Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:44:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nema prave ljubavi bez bola  (Pročitano 27099 puta)
19. Nov 2002, 11:56:00
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Vecina ce me razumeti kad kazem da nema prave ljubavi bez bola...

Zaljubite se po prvi put u zivotu, bez razmisljanja pocnete da dajete sebe, deo po deo, nemate iskustva i niste ni malo oprezni. Upijate svaku njegovu rec, svaki pogled, svaki dodir. Ne razmisljate o sutra jer zivite za danas. I sve i svi vas podsecaju na njega, on je u vama on je vasa prva ljubav, tako blizu ali tako daleko. Ne on ne sme biti vas. Da li ste ikada voleli a niste smeli da se predate?! Zelja i ceznja je veca od svega sto je do tada postojalo u vama. Zivite za svaki sledeci dan jer cete ga sresti cuti videti, makar to ako nista drugo. I onda neko dodje i kaze Vam da on vise ne postoji! Da ga nema, u prvi mah mislite da se sale ali ne to nije sala! I onda svaka njegova rec dobija jos vece znacenje i jos veci smisao i drzite se hrabro jer tako je on trazio...
"ne cuvaj dugo pepeo tih dana, kad jednom odem a poci cu. Hej budi jaka ti najlakse je plakati to nam samo gospod svira jesenju sonatu. kad odem..."
Posle tog traumaticno-depresivnog perioda ce Vam se desiti da se opet zaljubite, ovaj put malo zrelije. Pojavice se neko ko ce moci da vam podari sve ono o cemu ste sanjali. prozivece sa njim tri godine srece, blagostanja, radosti, smeha, uzivanja. Ciklus predavanja, uzimanja, ljubav! I onog trenutka kad budete zaboravili na sve samo ce Vam reci "Zao mi je ali prevario sam te, nisam hteo" Da li je prvi april? Ne 7 maj!!! Srecan ti bio tvoj dan! Moram priznati najlepsi poklon (ironicno). I onda... svi satovi ce nastaviti da kucaju samo ce Vas stati. Bespomucno urlanje sirena ce zajedno urlati sa Kojom..." ona nema nikoga da joj kaze ti si moja, ti si moja, ti si..." Dva meseca cete jesti kad Vas nateraju, picete kad cam gurnu casu u usta, disacete jer je to urodjeno. Nece biti nikoga. MRAK. Verujte puci ce nesto u Vama. Trazicete utehu u alkoholu a zaborav u muvanju, varanju, paljenju... Naici ce tada jedan dobar koji ce Vas podici na vrh pijedestala. Bicete jedina, najbolja, najlepsa, najpametnija, najnaj i njegova! Zivecete ludo i brzo. I nazvace Vas jednog dana i sasvim nenadano ce vam reci ' malena u frci sam, razvodim se..."
A Vi?! Zapanjeni. Sokirani. Nemi. Da li je to bio udarac glavom o zid?! I tada ce Vam sve postati nevazno!
Nekada najbolji djak, postace propali student, nekada pametna, lepa i vesela osoba postace dosadno dzangrizalo koje osudjuje MUSKE SOVINISTICKE SVINJE i proklinje ljubav, dozivecete cak i komatozovno stanje, slavimo li mi taj 7 maj?!
Ali ostaje nada.... na srecu imate gde da se vratite....
Kuci, rodni grad. Dobra, lepa majcina kuhinja, redovno spavanje i zivot ce Vam se vec polako vratiti u normalu. Muskarci Vam tada postaju manje 'svinje' i bas ste ugledali jednu dobru 'butkicu':)
I opet san.... Srescete se magicno.... govorite mu kako cete pristati da plesete sa njim ako se cuje Ricky Martin (ni sami nece znati zasto bas on kad ga ne podnosite) ako bude padala kisa i ako se budu videle zvezde. Zvuci ne moguce. Verujte Bogovi ce Vam uslisiti zelju i plesacete sa njim.
I sa prvim poljupcem vera u samu sebe ce Vam se vratiti. Shvaticete da ste uvek bili pametni, samo ste malo skrenuli sa puta, pocecete opet da se smejete jer Vas zivot pocinje da poprima lepe boje i pocecete opet da volite....
Onda ce jedne veceri doci kod Vas i reci Vam da Vas voli ali da on ne zeli devojku. Sutra ce Vam poslati buket prelepih ruza (7-mi je maj), ponadacete da je bila okrutna sala, ali ne... salje ih Vam za rodjendan i zato sto ste zasluzili.... A Vi cete ostati opet nemi i resicete da napisete peticiju za ukidanje 7 maja!!!
Ali ipak necete se osecati kao posle ostalih, dao Vam je neku snagu. Snagu da njemu i svim prethodnim pokazete da ste bolji, jaci, pametniji.
Zivot ce Vam postati lep iako nemate voljenu osobu pored sebe, kome jos treba ljubav, nemam ja vreman za to...govoricete sebi...
I jednog dana cete se okrenuti i shvatiti da pored sebe imate nekoga ko Vam se divi. U Vama on vidi sebe. Obozava Vas jer ste ono sto jeste, bez foliranja i laznih osmeha, prirodni i svoji. I voli vas! Uplasice Vas na trenutak cinjenica da ne zelite pokvariti divno prijateljstvo... ali da! Vi ste pobornik onih koji ne veruju u iskreno i pravo prijateljstvo medju polovima!  A i kakvo je to prijateljstvo ako on cezne za Vama?!
Tada Vam nece ostati nista drugo nego da mu se prepustite!

