bezbedne.


Citat
Sa svim se slazem, osim sa tim da su muslimani nevini.

Ja uopste nisam ni pokusao da tvrdim da su muslimani nevini.Cak sta vise mi smo bili u milion rata sa raznim muslimanima.Ali sad da tvrdim da su teroristi svi muslimani.Ili da nam preti istrebljenje od njih samo zato sto su muslimani ..boze me sacuvaj  Smiley 1
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 28.0
VAU i mi smo imali perfektne odnose sa Francuzima pa sad nemamo  Smile

Ipak su Svabe i muslimani imali tesnju saradnju a i danas onako malo i nekako saradjuju, kolko se moze i da, recimo sa Iranom i tehnologijama  Smile

Citat
Zapad i njihove gluposti na stranu, Islam ima za cilj kompletno osvajanje sveta, i dobro im ide.

Onako, i hriscantsvo je imalo za cilj da se siri, po svaku cenu, pa je cela latinska Amerika do srzi hriscanska. Samo, sto je to bilo ranije, dosta ranije, danas to vise ne postoji ko hriscana ali kod muslimana se razvilo i sada je na vrhu
Hriscanstvo se vise ne shiri, niti je relevantno.  I ako ja dobro vidim svako moze da se sprda sa Hriscanstvom i nikom nista. Ali, kazes nesto za Alaha ili Muhameda i odma teroristicki napadi, pretnje i ta cuda. I jedino je Islam ostao koji nije evoluirao, ostao je isto govno kao i pre, bez mogucnosti dijaloga, razmisljanja ili boze me sacuvaj drugacije interpretacije savrsenog kurana.   Jedino sto je Islam razvio je strategiju kolonizacije i ja ne znam o kojem ti vrhu pricas, osim mozda ako ne planiras da odneses u vazduh.

@jasikasi
Ja da se pitam bi svi muslimani imali dve opcije. Ili se vrati odakle si doshao, to jest ako si Islamista onda idi zivi medju njima dole na Istoku, ili budi likvidiran, jer ja znam da kada oni budu bili u mogucnosti oni nam ne bi dali tu mogucnost.  Muslimani su zlo bili i ostali, a tumor se operise na vreme
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Hriscanstvo se vise ne shiri, niti je relevantno.  I ako ja dobro vidim svako moze da se sprda sa Hriscanstvom i nikom nista. Ali, kazes nesto za Alaha ili Muhameda i odma teroristicki napadi, pretnje i ta cuda.

Danas vise ne, posto je crkva, tj. religija dosta oslabila sa uticajem ali u srednjem veku nije bilo za salu

Citat
I jedino je Islam ostao koji nije evoluirao, ostao je isto govno kao i pre, bez mogucnosti dijaloga, razmisljanja ili boze me sacuvaj drugacije interpretacije savrsenog kurana.

U pocetku su obecavali, preuzeli su gomilu stvari od Rima, Grcke i obnovili, medjutim, kasnije poceli da tonu sve dublje...

Citat
Jedino sto je Islam razvio je strategiju kolonizacije i ja ne znam o kojem ti vrhu pricas, osim mozda ako ne planiras da odneses u vazduh.

Ma mislim na vrhu fanatizma...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.