Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nehotice ispalio drugu metak u glavu  (Pročitano 2924 puta)
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung SGH-E590
Kakav otac takav sin...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Kao da se juče nije desio masakr,i kao da se svakog meseca u novinama ne objavi neki slučaj gde je neko nastradao zbog igranja oružjem.

Debili.  Smile

sin iz pandurske porodice,znam takve,uz opijanje obavezno ide i kurcenje pistoljem i na kraju je moralo da se tako nesto desi  Smile

Ja sam čuo za dosta sinova pandura koji su neopisivi propaliteti.To je već poznat slučaj.
Деца гицана су изразит олош али мислим да су ту негде са децом богаташа. То је такав шљам да се не да речима описати.
 Факинг кидс...
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Samsung neki
sin iz pandurske porodice,znam takve,uz opijanje obavezno ide i kurcenje pistoljem i na kraju je moralo da se tako nesto desi  Smile
Ja sam čuo za dosta sinova pandura koji su neopisivi propaliteti.To je već poznat slučaj.
Деца гицана су изразит олош али мислим да су ту негде са децом богаташа. То је такав шљам да се не да речима описати.
 Факинг кидс...

Pandurima bi trebalo zabraniti i da imaju decu uopste.
Oni su obicni sluzbeni psi i, kao takvima, bi im zivot trebalo uciniti taman toliko podnosljivim da se ne ubijaju i zagadjuju okolinu.
Ako se vec desi slucaj da se gorepomenuta bagra ipak razmnozi, decu odmah kastrirati i dati na usvajanje prosvetnim radnicima, lekarima, pravnicima, umetnicima ili ljudima neke druge profesije koja je poznata kao pogodna za roditeljstvo, ali ipak pratiti razvoj ovog nizeg soja i u slucaju da pocnu da pokazuju osobine bioloskih roditelja po kratkom postupku ih odstraniti iz civilizovanog drustva a po potrebi, ukoliko su poceli da previse lice na bolesne pretke, i fizicki ih likvidirati (naravno na human nacin jer smo mi, ipak, jedno civilizovano drustvo).
Samo tako se moze eliminisati pretnja koju predstavlja pandurska posast po nase nadasve uredjeno, civilizovano i, kako fizicki tako i psihicki, zdravo drustvo!
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39829
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Imao sam jednog drugara u osnovnoj skoli, ćale mu bio pandur..... jednom prilikom je pitao ćaleta da mu da pištolj, samo da ga vidi.... ćale ga sabije od batina..... nikad mu više to nije palo na pamet  Smile
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
I-mate 30 Pro
Imao isti slucaj...samo vise srece...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
sin iz pandurske porodice,znam takve,uz opijanje obavezno ide i kurcenje pistoljem i na kraju je moralo da se tako nesto desi  Smile
Ja sam čuo za dosta sinova pandura koji su neopisivi propaliteti.To je već poznat slučaj.
Деца гицана су изразит олош али мислим да су ту негде са децом богаташа. То је такав шљам да се не да речима описати.
 Факинг кидс...

Pandurima bi trebalo zabraniti i da imaju decu uopste.
Oni su obicni sluzbeni psi i, kao takvima, bi im zivot trebalo uciniti taman toliko podnosljivim da se ne ubijaju i zagadjuju okolinu.
Ako se vec desi slucaj da se gorepomenuta bagra ipak razmnozi, decu odmah kastrirati i dati na usvajanje prosvetnim radnicima, lekarima, pravnicima, umetnicima ili ljudima neke druge profesije koja je poznata kao pogodna za roditeljstvo, ali ipak pratiti razvoj ovog nizeg soja i u slucaju da pocnu da pokazuju osobine bioloskih roditelja po kratkom postupku ih odstraniti iz civilizovanog drustva a po potrebi, ukoliko su poceli da previse lice na bolesne pretke, i fizicki ih likvidirati (naravno na human nacin jer smo mi, ipak, jedno civilizovano drustvo).
Samo tako se moze eliminisati pretnja koju predstavlja pandurska posast po nase nadasve uredjeno, civilizovano i, kako fizicki tako i psihicki, zdravo drustvo!
Претерујеш Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Maloletnik izboden nožem

Tanjug    | 13. 04. 2013. - 13:32h | Komentara: 0
Sedamnaestogodišnji mladić izboden je rano jutros nožem na putu prema Jelašnici kod Niša u sukobu sa, za sada, nepoznatim osobama, saopšteno je u Policijskoj upravi u Nišu.