... u jednom gradu, u jednom klubu na kesicama za secer pise " Nema prave ljubavi bez bola".

Shvatila sam... nije poenta da sve prave ljubavi moraju da se zavrse sa bolom vec da treba dozivljavati bol kroz prividno prave ljubavi da bi dosla te prava ljubav!

NARAVOUCENIJE: Osvrnite se oko sebe sigurna sam da ima nekoga ko Vas iskreno voli!

P.S. Od secera secer za secera. Nadam se da je sad jasnije.
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Meni treba ljubav i uvek cu imati vremena za to, i za osobe koje volim ... Mozda i postoji i sada i mozda je uvek postojala neka osoba u mojoj blizini koja me potajno voli i .... i .... i sve je to lepo, ali ja nju ne volim! Mnogo sam drugarica izgubio zbog toga sto su one mene zavolele i htele da budemo vise od samo prijatelja, a ja to niti sam hteo niti sam mogao. Lepa si, pametna si, ali ja tebe nikada necu moci da volim, nikada necu pozeleti da se ujutru probudim i da umesto njene bude tvoja glava na mojim grudima. Ona u meni vidi nesto najdivnije i predmet obozavanja, i ako ja imam 1000 vrlina i 1000 mana, ona ce me voleti jer sam takav kakav sam.... ALI JA NJU NECU! Ne mogu da se prepustim tudjim osecanjima... ne mogu da dam sebe nekome koga ne volim! Ne mogu da se pretvaram da volim...
I gde je tu ta ljubav? Ta sveta vecna ljubav? Gde je?
To sto ona oseca je jedna od najbolnijih stvari, ono u kakvom sam ja stanju je jedno od najgorih u kojima fizicki i mentalno zdrav covek moze biti ... I cemu sve to, Da probam .... vazi ... ali bude li me bilo kada pozvala ona devojka uvek , ali uvek cu joj se vratiti, ne mogu a jos manje zelim protiv svojih osecanja... zasto bih? Nasao sam osobu koja me je bezrezervno volela, koju sam ja bezrezervno voleo ... ali .... u takvoj situaciji covek nema razlog da pogresi na bilo koji nacin ... ali ... covek pogresi. Pogresio sam i kajem se jebenih 8 meseci zbog toga! Bilo je tu par pokusaja za sve to vreme da nadjem devojku koja ce me voleti ... i nasao sam ... divne devojke, lepotice u svakom pogledu .... volele me ... ali ja njih nisam i ne mogu. Mozda povredi jednu osobu dok bude, i ako bude citala ovo, ali ... ne mogu ... moze neko da mi bude simpatican ... ali ne mogu das volim! mogu da se budim ujutru pored nje i da joj budem, ali ne volim je , ne mislim na nju pre nego zaspem i pre nego otvorim oci i pogledam jedno novo jutro... NE MISLIM , MISLIM NA DAJANU! i moze se svet 100 puta okrenuti u suprotnom pravcu sve vise se mirim sa cinjenicom da se tu nista nece promeniti. Od kako je ona otisla sve je pocelo polako ali sigurno da se rusi ... opet sam na starom putu prema provaliji, ali ovoga puta nje nema da mi da ruku... Ako nje tu nema pitanje i koliko zelim da neko drugi pruzi tu ruku ... samo podmazujem sebi put na dno provalije ... alkohol, problemi sa kriminalcima, problemi na poslu, problemi sa policijom, problemi u porodici .......... ma ko mi jebe mater ... najbolje bi mi i bilo da sam na vreme otisao niz tu liticu sad se ne bih ni mucio ovako...ali opet.... kakav bi taj novi svet ako ga uopste ima bio bez Duleta [npr] i desetine onih koji mi manje ili vise znace? Ne bi ga ni bilo .... Zbog vas se mucim, zbog sebe zaista nemam razloga .... ni jednog jedinog .....

