Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 162 163 165 166 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine mobilnih telefona - preporuke i saveti  (Pročitano 411477 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 316
Uzeh Huawei Honor 10 nedavno i maksimalno sam zadovoljan. 4 gige rama, 64 gige memorije. Tri kamere (prednja i dvi zadnje). Kamere top, slike sjajne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
Мхм, стигла је и мени глобална верзија са тиме, али сам ставио одмах неку заштитну маску па се не види. Свашта.

Иначе, да дам утиске након дана коришћења кад сам већ ту, за буџетни телефон од ~ 170 евра стварно је тешко тражити мане, све је много боље него што се за те паре да очекивати. Једино што ме полуђује и што је такође пропуст попут тог писменог састава на полеђини је што се светла навигационих тастера пале кад год дотакнете екран и не постоји подешавање да се то искључи, већ кад год користите телефон, куцате поруку или скролујете интернетом, та светла се пале и гасе наизменично и тотално је иритантно и ометајуће.

Сваки телефон на планети има подешавања за то осветљење, они који немају су просто програмирани да се светло пали само када дотакнеш тастер, али, ето, то је цена куповине буџетног телефона, јеби га.

Ovo je telefon za indijsko trziste sa instaliranim global softwerom ako ti ne nudi ota upgrade onda je neki kuvani rom, vidi dali je otkljucan bootloader i stavi oficijalni global rom, kod xiaomia su svi telefoni isti ralika je samo u softweru, a diode koje se pale mogu sigurno da se iskljuce
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Пише на њему да је глобална верзија, апдејтовао ми је одмах Андроид на 8.1.

Кад сам пробао да га рутујем на клик преко Кингрута није хтело, неки тип на Редиту ми је објаснио да је то зато што му је бутлоудер закључан.

Иначе, немам појма шта ћу да му радим, ја бих га радо рутовао само да онеспособим тај бљештећи семафор али ми се некако не да кад читам те туторијале или још горе коментаре оних који су покушали да рутују па су нешто сјебали. Оно, не разумем се уопште у те рикаверије и флешовања.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


ПФК!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8172
Zastava Коралово
mob
Samsung S21 Ultra
У чему је фора да телефон са овим карактеристикама кошта само 120 евра? Smile

Xiaomi Redmi 6
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
У чему је фора да телефон са овим карактеристикама кошта само 120 евра? Smile

Xiaomi Redmi 6

Koliko ja vidim, baterija je mali "problem"

Non-removable Li-Po 3000 mAh battery

Ja uvek volim kad su baterije "removable" ... ali to je neki moj izbor
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
У чему је фора да телефон са овим карактеристикама кошта само 120 евра? Smile

Xiaomi Redmi 6

Nista...to je realna cena za takav aparat.
Niza/srednja klasa telefona.
Slabiji procesor, ne bog zna kakva kamera, 720p displej...

Nemaju nikakav marketing, daju telefone po cenama koliko njih kostaju, bez neke zarade...

Da se razumemo - telefon je za te novce - savrsen, ali oni rade sa minimalnim profitima, i mogu da dozvole takve cene. Ogromno trziste, dobar aparat sa dobrim karakteristikama, bez marketinga, i sa druge strane zaradjuju na ostalim proizvodima/periferijama...

Tako da ako se razmisljas da uzmes - nije losa opcija.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Све ово што је Челави рекао. Они чак зарађују, колико сам прочитао, преко Амазона. Типа, за сваки производ који је купљен са Амазона преко Xiaomi уређаја њима доноси неки профит. Најмање зарађују на продаји телефона, а плус немају трошкове складиштења, продавница, препродаваца итд...

Плус, још бих додао, након десет дана коришћења Mi A1, телефон није ниједном закуцао ни најмање и то ме је баш пријатно изненадило, све глатко ради мултитаскинг. 

Поређења ради, пре неке 4 године, цркла ми је стара, добра Нокиа и отишао сам сместа у продавницу са буквално 150 евра и погледао шта има за те новце... Најбоље што је било је Samsung Galaxy Core Plus. Smile После три месеца сам га увалио кеви и додала ми је паре да купим S3 јер ово више нисам могао да користим. То је такво невиђено говно од телефона било да немам речи. Ма лаговао је нов-новцијат када му шалташ екране. А после инсталираних пар апликација је био готово немогућ за употребу, тапнеш Вајбер и чекаш 10-15 секунди да га отвори.

Тако да, оно, куповина јефтиних производа је рискантна, добре ствари у животу генерално коштају, али Xiaomi је стварно мама и тата буџетних телефона, те спецификације за тај новац никад и нигде осим код њих.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Citat
Ja uvek volim kad su baterije "removable"

А који то сад телефони имају removable батерију? Smile Не рачунајући ове Нокијице и неке кинеске смартфоне за 40 евра?
Колико се сећам...задњи од тих неких квалитетнијих телефона код кога је могла да се мења батерија је ЛГ В20...а то је била 2016 година Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Mali savet...
Devojci mojoj za posao treba novi telefon. Bitno je da pravi odlicne fotke. Izbor je na Huawei telefonima. Gledali smo prvo p10 i p20. Zatim su nam preporucili honor 9 i 10. Koliko sam ja shvatio Honor 9 je isto sto i p10, i Honor10 sto i p20, otprilike. Cak je mozda Honor 10 i malo bolji od p20 po nekim stvarima, ali je jeftiniji. Moze li mi neko to rastumaciti malo, ko se razume, da ne napravimo pogresan izbor. Kamere su im koliko vidim slicne, cak je Honor10 malo bolja???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11709
Zastava Okolina "Venerinichinih brezuljaka"-najcesce !
mob
I-mate il` nemate
IP sačuvana
social share
Jedem da bih ziveo , a zivim da bih - jeVao...Pa sta ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 162 163 165 166 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.