Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nele,Zenit i Djuro-priča o jednom prijateljstvu,ponovnom susretu i pomirenju  (Pročitano 6910 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
Ona uopste nije znala da se smeje ranije...

Ja sam vas sve naucio da se smejete... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Samsung Galaxy S2
mislio sam na ovu trojicu    Smile
ti tvojim nasmejanim postovima na ovoj temi pokazuješ više mržnje prema Srbiji od muslimana.

To sto ona radi je tipicno za nize obrazovane gastarbajtere. Imaju valjda neku grizu savesti ili nesto slicno, pa se dokazuju i pokazuju ko je veci nacionalista.

Dosta sam putovao pa sam video. Imas ljudi sa prostora bivse SFRJ koji su normalni, koji bi ti pomgli. Pogotovo oni otisli posle 2000te i visokoobrazovani. Ti ljudi su se lepo integrisali u novu sredinu, ljubazni su i druze se sa svima. Mislim da je @maradic jedan od normalnih.

Ali ovakvih shovinista... ovakvih se cuvaj, taj ce ti u sekundi za evro ili iz pakosti zabosti noz u ledja.
« Poslednja izmena: 28. Dec 2014, 16:49:17 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.95
ma nema veze, sve nas po nekad uhvati nešto. 

 
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Nokia 
Ko je gledao Nadrealiste, poslednje dve sezone, zna da su svi predosećali rat i masakr, samo nisu želeli da veruju svom lošem osećaju. Jugoslavija je zemlja koje se rado sećam po nekim lepim stvarima ali više nikad ne bih poželela da je ima. A sad nek Josipović rešava problem zelene transverzale preko Zagreba za Beč.

Svi pričaju Srbi su pucali na Sarajevo, niko ne priča zašto su ti ljudi ostavili svoje poslove, porodice i životnu tekovinu izlažući se smrtnoj opasnosti i muci ratovanja. Svi stalno zaboravljaju da su muslidže izabrali ultraislamističkog ekstremistu, turskog pašu, koji je robijao zbog planova da razori Jugoslaviju i da im još vlada ista garnitura. Svi zaboravljaju da su Hrvati izabrali Tuđmana koji je takođe robijao kao ultranacionalista i krvolok i da su Slovenci platili blekvoter da bi ubijali nenaoružane vojnike. Jugoslavija je namerno cepana tako da se svuda otkidaju Srbima  delovi državnog tela i majorizacijom prisili narod na bežanje. A prisila je bila u rukama Vašingtona.
« Poslednja izmena: 29. Dec 2014, 11:20:26 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Odgledala epizodu od početka do kraja.
Prvi utisak - što su pričali na engleskom koji niko od njih ne razumjije...
Drugi utisak - oni jesu slika i prilika onog što nam se dešava:

- Muslimanska strana - mi smo žrtve, vi ste zločinci, ali mi smo veliki pa ćemo da vam oprostimo, ako se svi pretvaramo da je ovo u čemu sad živimo jedna velika lijepa multietična Bosna, kao sa razglednice

- Srbi - ja sam u pravu, nas su pobili, star sam, bolestan, siromašan, razočaran, ogorčen i pun mi kufer svega

- Oni što su otišli - ne znam šta je tačno bilo, ali me blam od svega, uostalom ja sad živim ko sav normalan svijet, ne uvlačite me u kaljugu iz koje sam pobjegao

- Zapad - i dalje u potrazi za jednostavnim, fotogeničnim rješenjem problema, nesposoban da sagleda stvari iz drugog ugla i prihvati da i tu postoji imalo njihove odgovornosti i da su možda malo previše navijali za jednu stranu

Sve u svemu, tuga, čemer i jad.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Ona uopste nije znala da se smeje ranije...

Ja sam vas sve naucio da se smejete... Smile

Haha.. koji si ti lik.  Smile  Sve ti je oprosteno, sve nesuglasnice.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Nokia 
znači mirjana nadudlaj mi se falusa!

jedna si od glupljh ako ne i najgluplja na ovom forumu a opustenu temu si pretvorila u debilnu raspravu o pčijoj temi nemas pojma.nevjrovatno plitko i nerazumno razmisljanje kao i zaključci.problem je bio i ostao u takvima kao sto si ti a ne u onima koje predstavljas kako ih vec predstavljas.takvi kao ti su šljam svih šljamova.još ako si dijaspora onda sve ovo sto sam napisao stavi na kub i pomnozi sa 17



IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
I to ona jos i nije ta agresivna frakcija.. al et,, sukobi su problem inteligencije i neshvatanja.

To je moje tumacenje..

Ja pogledam recimo holandsku istoriju iz nekog 16 vijeka, ljudi sve na neki dogovor.. "aj nemojte klati - ovako cemo, prevo ugovora, dogovora" "prvo mi pa vi". Bilo je sranja, naravnoo, al dosta manje nego sto je trebalo.

I dan danas vrlo inteligentna nacija.

Kod nas "au sta ti je reko- jebi mu mater" "eto kakvi su Oni, uvijek sam govorio"  Smile
« Poslednja izmena: 29. Dec 2014, 22:19:53 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
znači mirjana nadudlaj mi se falusa!

jedna si od glupljh ako ne i najgluplja na ovom forumu a opustenu temu si pretvorila u debilnu raspravu o pčijoj temi nemas pojma.nevjrovatno plitko i nerazumno razmisljanje kao i zaključci.problem je bio i ostao u takvima kao sto si ti a ne u onima koje predstavljas kako ih vec predstavljas.takvi kao ti su šljam svih šljamova.još ako si dijaspora onda sve ovo sto sam napisao stavi na kub i pomnozi sa 17




Dotična nema dva grama mozga a ima poganu jezičinu.I nije jedina,ima još dve tri "pametnice",oštrog jezika a mozga nigde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.1
Browser
Safari 600.1.25
mob
I-mate 30 Pro
Duvaj ga selac... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.