p.s. A ko ce da radi grafiku za domaci.de , techforum , kvsky ako mene nema? Moram prvo da posadim zanat u neciju glavu pa onda da se bacim na crkavanje ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
SAnja, stilski veoma lepo napisano, koncizno i jasno, sa lepim aluzijama koje se prozimaju kroz ceo text (verovatno si dugo razmisljala). Stvar je nekako kontraverzna, a naravoucenija se ne pridrzavas. Vidi se da si devojka slobodnog duha, ali jos uvek nisi naucila da se ne dajes odjednom. To je stvar temperamenta ili mentaliteta, i ako cemo po mom iskustvu, sa svim naporima iskorenjuje se za 1,5 god. iako je kod mene proslo 8 meseci i iako je poslednje testiranje pokazalo neuspeh :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  
Ima glupih stvari, nama je to jedini problem, taj glupi ponos, to kruto osecanje ljubavi ili mrznje, to je nesto sto ti se rodjenjem utisne kao zig koji nikako ne mozes sakriti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
SF, ako te neko na ovom forumu razume, onda se i ja brojim u tu grupu, to ti je vrlo poznato.
Mnogo smo puta pricali o tom problemu koji te muci i mnogo sam ti puta reko sta bi ja na tvom mestu uradio a sta ne i sa tim primerima davao i tebi predloge kako i sta da uradis da je zaboravis. Ali ti NECES da je zaboravis u TOME je najveci problem.

Ona tvoja recenica gde si pomenuo mene i ostale ujedno me duboko dodiruje, a ujedno me i vredja. DA, VREDJA me!!!!!

Ti si decko sa 17 godina i nervira me kad sad vec pricas o tome da nemas za koga da zivis i da radis i da stvaras. Ne valja ti to. Ceo zivot je jos ispred tebe. Ja imam sina koji je samo 6 godina mladji od tebe, znaci, za malo pa mi mozes biti sin  8O  Smile  Smile   , ali sala na stranu, ja tebe ne smatram i ne gledam kao mog sina vec kao BRATA.
Ivane, ima jos neznam ni sam koliko MILIJARDI ZENA, CURA i DEVOJAKA na ovom svetu !!!! Dobro sad, odbi gabore, opet ostane nekoliko miliona jako, jako lepih zena.
Vec sam ti jednom reko, NIJE NJENA MAJKA JEDINA NA SVETU KOJA IMA CERKU, I DRUGE MAJKE IMAJU CERKE !!!!

Znam, sad ces da kazes, ALI NEMAJU NJU!.
Slazem se. Naso si zenu za zivot, sa kojom si hteo da ostaris zajedno, sa kojom si hteo da stvaras porodicu, sa kojom bi ti zivorni san ostvario, ali..... napravio si sranje. Pojeo si govno! OK je to sto priznajes da jesi i uvidjas svoje greske, ali nesems sebi dozvoliti da patis i da sebe unistavas.

