Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 936 937 939 940 ... 962
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nedoumice oko kupovine i preporuka mobilnih telefona - samo ovde  (Pročitano 763561 puta)
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Kupio sam E72. Odlican je telefon (poslovni), bas onakav kakav sam trazio, i mnogo lijep dizajn i kvalitetan Wink

Kvalitetniji nije od Wave-a, ma koliko god se meni ne sviđala Bada, ako hoćeš moderan telefon sa odličnim hardverom koji je godinama ispred nokie wave je odličan telefon. Samo što je bada još "mlada" pa ne može da parira ostalim OS-evima. Poenta je da ako si hteo telefon bez nekih posebnih zahteva Wave je dve klase bolji od danas već preslabe Nokie.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Samsung htc,nokia,huawei
Na U8110 nećeš osetiti pravu čar Androida.
Koja je njegova najveca mana ?
I ako moze razlika izmedju htc tattoo i U8110 ?Jel sve isto radi?
IP sačuvana
social share
A M G
Ae
Zivi zivot punim plucima
Put od 20 000 milja pocinje jednim korakom...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
Kupio sam E72. Odlican je telefon (poslovni), bas onakav kakav sam trazio, i mnogo lijep dizajn i kvalitetan Wink

Kvalitetniji nije od Wave-a, ma koliko god se meni ne sviđala Bada, ako hoćeš moderan telefon sa odličnim hardverom koji je godinama ispred nokie wave je odličan telefon. Samo što je bada još "mlada" pa ne može da parira ostalim OS-evima. Poenta je da ako si hteo telefon bez nekih posebnih zahteva Wave je dve klase bolji od danas već preslabe Nokie.

-meni je , iskreno rečeno, E71 bolji model od E72 i ako je stariji . O wave-u i da ne pričam... Hardverski (ekran,baterija, materijali) wave je bolji ,pa bar , duplo...
   Medjutim, jako je mali izbor "Candybar" qwerty telefona,tako da su ljubitelji ovog dizajna u prilično "skučenom prostoru" vezano za kupovinu.
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Da iznesem i ja svoje nedoumice, nedavno sam pomislio da ne bi bilo loše da zamijenim skoro 4 godine staru Nokiju 6233 za moj prvi Android smartphone, gledao sam jeftinije modele i vidio dam da je HTC Wildfire dosta popularan ali mu je najveća mana 240x320 rezolucija koju imam i sada na dosta manjem displeju, pa sam vidio da će sad u maju izaći njegov nasljednik Wildfire S koji djeluje bolje u svemu (osim što su mu iz neobjašnjivih razloga stavili slabiju bateriju  Smile), a onda sam dobio preporuke da obratim pažnju na Samsung Galaxy Ace koji stvarno djeluje dosta dobro, samo me dve stvari brinu kod njega, ima samo 158 MB interne memorije, pa ako mogu iskusniji da mi kažu da je to problem? On dolazi sa Android 2.2 koji ima mogućnost da aplikacije instalira na SD karticu, ali samo ako to i sama aplikacija dozvoljava, pa ne znam da li bi ova interna memorija bila problem. Druga stvar koja me brine je što sam na par mjesta pročitao da je zvuk kod telefoniranja digitalizovan, da tebe sagovornici čuju digitalizovano. Stvarno bi bilo bezveze da osnovna namjena telefona (telefoniranje) ne radi kako treba. Saznao sam da bi se ovde kod mene sad na nekom popustu mogao nabaviti za 243 € što je sasvim dobra cijena za njega, inače je nešto preko 300 €.

Kada je u pitanju Wildfire S vs Galaxy Ace ovaj drugi ima jači CPU (800 vs 600 MHz), bolju kameru (osim ako novi HTC modeli tu iznenade ali sumnjam), nešto veći displej, jaču bateriju. Wildfire S ima Andorid 2.3, više RAM-a (512 vs 384 MB), vjerovatno više interne memroije, Sense UI za koji kažu da je najbolji UI.

Dakle kod oba bi se morali praviti neki kompromisi  Smile mada me više privlači Galaxy Ace zbog bolje kamere i jačeg CPU.

Uz sve to dosta mi se "na papiru" sviđa Xperia Neo kod kojeg ne bi bilo čak nikakvih kompromisa, dobar je u svemu, bar na papiru, trebao se već pojaviti ali je zbog krize u Japanu odgođen do jula mada ga tu i tamo i sada ima (čak i u bar jednoj firmi u Srbiji, ali je skuplji nego u EU gdje bi trebao biti oko 350 €). Mislio sam da čekam Xperia Neo jer ovog Galaxy Ace nije ni bilo ovde ili je skup ali sam juče saznao da bi se Galaxy Ace mogao naći za ispod 250 € pa sad opet malo razmišljam o njemu.

Gledao sam neke video preview za Xperia Neo pa sam vidio (a i drugi su primjetili) da ima puno laga u radu (iako ima CPU na 1 GHz novije generacije) pa kažu (tješe se?) da je to zato što je u pitanju prototip i da bi finalna verzija trebala bolje raditi. Da li je to stvarno tako, da prototipi rade slabije od finalnih verzija?
« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 10:34:45 od PaladinBL »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
-ja bih uzeo Desire (na sivo) pre nego bilo koji od navedenih modela (mislim da se može naći za + - 300€)

   SE bih izbacio iz nedoumice...
« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 15:29:30 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Zet ima Desire pa ću ga pogledati sledećom prilikom, ali ovde gdje živim tržište nije tako jako i sumnjam da bih ga mogao naći polovnog. U radnjama ovde teško da i ima modela iz više klase. Uz to, Desire ne djeluje bolji od Xperia Neo, kad se pogledaju karakteristike, a Neo bi nov trebao biti oko 350 €, kad se pojavi. Baš sam danas na drugom forumu čitao komentare nekoga ko je Desire zamijenio sa Xperia Neo i kaže da je to dostojna zamjena za Desire. Rekao je i ovo:

I got my Neo as an upgrade to my beloved Desire a couple of weeks ago.
I was holding off for something that addressed the three major weaknesses of the Desire, which were (IMO): crap camera, crap sound and screen that couldn't be seen in daylight.
The Neo has addressed all these perfectly, and added a front camera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
-mislio sam na nov Desire na sivom tržištu ili eBay-u ...
    Za SE ti je daleko siromašnija podrška, a o update-u i da ne pričam... Smiley 1

Što se tiče specifikacija "na papiru" , ja sam se upecao najmanje tri puta... a što se tiče Desire modela, za njega nisu potrebni komentari, jer je provereno odličan model i već odavno stoji na "BestBuy" polici.
« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 15:54:42 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Desire sam kod mene nov našao samo na jednom mjestu i cijena je 440 €  Smile

Pod update misliš na to da rijetko izlaze nove Androide verzije za SE?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Sony Z2
Desire sam kod mene nov našao samo na jednom mjestu i cijena je 440 €  Smile

Pod update misliš na to da rijetko izlaze nove Androide verzije za SE?

-aaauuuffff, koja cena... Smile pa pogledaj na "eBay".

  Ma mislim na kompletnu podršku , a izmedju ostalog i na update. SE je ebeno uzeti nov, jer u slučaju da se predomisliš, cena mu pada ne vidjenom brzinom i brzo gubi nna vrednosti, dok kod htc modela to nije slučaj...
« Poslednja izmena: 30. Apr 2011, 15:58:32 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.60
mob
Nokia e63
soni erikson hazel ili elm ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 936 937 939 940 ... 962
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.