Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 159 160 162 163 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine mobilnih telefona - preporuke i saveti  (Pročitano 411128 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Јел има неко ову Нокију 5, каква је?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 66
Јел има неко ову Нокију 5, каква је?

Uzeo je moj drugar i kaže da radi odlično za hardver koji ima  Smile Ako ti je taj čipset dovoljan za tvoje potrebe, onda uzmi bez razmišljanja.

Kamera je za očekivati u tom cenovnom rangu, kao i baterija (teško preko 24h).

Ja bih lično pre uzeo neki Xiaomi, jer ćeš za iste pare dobiti mnooogo više  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Друштво, може помоћ. Smile

Мој матори већ 10 година има Сони Ериксон К610 и не намерава да се одмакне од њега, покушавали смо да га научимо да користи тач скрин али није било вајде. Углавном, телефон је почео да му се гаси и тако то, па сам кренуо да решавам проблеме и сад имам два питања.

Док му не узмем нови телефон, купио сам му нову батерију. Батерија је Ли-По и на оном шлогираном кинеском паковању пише да мора три пута да се формира по 12 сати. Ја се сад искрено не сећам за Сони Ериксоне, знам да сам Нокиу 3310 формирао пре 20 година, али ваљда се Ли-По и Ли-Јо батерије не формирају?

Друго, кад већ споменух 3310, размишљам да му купим ову нову. Гледао сам ривјуове, нико није баш срећан са њом, али опет мислим и да се једу говна донекле јер се људи жале на квалитет израде, пластично кућиште и екран, а игноришу чињеницу да телефон кошта 70 евра. Је л' океј да му узмем то, мислим, за његове (јако једноставне) потребе? 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Боље узми Нокиу 230. Бољи квалитет израде, већи екран и иста цена, можда чак и јефтинији.
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Coveci,nisam znao gde da postavim ovo pitanje,zanima me da li ne ko zna kako se dekodoraju mobilni telefoni,imam mts-ov,a metno bih vipovu karticu...ako nije dozvoljeno ovde o toj temi neka mi posalje pp i da li ima neka radnja koja radi to nesto jeftinije jer mnogo je 2000,bg je u pitanju,zahvaljujem
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
Jesi li ti probao da staviš vip-ovu karticu u njega? Ja koliko znam samo Telenor stvarno kodira svoje telefone, ostali kažu, ali realno to sve radi i na drugim mrežama... pretpostavljam da je u pitanju android fon?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14336
Zastava Beograd
Mhm,uzet u mts-u i ubacih vipovu i trazi mi da ubacim mts-ovu,al nmg nigde neku jeftinu radnju da nadjem,sve oko 2000
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 66
Боље узми Нокиу 230. Бољи квалитет израде, већи екран и иста цена, можда чак и јефтинији.

+1

Mnogo bolji izbor.
Btw, čuo sam i da se ovaj nvi 3310 jako dugo puni i da mu baterija nije ni blizu originalnog.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
Pozdrav svima. . .
Potrebna mi je pomoć.  Naime planiram da kupim mobilni telefon pa bih molio za pomoć.  Molim vas iznesite mi vaše mišljenje o sledećem mobilnim telefonima:

-Samsung Galaxy J5 (2017), sa ugovorom 115 Euros
-Huawei P10 Lite, sa ugovorom 130 Euros
-Huawei p9 Lite, sa ugovorom 80 Euros
-Lenovo K6, sa ugovorom 25-30 Euros

Mobilan bi sluzio za:
-Mail
-Internet
-Pozive

Koji bi vi izabrali telefon? Koji od nabrojanih telefona je po vama najbolji? Ili ako možete preporučite i neko drugi telefon.
Hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 61
Zastava Beograd
Pozdrav svima. . .
Potrebna mi je pomoć.  Naime planiram da kupim mobilni telefon pa bih molio za pomoć.  Molim vas iznesite mi vaše mišljenje o sledećem mobilnim telefonima:

-Samsung Galaxy J5 (2017), sa ugovorom 115 Euros
-Huawei P10 Lite, sa ugovorom 130 Euros
-Huawei p9 Lite, sa ugovorom 80 Euros
-Lenovo K6, sa ugovorom 25-30 Euros

Mobilan bi sluzio za:
-Mail
-Internet
-Pozive

Koji bi vi izabrali telefon? Koji od nabrojanih telefona je po vama najbolji? Ili ako možete preporučite i neko drugi telefon.
Hvala.

Od nabrojanih Huawei P10 Lite je najbolji definitivno, ma da ni P9 lite nije mnogo lošiji (baterija mu duže drži)... J5 ne vredi tih para, a Lenovo K6 je već pomalo zastareli model, iako vrlo pristojan i dalje...
Ako je samo ovo nabrojano u opticaju, moja preporuka ide za P9 lite zbog najboljeg odnosa cene i karakteristika...
Ono što bih ti preporučio je da svakako uzmeš model sa 3GB rama, jer je 2Gb već sada na granici upotrebljivog  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 159 160 162 163 ... 171
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.