Cekas je 8 meseci da ti se vrati. Ona nece. Mislim da je vreme da je zaboravis.
ja sam ti milion puta reko da je nazoves telefonom i da se ispricas sa njom. Onda bi barem znao definitvno na cemu si. Znas da je kraj i gotovo. A isto tako moze biti i obrnuto. Mozes sa tim telefonskim pozivom mozda da ispravis ono sranje koje si napravio. KO ZNA?!?!?! Neznas ni ti sta ce biti jer nisi ni probao. A sta bi reko da je nazoves telefonom i da na kraju ispadne ono cemu se najmanje nadas, ONO NAJBOLJE ?????
OK, reci ces DUSKO PEDERU STO ME NISI PRE NATERAO NA TO (salim se:)).
Neznam zasto begas od toga da je zoves? Ne mogu da verujem da se plasis !!! Ne delujes mi tako, imam drugo misljenje o tebi i nebi voleo da se uverim u protivno.

Taj put na kojem se ti trenutno nalazis ne vodi nicemu. Sumnjam cak da ce tako i da se predomisli i da oce. Zene vole MUSKARCE, znaci HRABRE MUSKARCE a ne PAPUCARE i PICKICE.
Znaci nemoj me izneveriti, nego telefon u ruke i okreni broj. Svi znamo da srce oce da skoci kroz oci dok okreces broj, a jos ono vreme dok se ne javi a telefon zvoni, pa tek onda kad cujes glas, pa izgubis hrabrost i spustis slusalicu....... Smile ali znam da ti nisi takav, ako okrenes onda ces i da pricas.

neznam sta da ti kazem, samo da te zamolim da onakve recenice niti vise pises niti da vise onako razmisljas. Jeste to meni lepo kad ja to procitam ali samo u prvom trenutku, onda se razocaram, razocaram se u tvoju slabost i bezhrabrenost.

E sad, svi koji te poznaju, poznaju te ko jako, jako jako finog decka. Citao sam cak negde i neke postove od drugih cura da bi volele da imaju nekog kao tebe, koji moze tako da voli. Slazem se, i ja bi te hteo da si zensko hehe Smiley.
Svako u zivotu gresi. Svako u zivotu napravi gresku, ali mislim da svako ima pravo na jednu, pa cak i na dve greske i da ljudi trebaju biti toliko fleksibilni i razumljivi i da mogu da oproste jednu ili mozda i dve greske.
neznam koliko si ti to gresaka napravio, ali ako nisi vise, onda mislim da slobodno moze da ti oprosti i da si stvarno zasluzio sansu za popravni. Cisto sumnjam da bi napravio opet gresku.
Ako te stvarno voli i ako jos uvek bar malo osecaja gaji prema tebi, mislim da ce ti pruziti priliku, ali TI moras da napravis prvi korak, ali ne da se glupiras i da kupujes kartu i da joj se pojavis pred vratima, nego da je nazoves telefonom. Ko zna, mozda te ona i sama pozove da dodjes Smiley
kazem ti, pocetak moras TI da uradis, a ne da cekas nju da ti se javi i da kaze e Ivane, ocu da ti se vratim. Taj dan neces NIKAD docekati. To ni jedna zena nece da uradi, jer i zene imaju svoj ponos.

Nazovi je i resi pittanje jednom zauvek.

pazi jednu stvar, ovako neces nista postici.

igrao si se kao dete jurke. Znas dobro sta radi onaj koga TI JURIS, da tacno, on BEGA, to je moja Mira lepo rekla i dala ti jako dobar primer.
nemoj da je zalis i da pokusavas na taj nacin da je nateras na SAZALJENJE, nego napravi ti prvi korak i resi problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hoces iskreno ...
danas sam nakon dugo vremena pricao iskreno i otvoreno sa roditeljima i rekao im sta mislim o svemu tako da su mucenici plakali 2 sata kao kisa....
Ljudi jel vama jasno da se ja u zivotu trudim zbog vas i nekolicine sa strane, ja zbog sebe ne bih ni legao, ni ustajao, ni spavao, ni jeo, ni pio ni hodao ni disao, ali nemam snage da vama napravim takvo zlo da izgubite ono za sta ste ziveli 50 godina. Zbog vas idem u skolu koju mrzim, zbog vas ustajem, i lezem, zbog vas se trudim da budem SerbianFighter koga znaju sve vase kolege sa posla ne znajuci da je vas sin ... zbog vas se do sada nisam ubio 1000 puta kada sam to hteo ... ni zbog jednog drugog razloga ... drugih razloga i nema.... kad vas ne bude bilo vrlo verovatno nece ni mene.

