Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 164 165 167 168 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine mobilnih telefona - preporuke i saveti  (Pročitano 411129 puta)
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 14
Da ne idem za + verziju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Da ne idem za + verziju?

Ako volis velike...telefone  Smile - onda slobodno.

Ako imas da dodas i tih 60 eur, svakako da idi na plus verziju.
Veca baterija, vise rama i bolja kamera su svakako plusevi, ali nista na s9 te u tom pogledu nece razocarati, telefon je u tom smislu babaroga.
Samsunzi po pravilu imaju najbolje displeje, kamera je na devetci vrhunska, a veca baterija i vise rama - u vecini slucajeva nije presudna za odabir telefona, bar ne u situaciji kada vec imas 4gb rama i 3000mah bateriju.  Smile

Presudni faktor neka ti bude velicina telefona, jer je 9+ bas veliki uredjaj.
Ako je ok za tvoju ruku, onda idi na njega.
Ako ti je preveliki, onda znas sta ti je ciniti.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 14
Hvala druskane.
Imam velike sake, pa se nadam da nece biti problem.
Zdrav bio i uzbrdo brz!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


On my way!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 638
Zastava Beograd
Pozdrav Burekovci!
E ovako,sa mamom sam se dogovorio da baki kupimo jedan telefon,koji bi joj služio sa "škljocanje" cveća,mene (unuka  Smile ) itd. U Vip-u nam je ponuđen Alcatel U3 za 700 dinara mesečno,a u BC Group-u imaju Doro 8040,za keš od skoro 30000 dinara...Jeste da je U3 jeftiniji,ali kažu da ima slabije performanse,ali i loše ispadnu slike i kod jednog i kod drugog..
A opet ono što Doro nudi jeste "SOS" dugme ako se (ne daj bože) nešto loše desi,ima funkcionalniji Android itd.
Ja nisam iz te Android priče,jer tek od Aprila 2018 imam pristojan telefon,te pitam Vas.
Hvala unapred  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje tek sledi!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
samsung j4+
160 evra nov u prodavnici
jel to ok
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Ako hoćete jednostavni telefon onda neki najosnovniji Alcatel ili Doro iz BC groupa, moožda smart fon ili bolje na dugmiće, tako od 5-10 000.

Babi je svaka kamera predobra, jer je u njeno vrijeme bila crno-bijela.  Smile
Nemaju stari predstavu o rezoluciji, kvalitetu kao mi mlađi.

Stvarno ne vidim da se isplati dati 30 000 za telefon koji je veoma loš za te pare,  Smile  iako je eto pojednostavljen za stare.


Ako hoćeš ozbiljan fon, ako baka možda može da se snalazi.

 Što je rekao čovjek Samsung J4+

ili moj predlog Xiaomi Redmi Note 6

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/6420/Xiaomi/Redmi-Note-5-4GB/64GB

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


On my way!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 638
Zastava Beograd
To mi više izgledaju kao telefoni namenjeni za ljude koji znaju da se snalaze.
Doduše,baka je do pre neki dan imala neki moj stari iz 2012,u pitanju je LG Optimus L3 E400,ali je njemu crko tač skrin i ne reaguje ninašta,čak i kad sam ja probao...

E sad što se tiče snalaženja,slabo ona to radi...Ima 72 godine i teško njoj treba nešto napredno poput ponuđenih...
Cena nije problem,max. do 40000 u kešu,pa se može i na rate trošiti,ali njoj treba nešto što ima Android,da je prosto,i može da služi za slanje slika putem Messenger-a,SMS poruka,da ima pristup Google-u pošto je uglavnom tražila nazive cveća koje joj je nepoznato itd.

Nisu loši predlozi,ali jednostavno to nije za njene godine,previše bi ona to komplikovano razumela...Pitanje je da li bi mogla nekog da obavesti da joj je potrebna pomoć,jer je na ovom što je do pre neki dan korišćen imala šablon za poruku ako joj se tako nešto desi,a opet sa dugmetom je lakše...

Tako da,za kraj,posle razgovora sa mamom o ovim Vašim predlozima,ipak biramo između ova dva koja su već preporučena.I jedan i drugi su (što bi ja na oko rekao-"škart") ali poboljšane performanse kod Doro-a i često bagovanje kod U3 što se može desiti kao posledica prepune memorije (mada u Vip-u kažu da baguje i bez popunjene memorije)...Zaista smo ostali u nedoumici...

Preporučite šta je bolje od ova dva koja su nam ponuđena,pa da možemo da nabavimo u Petak.  Smile

Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Najbolje tek sledi!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
A šta misliš ovako:

Da uzmeš 2 telefona, jedan osnovni za stare ljude sa brojkama za pozive sa alarm dugmetom. Tako neki Alcatel ili Doro (40e)

Drugi neki polovni sa oglasa (ima oko 100e šta hoćeš)  ili novi a jeftini (160e) smartfone.

Tako bi joj jedan funkcionisao kao pouzdan telefon a drugi samo povremeno kao "kompjuter" za internet i vibere messangere  i dobar fotoaparat.

I nije to ništa neobično i mladi ljudi često imaju smartfon i dumbmfon(često kao poslovni). Dobar sistem.

Ne bi dao 30 000 za loš osakaćen smartfon nikad. Plus što postoji šansa da se ni na njemu neće snalaziti.

Ako joj se ne svidi ne možeš posle ni prodat ni ti bi to iko koristio. A ova dva normalna telefona možeš koristiti i ti, normalni telefoni u svom rangu.

I jeftinija su ova 2 za 150-200e od ovog hibridnog koji je 250e.

Često hibridni uređaji nisu ni jedno ni drugo. Ni jednostavni ni kvalitetni. A ovaj je još i skup.

Ili uzmi taj Doro 8040 možda joj se i svidi.

 Smile
« Poslednja izmena: 05. Feb 2019, 13:07:22 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


On my way!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 638
Zastava Beograd
Evo samo da izvestim da sam bio sa mamom do BC Group-a i ipak smo naručili Doro 8040,pošto se kod njih sve naručuje.Stiže u Ponedeljak ili Utorak,dostava.  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje tek sledi!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 164 165 167 168 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.