Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nemačka stvorila carstvo slučajno  (Pročitano 3883 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.43
Амерички спољни дуг је највећи на свету, па нешто не видим да се распадају. Додуше, полако али сигурно тону у фашизам, а свако би им мимо тога радо закуцао нуклеарку - али то је већ у домену људских права и (не)остваривих надања.
Kamate na dug su uvek vece od kamata koje se odnose na stednju,i tako da dug raste mnogo brze od kolicine novca koji je u opticaju.

Problem duga je taj sto on u kreditnom sistemu regulacije novca (kakav danas imamo i koji smo imali u proslosti) moze samo da raste. Dug ne raste samo u SAD, vec u svim drzavama, tako da se postavlja pitanje sta ce se desiti kada spoljni dug SAD bude 100 triliona necega, a npr Srbije 120 milijardi? Da li neko uvidja besmislenost? Naravno, citava stvar je vec sad obesmisljena, ali niko o tome ne govori!

Zasto dug raste? Zato sto novac za kamate nikad nije usao u opticaj, tako da je sav novac u opticaju neciji dug (glavnica) + kamate, koje ne postoje (ja uvek to volim da uporedim sa psom koji juri svoj rep)! I to je srz prevare. Pravljenje novca u bankarstvu delimicne rezerve iz nicega itd....

Citat
Pa,u suštini ono što je vredelo od nacista i njihovih sluga,a da nisu pokupili Ameri,to je završilo kod njih u službama,da
Razgrabili su ih istok i zapad, kada su usli u Nemacku. Drugi rat je bio namestaljka, lepo organizovan rat.

Citat
I slažem se i za ostalo.Istina,Grci su velike lenčuge ko i mi,ali nisu baš samo oni krivi za ovu frku.
Ne znam za tebe, ali u mojoj okolini svi nesto rade. Da li regularno ili ne, to je druga stvar. Grci nisu u situaciji u kojoj su zbog sebe, navuceni su na to.


« Poslednja izmena: 31. Mar 2013, 10:44:08 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
I slažem se i za ostalo.Istina,Grci su velike lenčuge ko i mi,ali nisu baš samo oni krivi za ovu frku.
Ne znam za tebe, ali u mojoj okolini svi nesto rade. Da li regularno ili ne, to je druga stvar. Grci nisu u situaciji u kojoj su zbog sebe, navuceni su na to.

Em... ne baš. Isti su ko mi. I baš kao i mi,mislili su da će doveka moći da žive lepo a da ništa ne rade.
Onda kad ih je stiglo našli su se u čudu i rešili da okrive druge za to.
« Poslednja izmena: 31. Mar 2013, 15:17:06 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
I ovo nekako ide uz ovu vest


Pikaso u direktorovoj kancelariji

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.43
I slažem se i za ostalo.Istina,Grci su velike lenčuge ko i mi,ali nisu baš samo oni krivi za ovu frku.
Ne znam za tebe, ali u mojoj okolini svi nesto rade. Da li regularno ili ne, to je druga stvar. Grci nisu u situaciji u kojoj su zbog sebe, navuceni su na to.

Em... ne baš. Isti su ko mi. I baš kao i mi,mislili su da će doveka moći da žive lepo a da ništa ne rade.
Onda kad ih je stiglo našli su se u čudu i rešili da okrive druge za to.
Sta podrazumevas pod "nista ne rade"? Evo, bas sad pokusavam da se setim, ali ne znam nikog iznad 20 godina ko nesto ne radi (mozda 2-3 coveka).
Grci su zaduzeni sa namerom. Nisu imali izbora, zelenasenje je zakonom propisano kao obaveza, putem bankarstva delimicne rezerve. Grcki dug je produkt Nemackog (zemalja iazvnoznica) profita.

U ovakvom sistemu, rad stvara dug.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Podrazumevam to da su u mnogim stvarima isti kao mi. Izjedeni korupcijom, skloni muljažama, imaju mnogo prljavštine u narodu i posebno u vlasti i sličan mentalitet kao i mi.

To da je i sama EU kao sistem kriva za njihov dug,to stoji. Ali to ne opravdava njihova falsifikovanja finansijskih izveštaja, njihove unutrašnje muljaže, i još bitnije - njihovo ponašanje kad je sranje naraslo - izađi na ulice i napravi još štete.

Neko je jednom lepo rekao - Grci su se odlično setili. Dok drugi rade i izvlače ih iz rupe,oni štrajkuju i kukaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
mob
Samsung S8 Plus
Ma Grcima je obecavano med i mleko, bas kao i nama sada...Kad te uhvati masinerija, nema nazad. Pa gde je tu logika da ti neko daje pare, kredite, pomoc itd.tek onako ada nista ne uzme zauzvrat? Nema je,tako? O cemu onda pricamo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
ops,enšuldige menšen? vi haben fir rajh,oh majn got,oh,oh,oh...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
sada sam se setio jednog clanka od zimus
iz blica cini mi se
e sad u tom clanku pise da nemci zele da promene istoriju i da operu ruke od svih ratova koje su zapoceli
i da zele da se predstave kao dobri momci i okrivljuju zle krvolocne srbe za pocetak prvog svetskog rata
neki njihov istoricar je bas govorio o tome kako nemacka nije htela da udje u rat
nego smo je mi naterali  Smile
pisanje  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
jebiga,jednoj evropi,kolevci kulture,rodonačelnici parlamentarizma,demokratije....itd.nedostajao je jedan apis,organizacija 1 crna ruka,organizacija 2 mlada bosna,jedan gavrilo princip,da bi se oslobodilo iz ropstva crno-žute monarhije i nemačke carevine jedno četri današnje aktuelne nacije,koje za vreme vladavine hasburga nisu bili ni svesni da su nacija?tako da to što kaže taj šulc i nije daleko od istine.atentat u sarajevu pokrenuo je domino efekat i stvari na atlasu evrope više nisu bile iste.
kad sam već kod nacija koje su bile potlačene i tako mogle još hiljadu godina,da ih i navedem:
1.slovenci
2.hrvati
3.slovaci
4.česi
* poljaci su povratili deo teritorije od nemaca,koje im je hitler kasnije naplatio ono puta kolko hoćeš,malo on,malo staljin.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.