Dusko...
Imas Stefana koji je fala Bogu normalno dete i Mladju koji je rodjeni svaler [osmeh sve kaze Smiley] , tako da nemas za sta da se sekiras. Ne brini nece biti budale kao ja, ne zelis to... a i nemoguce je, zive u normalnoj sredini, druze se sa normalnim ljudima ... ej, pa ja sam prva ozbiljna sranja napravio kad sam bio njegovih godina ... bio sam mozda godinu dana stariji za prvo privodjenje zbog tuce sa policijom ...
Zasto te vredja cinjenica da zivim zbog prijatelja a ne zbog sebe... koja je svrha mog postojanja ako nemam prijatelje i ako mi nije do njih stalo? Tebe tu izdvajam jer si mi zaista i ovako preko neta i u ono malo, ali dovoljno prilika sto smo se vidjali prirastao za srce kao niko pre. Ja brata imam, polubrata sa caletove strane, cak je i clan foruma, ali ne postuje ... ali njega nikada kao brata nisam gledao... tebe gledam. Doduse kao mladjeg Smiley salim se Smiley

Nije njena majka jedina koja ima cerku, ali je njena majka jedina koja ima cerku koju volim. Video si sms koji sam ti poslao ... divna devojka, eeeeee predivna devojka ... ali ne volim je ... ne mogu. I lepa je, i dobra je, i pametna je i ... svako normalan bi je voleo... i ja pokusavam .... pokusavam vec 2 nedelje da nagovorim sebe da fake-ujem da osecam nesto ... ne mogu! ne necu, nego ne mogu! Taman sam mislio da je sve to proslo i ako ja nju volim da ce me to manje muciti, kad sam jedno jutro mislio na tu drugu devojku ... ali sledece nisam, nisam ni jedno sledece! nisam, a to nije nesto sto ja odredjujem ... covek nema kontrolu nad nekim emocijama.. mozda covek ima, ali ja sam vec nekoliko puta pokazao i dokazao da definitivno nisam normalan, i ja ne mogu!

Da je pozovem ....
Znas da volim coveka da gledam u oci i da samnom jos uvek mozes posao zavrsiti na stisak ruke, ma kolike pare u pitanju bile ... Znam da joj je i dalje stalo... ali toliko puta mi je rekla da se sekira za mene [na mail] ali svaki put kad sam trazio jos jednu sansu rekla je da me voli mnogo, ali da to nije dovoljno za tu jednu sansu ... previse sam puta zasrao ... svestan sam ... postao .... kad me je ostavila! Toliko sam napisao o tome kako to boli i kako mi je zao i kako necu nikad vise nikoga povrediti necu ... sputavati ..... NISAM TO NAPISAO ONAKO, TO SAM MISLIO I MISLIM I DALJE!!! Isto tako sam rekao da ako treba da se pokaze hrabrost nema problema, ali da kad je ona u pitanju uvek sam bio i uvek cu biti najveca pickica. Da je pozovem .. sanse su 1:9 da ce reci DA... sanse su 1:3 da ako kaze ne napravim neko tesko sranje. a poznato ti je sta to moze biti ... Ne znam ... znam da je vreme da to uradim ali znam i da se to vrlo verovatno nece bas tako lepo zavrsiti....

Citat
OK, reci ces DUSKO PEDERU STO ME NISI PRE NATERAO NA TO (salim se:)).

Ako se to desi racunaj da ce mi se prvi sin zvati Dusan i da ces mi biti kum na svadbi i krstenju deteta ... [i ako se ne desi racunaj ovo drugo, a sinak ce da bidne Zvezdan!]. Ali ni Zvezda nije prosla Lazio, ako cemo iskreno.... a u to sam verovao vise nego u cinjenicu da ce mi ona oprostiti i ako je ona jedina osoba na svetu zbog koje nikada ne bih vise krocio ni na Marakanu ni na Net ako treba...