Mladić je tri puta uboden u grudni koš i sa teškim povredama odmah je prebačen u niški Klinički centar, navode u policiji.

Sukob se, prema navodima u policiji, dogodio jutros oko tri časa, a uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske uprave u Nišu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Samsung neki
sin iz pandurske porodice,znam takve,uz opijanje obavezno ide i kurcenje pistoljem i na kraju je moralo da se tako nesto desi  Smile
Ja sam čuo za dosta sinova pandura koji su neopisivi propaliteti.To je već poznat slučaj.
Деца гицана су изразит олош али мислим да су ту негде са децом богаташа. То је такав шљам да се не да речима описати.
 Факинг кидс...

Pandurima bi trebalo zabraniti i da imaju decu uopste.
Oni su obicni sluzbeni psi i, kao takvima, bi im zivot trebalo uciniti taman toliko podnosljivim da se ne ubijaju i zagadjuju okolinu.
Ako se vec desi slucaj da se gorepomenuta bagra ipak razmnozi, decu odmah kastrirati i dati na usvajanje prosvetnim radnicima, lekarima, pravnicima, umetnicima ili ljudima neke druge profesije koja je poznata kao pogodna za roditeljstvo, ali ipak pratiti razvoj ovog nizeg soja i u slucaju da pocnu da pokazuju osobine bioloskih roditelja po kratkom postupku ih odstraniti iz civilizovanog drustva a po potrebi, ukoliko su poceli da previse lice na bolesne pretke, i fizicki ih likvidirati (naravno na human nacin jer smo mi, ipak, jedno civilizovano drustvo).
Samo tako se moze eliminisati pretnja koju predstavlja pandurska posast po nase nadasve uredjeno, civilizovano i, kako fizicki tako i psihicki, zdravo drustvo!
Претерујеш Smile
Nek si mi rek'o.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Pandurima bi trebalo zabraniti i da imaju decu uopste.
Oni su obicni sluzbeni psi i, kao takvima, bi im zivot trebalo uciniti taman toliko podnosljivim da se ne ubijaju i zagadjuju okolinu.
Ako se vec desi slucaj da se gorepomenuta bagra ipak razmnozi, decu odmah kastrirati i dati na usvajanje prosvetnim radnicima, lekarima, pravnicima, umetnicima ili ljudima neke druge profesije koja je poznata kao pogodna za roditeljstvo, ali ipak pratiti razvoj ovog nizeg soja i u slucaju da pocnu da pokazuju osobine bioloskih roditelja po kratkom postupku ih odstraniti iz civilizovanog drustva a po potrebi, ukoliko su poceli da previse lice na bolesne pretke, i fizicki ih likvidirati (naravno na human nacin jer smo mi, ipak, jedno civilizovano drustvo).
Samo tako se moze eliminisati pretnja koju predstavlja pandurska posast po nase nadasve uredjeno, civilizovano i, kako fizicki tako i psihicki, zdravo drustvo!

E,jeste sad... Najbolje da uvedemo Republic of Dave...

Nemoj preterivati.

Prvo,nisu sva deca pandura loša,odnosno nisu svi panduri kreteni.Drugo,i taj problem se može rešiti oštrim kaznama i sankcijama za svakog ko kalja svoju značku ili pak predstavlja zakon,a dopušta da se njegovo dete ponaša kako hoće.

Sad,to što smo mi banana država u kojoj ništa ne funkcioniše,to je već drugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.