Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nehotice ubio najboljeg druga  (Pročitano 2019 puta)
11. Mar 2011, 22:44:14
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
SonyEricsson C902

ČAČAK - Zoran Pajović (37) iz sela Kaona, opština Lučani, osumnjičen je i priveden zbog osnovane sumnje da je u lovu nehotice ubio Radomira Dragićevića (51) iz sela Gornji Dubac. Do nesrećnog slučaja je došlo tokom lova prekjuče popodne, kada je zalutali metak umesto usmrtio Dragićevića.

Naime, Pajović i Dragićević su u četvrtak popodne sa još jednim prijateljem, krenuli u lov iako za to nisu imali potrebne dozvole.

Osumnjičeni Pajović je u mestu zvanom Mali potok iz karabina ispalio metak pokušavajući da ubije divlju svinju. Međutim metak je pogodio Dragićevića koji se tom trenutku nalazio u neposrednoj blizini, takođe pokušavajući da ustreli istu životinju. Dragićević je podlegao povredama na licu mesta.

 Prema rečima njihovih prijatelja, Pajović i Dragićević su bili dugogodišnji prijatelji i i često su zajedno išli u lov. Prijatelji kažu da su u četvrtak, u mestu Propljenica na međi između Kraljeva i Lučana, dva druga u popodne krenula u lov na divlju svinju. U jednom trenutku su se podelili i uputili u spuprotnim pravcima. Bili su udaljeni oko 150 metara jedan od drugog kada su čuli da se životinja kreće. Prvi je pucao Dragićević. Ispalio je metak i najverovatnije oborio životinju. U tom trenutku Pajović je, navodno, spustio karabin na zemlju, a u trenutku mu se učinilo da neko ide prema njemu, video je senku, podigao pušku i opalio. Tek kada je prišao shvatio je šta se dogodilo.

 Prijatelji i poznanici se, šokirani, prisećaju koliko je Dragićević voleo lov i često je sa kolegama lovcima išao na teren. Živeo je samo sa majkom i u selu ga znaju kao skromnog čoveka pa je vest koja je stigla u Gornji Dubac potresla komšije i poznanike.

Osumnjičenom Pajoviću na teret se stavljaju i krivična dela nedozvoljene proizvodnje, držanja, nošenja i prometa oružja, kao i nezakonit lov. Pejović će, uz krivičnu prijavu biti priveden istražnom sudiji Višeg suda u Čačku, koji je naložio i obdukcija tela stradalog Dragičevića.

Izvor:Blic
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
HTC One
Poterao neki maler Cacane, pre 15-ak dana ubio brat brata (ne rodjenog, mada nema razlike), isto nehotice, iz pistolja.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kod nas kada neko nekog mrzi, samo ga pozove u lov, i drm.
Ja sam se pitao sta su lovili, jelene sigurno nisu jer ih nije bilo pre 8 godina u Shumadiji a garantujem da ih nema ni sada, niko to nije odrzavao. Ali onda vidim Chachak i mislim se Velja mora da je sredio problem, mozda ga pozovemo u Shumadiju da sredi i nas
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Qtek 小米
Kod nas kada neko nekog mrzi, samo ga pozove u lov, i drm.
Украде ми реч из уста.
 Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
HTC One
To je urbana legenda u koju vecina ljudi i danas veruje... niko nije oslobodjen krivicne odgovornosti samo zato sto se ubistvo desilo u lovu... ima tu gomila peripetija i procedura, nije to bas tako da samo zato sto je lov puj pike ne vazi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Tel.Me Your.Number
Zeleni smajliji u temama sa crnom hronikom? Vi stvarno nemate poštovanje prema mrtvima.

Ja sam se pitao sta su lovili
Divlju svinju.... piše u tekstu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
HTC Tattoo
To je urbana legenda u koju vecina ljudi i danas veruje... niko nije oslobodjen krivicne odgovornosti samo zato sto se ubistvo desilo u lovu... ima tu gomila peripetija i procedura, nije to bas tako da samo zato sto je lov puj pike ne vazi.  Smile
Nije to urbana legenda,to je fora iz Balkanskog Špijuna. Smile

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kod nas kada neko nekog mrzi, samo ga pozove u lov, i drm.
Украде ми реч из уста.
 Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.