Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Нека уђе ко хоће да помогне Цврлету!  (Pročitano 2643 puta)
19. Jul 2006, 23:23:16
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Ево овако Цврле је једна може се рећи срећна птица јер је пао из гнезда са неких четир метра и остао жив,затим сам ја прешао косилицом преко њега и тада је остао жив мада сам га и тад спазио.Те ми треба помоћ пошто никад нисам нашао неку животињску бебу па не знам како треба да га храним нити чиме(давао сам му паука али неће да отвори уста јер је још мали нема ни перје),шта пију птице итд.
Ако имате неки хумани савет за Цврлета можда и преживи у великог орла или малог врапца не знам које је расе.Па кад мало порасте послаћу вам и његове слике,постаните нова бурек породица за Цврлета.
Хвала унапред у његово име Smile  SmileSmile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11410
Zastava Francuska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pochetnik , ja se secam kad sam bio mali , hranio sam malo golupce tako sto sam ja imao zito u mojim ustima i onda stavim njegov kljun u moja usta i tako je jeo , a i vodu isto tako , samo pazi nemoj puno da mu dajes vodu , da se ne udavi , a sad ako imas neke crvice , gliste , pa malo ga na silu hrani , nek samo otvori kljun , ima da pojede , gurnes mu u kljun i mora da proguta , naravno ne iz tvojih usta , mislim da si me ukapirao
 
IP sačuvana
social share
Dve su stvari beskrajne: svemir i ljudska glupost.
Albert Ajnštajn, nemački fizičar
(1879–1955)
            .
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Е хвала човек на помоћи пробаћу да му тако нешто урадим,мада сам му воду хтео давати преко онога за капање носа мислим да ће то бити ок.Мада ми пало на памет да му дам оне ларве бува што продају за рибице да то мало наквасим па да му дам.Јесил одхранио тог голуба?Поздрав и од Цврлета Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 132
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
probaj da mu pincetom ubacujes ili neke zitarice ili bubice, crvice ... u usta a vodu ma daj pomocu pipete, verovatno ces morati da mu rucno otvaras kljun
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile

mislim da on sam tako mali ne moze da vari hranu... ptice svojim mladuncima polusvarenu hranu povrate u kljun, da izvinete...
zato pokusaj da sazvaces i natopis pljuvackom malko hleba i sl. pa mu to pincetom ili necim slicnim stavljaj u kljun

ja sam kao mala nasla vrapca koji je ispao iz gnezda, i sve sam pokusala, cak sam i zive gliste seckala na sitno Smile
jer nista nije hteo da guta... ma kakvi, sve je izbacivaoi, koliko kog da je sitno bilo
ovo sa sazvakanim hlebom je upalilo, najeo se k'o pravi
... bio je ziv i sit i cvrkutav nekoliko dana, dok ga nije smazala moja macka  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Хвала људи на помоћи и на доброј вољи,али Цврле је црко још сутрадан након постављања овог огласа за помоћ.Тако да га нисам успео ни једном нахранити  Smile .

Мада ова тема може да остане да живи у знак сећања на Цврлета и да помогне другим којима треба помоћ у вези ситних и крупних животињица,па тако ако неко има још неки савет нека га слободно изнесе можда некад буде неком од користи,нека лична искуства и грешке које сте чинили или било чега се сетите (градње кућица,кавеза,исхране итд).

Хвала још једном свима  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k300i
Neznam kako da ti pomognem ali jadna ptica stvarno mi je jako zao
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ToLiKo SaM lOoDa Da Me Se i VaNzEmAljTzi PlAsXe.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k608i
R.I.P  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
ijao  Smile kosilicom.. e jadan Cvrle..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 911
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
ijao  Smile kosilicom.. e jadan Cvrle..  Smile
Е то је срећа у несрећи јер тада сам га и приметио...ма нисам га ја исецкао  Smile јер је мали али већ је црко сутрадан кад сам устао  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.