Moram to da uradim ... ali ne znam ni kako ni kad ni nista ;...
znam samo da je volim i da ne mogu i ne zelim druge vec samo i jedino nju!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
For Lauda

Hvala na lepim recima. Razmisljanje mi ponekad nije potrebno kod pisanja, mislim na prozno pisanje. To je nesto sto mi je doslo samo od sebe i jednostavno se desilo. Godinama je falila neke karika i eto popunila se i mogla sam da resim celu puzzle.
U kom smislu se ne drzim naravoucenija?! Naravoucenije je bilo da se okrenete oko sebe i da cete sigurno videti nekoga koga volite. To je moje naravoucenije....  
A to sto si rekao za predavanje... da znam, uravu si, i ja to znam, ali sta cu! Tak'a sam Smile Kad volim volim celim srcem i kad volim volim celim svojim bicem! A sto se tice mrznje, mogu slobodno reci da ne mrzim ni jednog od njih. Ja sam pobornik one teze da ce ti se svo zlo koje si drugima naneo u zivotu vratiti kad tad. Nisam zlobna i ne zelim im zlo, ni najmanje jer znam da ce im se vratiti. Nekima se i vratilo.


For SF

Ej bre! Pa nisam ja stavila tu pricu da bi ti opet potegao temu Dajane i tebe!I da bi se jos vise skenjao, nego da bi shvatio da treba da krenes novim zivotom i da nadjes neku novu devojcicu koju ces mozda moci da volis. Da znam da je tesko i znam da boli i svi dobro znamo da ti zivis samo zbog nas i da tvoj zivot nema vise smisao od kad nema nje! Ali ti imas SAMO 17 godina! Zivot je pred tobom! Imam utisak da onu moju pricu nisi ni procitao! To je razdoblje zivota od 16 godine mog zivota (ipak su danasnji klinci(izvinjavam se svakom ko bude uvredjenim ovim izrazom, odnosi se na Vladu_85:) pod uticajem drugacijeg zivota i brze sazrevaju). I ja sam mislila da nikada nikoga vise necu voleti i da je on jedini i da za mene nema vise zivota i cinila sam razne gadosti ne bi li mi se vratio posle sam radila sve i svasta da bi mu nanela bol i na kraju sam shvatila da povredjujem samo sebe.!!! Sa tim prvim pravim deckom sam, posle raskida kad mi je rekao da me je prevario, i ja njega prevarila. Pomirili smo se i prevarila ga namerno i ostavila ga! Da mu vratim?! To je nevidjena glupost! Tad mi je bilo ok ali sad uvidjam moju glupost...
Skoro sam cula jednu izreku. Jako mi se svidela. Kaze ovako ;"Raseceni hleb nikada ne mozes ponovo sastaviti".  Nadam se da shvatas. I veruj mi tesko ali jako tesko da se jedna veza posle raskida opet vrati na normalu i da potraje. Pogotovo koliko sam ukapirala da ste vi dosta udaljeni. Zao mi je ali ja ne verujem u to. Ako nekom to uspe svaka mu cast!
I nisam ti rekla da volis druge, to je posle tako jake ljubavi cak i  ne moguce, ali jednostavno budi sa jednom devojkom, reci kako je i sta osecas, prosto budi malo vremena sa nekom drugom, ljubav se ne radja za jedan dan, to  je proces!
I jos nesto sam htela da kazem al'...... seticu se....


