Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Need for Speed Underground 2 - šta sad?  (Pročitano 14391 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1254
Zastava tu negde oko nas
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Siemens cxv70
ne sklonis ga nego samo dodas ova i kada udjes u igru izaberes taj novi i igras
nadam se da znas kako to da iskopiras i gde
IP sačuvana
social share
Citat
Sto se upisali sve te skole,kad nista ne znate jebo vas bog
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung Galaxy S10
Ok, prevukao sam ovaj save game, i prekopirao, i sada radi sve kako treba. Čovek je namunjio auto extra, prvih par minuta nisam mogao da se snađem koliko je brz, lupao sam levo-desno kao pijan  Smile
Elem, sve je otključano, pa će verovatno to biti sve, mada sam primetio ima i tu skrivenih staza.
Sve u svemu, ovo je sramota za EA Games, jer dok sam tražio rešenje googlajući, video sam gomile i gomile ljudi sa istim problemom, što znači da je ovo vrlo čest slučaj sa ovom igrom, neki bug verovatno. Šteta, jer je igra u osnovi dobra, lepa grafika, mada izbor muzike prilično loš, i zanimljiva. Ali eto, ovo je rešenje, ako neće, kreneš od ovog save-game-a, i pičiš. Propusti se nekih 10% igre, što, imajući u vidu da je igra velika, i ne mora preterano da smeta.

@ Dare_car
Druže, hvala na pomoći  Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6288
Inace kao sto neko napisa vec,MORAS da nabudzis auto da bi sakupio odredjeni broj respect pointa i da bi se slikao za odredjene casopise i DVD covere,e kada to uradish onda ti se otkljucavaju drugi nivoi,DAKLE nadjes sve hiden shopove u svakom nivou i nabudzis se totalno(stavish na auto sve novo sto dobijes u svakom shopu) i otkljucace ti se sve 100%!!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung Galaxy S10
E, da dodam, obrnuo sam igricu, i počeo ponovo, i sad mi teče regularno, nema nestanka trka niti protivnika, tu sam pri kraju da je ponovo obrnem, i bih, da nisam nabavio i Need for Speed Carbon; baš me interesuju vaši utisci, ali meni je Carbon, osim onih introa sa kombinacijom pravih glumaca i animacije, igra shitt u odnosu na NFSU 2! U samoj trci, fizika auta je skroz nekako blesava, sve mi leti, ona kamera nije normalna, sve je nejasno, boje loše, drift ne mogu da ukapiram nikako kako da dobijem trku, ide totalno drugačije; osim što je izbor automobila bolji, meni je NFSU 2 što se igrivosti i uopšte gradske atmosfere mnogo lepši, ako zanemarimo to što Carbon ima mnogo bolje odrađene dijaloge sa pravim glumcima, i zanimljivo je ono kad te panduri jure po gradu Smiley
Inače, meni je nekako bolja NFSU 2, kakvi su vaši utisci?
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1046
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia N70
Kako da rijesim problem pokretanje igrice bez CD 2? Vidio sam u nekim igraonicama da ljudi pokrecu igricu bez CD-a, kako to? Cak sam ja jedan put uspio dea to izvdeme, ali nemam pojma kako. Cini mi se da sam neki fajl izbrisao iz igrica, ali sad da nadjem, nema pojma.

Daj pomozite, please!  Smile
IP sačuvana
social share
* Every puzzle has its pieces
* Every piece has a puzzle
* How much blood would you shed to stay alive?
* Live or die? Make your choice
 

[SIZE="3"]You`re Just Another Star that`s burnt Out you quickly...[/SIZE]
"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Samsung Galaxy S10
Ja mislim da bi trebalo da može da se pokrene sa CD 1  Smile
Jbg, nemam više tu igru na kompu, pa da probam Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ima jedan tim!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 412
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 5800
Nemam je ni ja izbriso sam je 2005. godine Smile .
IP sačuvana
social share



Laugh, and the world laughs with you.
Weep, and you weep alone!

Not all jokes are funny!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 2
Zastava
Browser
Opera 11.10
Cao svima ja bas kasnim sto se tice ove igre nedavno sam je preuzela i neotvara mi bas nista imam samo jednu stazu circuit i jednu drift  one rivale u gradu i ako svud pobedjujem nema nikakvog efekta imam samo 4 auta nissan 305z vizuelno mi izgledaju super podesila sam da se sjaje i da izgledaju vece probala sam cak sa svih cetiri auta sam se trkala i nista nalazim sopove ali jos nista nemoze da se kupi samo pise sta ima unutra a ako se neko seca kako je presao igru neka kaze hvala unapred
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.