Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:32:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nema slike na ekranu  (Pročitano 6347 puta)
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
@tomislav91


Nisam se dobro izjasnio.Mislim ako ne digne  mini XP onda znaci da je problem do memorije posto mini XP se ucitava iz RAM memorije.Razumes?Ako imas memoriju koja nije dobra neces moci da dignes mini XP.Takodje ako ti podigne mini XP moze da se desi da nemas C particije ili da je pojeden boot sector.Onda moras da koristis program za popravku MBR-a.Takodje ako ne uspes da popravis boot sector imas opciju da mount particiju i da prebacis podatke.Mini XP ima jako puno dobrih alata.Ne mislim da ti moze reci"Ej ne valja ram" nego mislim da mozes logicki da shvatis da ako ne dize nikako mini XP da je verovatno RAM u kvaru.Ali opet ponavljam.Ne mora nista to da znaci.Moras kod kvara racunara da ides nekom procedurom.Samo ti kazem sa golden memory testom mozes odma da testiras ram a pomocu HDD regeneratora mozes da proveris hard disk.Inace XP mini je deo paketa hiren boot CD-a.Znaci kad skines npr hiren boot 12 onda imas kad boot CD opciju da udjes u same alate , zatim imas da boot sa HDD-a i imas mini XP i mini linux.Nekad se desi da kad je sistem sjeban da prodje tabelu i sve OK i kad treba da ucita OS on pukne tj resetuje se.To je posledica sjebanog boot sectora ili sjebanih sistemskih file od strane virusa.Za to ima leka da popravis MBR broj ili pak da pokrenes recovery konzolu iz samog instalacionog CD-a XP-a.To sve radis kad nemas opciju da udjes u sistem na normalan nacin ili pomocu safe mode.Znaci ides prvo da je kvar virus tj softver a zato je najbolji mini XP jer kad udjes tamo ako C ne postoji znaci da je virus(mada u nekim slucajevima moze da bude i hard sa bad sectorima).
« Poslednja izmena: 16. Jan 2011, 22:33:58 od bora82 »
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
ovde na forumu imas iso fajl hirensa skini i narezi namesti boot from cd u biosu i imas testove koje ces pokretati, bora ti je objasnio zasto sam to rekao i obavezno memoriju obrisi gumicom preko kontakta i izduvaj dobro prasinu iz slotova nesto mi je tu sumnjivo da je radio do podizanja sistema eventualno otkaci cd rom pa probaj bez njega mozda je i on riknuo, eh te stare masine uvek mora nesto da pravi problem sve je u igri
Preduhitri me bora
« Poslednja izmena: 16. Jan 2011, 22:33:07 od geolog3 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 500
Zastava Kula
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG T385
evo skidam hirens boot 13..a ima 11 na cd...
probacu to..al nisam siguran da li ce hteti BOOT da odradi..kazem vam.dodje doonog prvog posta..master\slave uredjaji i tu BAM..nznm.pokusacu kazem...al nisam siguran da ce hteti..znaci kao sam razumeo..tamo imam mini xp..pokrenem ga...i tamo vidim da li ima c particija...ako ne...onda sta..virusi il mbr...al virusa nema sigurno..jer je sistem dignut( i D particija obrisanA) ..on je posle instalacije win-a pao...maltene bez razloga...pogledacu to...a test za hdd ... u hirensu je koji? znaci kontam,nacicu koji,al sta on treba da nadje,koje greske...da li ce mi reci da li hdd radi il ne radi,il to neki sektori i te gluposti...? hvala na pomoci x) a to za BIOS..cisto sumnjam da to ima veze....probacu sa ramom da obrisem gumicom...hteo sam,al ovaj nije imao guMicu .he..Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
probaj da otkacis cd rom kao sto sam rekao ili vidi na cemu puca sta ne moze da prepozna ok master slave ali sledece je hdd citac i memorija gde tacno pukne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
@tomislav91


Skini bolje 12.hiren boot 13 sam cuo da je sranje i da nema pola programa.U 12 znam da nema HDD regeneratora ali ima golden memory test.Mozes komotno i 10 ili 9 da skines.On mislim da ima sve potrebno.
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 500
Zastava Kula
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG T385
@bora82

imam 11...moze taj? nznm...ima dosta...vidi tamo stavio sam post...gde je hirens tema...sad skidam pa cu videti..

@geolog3
kazem..upalim PC..pokaze crn ekran,i onaj post...o MASTER\SLAVE i ostalim s*anjima..tamo..sto svaki PC pokaze..i onda posle toga bi trebalo windows ocitavanje..on pre toga..bam..samo se ekran vidi i sve zapuca...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
imam 11...moze taj? nznm...ima dosta...vidi tamo stavio sam post...gde je hirens tema...sad skidam pa cu videti..


Ne znam.Znam da u 12 su vratili golden memory test a da su izbacili HDD regenerator.E sad u 11 mislim da ima HDD regenerator a nema golden memory test.Zato ti kazem najsigurnije je skinuti 9 jer tu ima provereno sve.Ne znam ni ja tacno koja verzija ima sta ali zznam da pederi kako ide gore izbacuju dobre programe i hiren 13 je najgore smece  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1362
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia c6
probaj sa cd citacem insistiram na tome jer mi se desavaloi par puta da sam lupao glavu a cd crkao otkaci ga skroz i probaj ako nije to onda hirens pa  da vidimo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Evo ti 9.3 nasao sam ti na rapidu:



http://rapidshare.com/files/84332875/Hirens.BootCD.9.3.rar


Pogledaj dal je to to posto sam trazio na brzinu pa ne mogu da garantujem sta je u rar.9.3 sam sad pogledao i odlican je.Mozes pored njega skinuti i 12 cisto da imas medjutim 9.3 je kompletan sto se tice gold memory i HDD regeneratora koji su po meni 2 vrhunska programa koje uvek koristim


Citat
probaj sa cd citacem insistiram na tome jer mi se desavaloi par puta da sam lupao glavu a cd crkao otkaci ga skroz i probaj ako nije to onda hirens pa  da vidimo


Slazem se.Isto se i meni desavalo 100 puta.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:32:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.