For Car Dusan Silni

Care! Imam jedan predlog za tebe. Posto si ti stariji i eto saznala sam da imas decu, znaci da imas iskustva sa njima, ti lepo da navatas ( Smile ) Ivana (se  tako zove SF?, btw, najlepse ime na svetu!) i da ga postavis preko kolena i onda dobro i JAKO da ga izmlatis, toliko jako da mu Dajana nikada vise na padne na pamet a i kad mu padne da se seti bolova (dvosmisleno) i da pocne da misli na neki Milicu, Jelenu, Tanju.... nije bitno koju....
Secate li se one scene iz "Mi nismo andjeli" kad Miki Manojlovic govori Zoranu Cvijanovicu i Nikoli Kojo? " Navikli su da ih tucem sa ovim pa to  ti je. Sad cu da dodjem!"
Dakle znas sta ti je raditi Smile  Smile  Smile


For everyone

Dajte ljudi ako ovi matorci (politicar) ne mogu da se sloze oko nase bolje buducnosti neka makar mi malo vise sirimo ljubavi i pozitivne energije! Lepo je vreme, pravo prolece, vreme za radjanje ljubavi. Devojku/decka za ruku pa u setnju, bioskop, kafic, .... i VOLI TE SE!

P.S. For SF
Setila sam se....
Jesi li gledao film Zivot je lep?!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@SAnja: For SF
Da krenemo redom ... tvoj post sam procitao ne jednom nego bar 3 puta pre nego sto sam pisao ista ...
Benini je najveci glumac , film je vise nego dobar ... ali zivot nije lep ni u njemu ni u stvarnosti, male stvari zivot cine lepim .. ali nekima to nije dovoljno.
To sta si ti radila je na tebi da komentarises ja samo mogu da kazem da je glupo i da nikada osobi koju iskreno volim ili sam iskreno voleo ne bih mogao da nanesem bol jer me je ostavila.
Probao sam sa drugim devojkama ... ne sa jednom ... sa 10 ... ni jednom se nisam osecao lepo ni dok setamo zajedno tako da dalje od toga nisam ni isao... a nerazumevanje medju osobama koje sam mislio da ce razumeti da ne mogu i ne zelim u sve da udjem necu ni da spominjem... to je proces koji traje ako ti je neko nepoznat, ali ako nekoga dobro znas i svi preduslovi se stvore to ce se desiti za sekund ... nije se desilo...


@SAnja: For Car Dusan Silni:
Da da ... a ko ce da mu radi grafiku za sajt kad me prebije Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
For SF

Da ja krenem redom.....

Slazem se sa tobom da je Benini genije!

Nije bitno kako drugi gledaju na stvari vec kako ti sam gledas na stvari. Uvek i samo uvek si bitan ti sam. Nekada sam mislila drugacije, da su bitni prijatelji... nisu, mnogo puta su me izneverili, kad su mi bili najpotrebniji, verovatno i tebe, i shvatila da uopste nije bitno gde si sa kim si i koliko njih vole tebe, mnogo je bitnije da se ti osecas prijatno ma gde bio, ma sa kim pricao a najbitnije je da volis i postujes samog sebe jer ce te tako i drugi voleti...ako je ono "ali nekima to nije dovoljno" bila digresija da ti treba vise od sitnica, ok i to je cool ali nadji sam sta te cini srecnim i sta je to vece od sitnica (samo nemoj reci D)!!!

Ono sto sam radila, ne bih ni ja da kometarisem, tada je to izgledalo ok kako god sad zvucalo bezveze, gresila sam, jesam, priznajem, covek se uci na greskama, nikada ne bih to ponovila i necu...

Kazes probao si sa drugim devojkama... a da li si STVARNO PROBAO?! Imam neki utisak ( sigurna sam da me ne vara) da dok si bio sa tim devojkama (ne)svesno u sebi govorio ponavljao, D je jedina, ona je najbolja, nijedna nija kao ona, nju samo volim, ona je za mene jedina, ona je savrsena za mene.... a da li je?! da li je njeno 'savrsenstvo' samo uobrazilja tvoje malenkosti, da li je njena lepota samo tvoja zaslepljenost razocarenjem, da li je njena pamet samo tvoja tvrdoglavost da priznas sebi da si pogresio ali da zivot ide dalje?! Da li si se ikada zapitao da mozda ne preuvelicavas stvari?! ... tu negde na forumu ti je jedna devojka rekla nesto u stilu da ste stvoreni jedno za drugo i dalje bi bili zajedno.... dobro ti je rekla! I ne gledas li mozda isuvise crno za nekog ko ima SAMO 17 godina?! Covece mlad si, lep, pametan?! Sta ces raditi sa 30?! I koliko hiljada devojaka, stotina, ma i njih 10 ceka bas tvoju ljubav! Zar ne vidis da je zele!? I zapitaj da te nije mozda samo strah da opet budes povredjen i ostavljen i da je  to u sustini ono sto te koci da se predas nekoj drugoj?!

E mogu ja do sutra ovako tj dok ne nadjes neku devojcicu koju ces da setas!!! Smile  Smile  Smile

A grafika... CARe samo ga tuci nema nista da brines. Uvek moze da se nadje neko ko ce da radi, to je najmanji problem.
Samo nek on tebe lepo isprasi i ima onda i njemu grafiku da radis i da jos poboljsas ovaj forum i da nam budes srecan ko nikada do sada, i nikada ti vise nece pasti na pamet D jer ces se setit bola (dvosmisleno), zato Care tuciiiiiii.
A imam i ideju, ako on nece evo organizovacu na forumu (a i sire) prijavljivanje onih koji bi te lemali. Mislim da ce biti poprilican broj Smile
A ti sad biraj, ces jednog Cara ili nas ostale?! Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da nisam napisao to narednih godinu dana po mojim postovima ne bi provalila koliko imam godina so stop pushing please ... Moje godiste mi se najcesce gadi bas zbog toga sto imaju 17 , 18 godina a nikad nista korisno i konkretno u zivotu uradili nisu, satiru se od vutre i exera i misle da je to najjace na svetu, a nemaju ni jednu jedinu brigu u zivotu.

Mozes samo sa sebe da budes sigurna da te osecaj ne vara, za mene ne mozes, i u ovom slucaju te vara... mislio sam da cu u nekoj naci razumevanje i na neki nacin utehu. Da cu naci makar u jednoj dovoljno razloga da se jedno jutro probudim koliko toliko happy... Zapitao sam se ... ne preuvelicavam .. happy sada?

Da meni nije dovoljno ... muka mi je vise srece u prahu! Poslednih godinu dana samo to mogu i da dobijem... Jedna od stvari koje je veca od sitnice je Dajana, meni najvaznija od tih stvari, ali makar nesto da me krene bio bih zadovoljan... Oces iskreno ... prso mi je posao , dobio sam otkaz, prodao sam stan da bih pobegao iz kraja u kom nisam smeo da promolim glavu iz kuce jer me je jurilo 40ak ljudi poprilicno naduvanih i naoruzanih, prodam jedino sto imam i preselim se u stan u kome trenutno nemam ni fiksni, kanalizacija mi se izlila pre 2 dana , u skoli imam 3 cista ko suza na tromesecju,  15ak neopravdanih i jedan ukor ... pre dve nedelje su me sa nastave odveli pravo u sup na informativni razgovor ...  da ne nabrajam dalje ... ne deluje mi kao preuvelicavanje....
I meni deluje previse cudno i bizarno .. ali rekoh zaboravi cinjenicu da imam 17 godina ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Auf...

E nemam pojma sta sad da ti napisem...

Ne, nisam ni mislila da si neki naduvani klinac koji misli da sve zna i da mu je dovoljno to sto ima nesto love i da je to dovoljno da bude velika faca, da jesam veruj mi ne bih bila na ovom forumu. Po onome sto si sam napisao i sto sam ja procitala mogla sam samo to da zakljucim sto sam napisala, eto jos jedan dokaz bezlicnosti ove glupe masine... ok izvini ako sam te uvredila, povredila ili bilo sta. I ne, nesrecni ljudi oko mene ne cine me sretnom, nikako nije lepo to sto ti se desava, i sta da ti kazem, sta god bilo bi suvisno, mogu samo reci da mi je zao, iskreno, nisam znala da su problemi toliko veliki... ona cinjenica da imas 17  godina... ne nisam time htela reci kako si ne dovoljno zreo, mali, klinac, sta bilo, ne samo sam htala da kazem da je ceo zivot pred tobom i da tek treba da pocnu da ti se desavaju stvari u zivotu...
i mislim da smo previse zagazili u privatnost, i moju i tvoju i da ovaj forum zasluzuje vedrije teme.
ako zelis javi se na mail pa cemo nastaviti
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:44:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.