Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:49:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neću da ćutim ~ Kampanja Mladih LDP-a  (Pročitano 8389 puta)
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Moram da vam kažem da mi ovo izgleda kao septembar 2000 kad su Jul i Sps huškali na otpor,baš me na to podseća.Ona ista strepnja od nekog haosa i nasilja koju prepoznajem...

Судечи по овом форуму, акција вам је већ постигла неслућени успех Smile Smile
А изазивао би хаос?!  Smile Smile

Citat
Malo ću da iskuliram sa ovim delom foruma a sećam se da ranije nisam ni dolazio...
 Mislim da je dijalog nemoguć.
 Peace

Па-па Smile Smile Smile
Piss!
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
NokiaN70-1 5.0638.3.0.1
mob
Nokia N8-00
... Off!!!

Hehehe
Kakva manija velicine, kakva strepnja, koji bre ku...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 838
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZV - 10
Citat
Necu da cutim

Нећу коку,нећу доп
хоћу хероин,нек сви знају и чују моје афинитете!
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 716
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ispada da je mali  Čeda jedini surovao sa Mafijom ako slusamo onoga teskog i okorelog kriminalca i ubicu sa nadimkom "Budala"! Ispada da je  Čeda svrsavao mnoge prljave poslove i tako se enormno bogatio preko kase mafijoza. A znamo da je bilo i takvih kao on a bogami i gorih Mafijoza medju politicarima. POjedini su cak moreli da beze pred zakonom iz Srbije!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
ajd jos jednom da priupitam okle lova............. Smile Smile..........riza haljim je malo skupio,pa uplatio svojim koalicionim partnerima...............
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Moram da vam kažem da mi ovo izgleda kao septembar 2000 kad su Jul i Sps huškali na otpor,baš me na to podseća.Ona ista strepnja od nekog haosa i nasilja koju prepoznajem...
 Malo ću da iskuliram sa ovim delom foruma a sećam se da ranije nisam ni dolazio...
 Mislim da je dijalog nemoguć.
 Peace
Samo si za8ebao ko je pozivao na haos, smenu i nasilje.
Otpor i DOS. Nemoj sada da tako lupas o necemu sto svi znamo.
JUL je bio jadan i slican vama - svi su protiv nji a sada su svi protiv vas.
I sta se desilo sa JUL-om-ugasen. Sta ce se desiti sa vama - nakon ovakvih glupavih kampanja i odmotavanja klupka oko stvarnih Djindjicevih ubica- nestacete zajedno sa vasim Cedicom u Zabeli, CZ0u , sremskoj mitrovic-toliko imate cllanova i smpatizera-dovoljno za popunjavanje zatvorskih kapaciteta u anvedenim mestima.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 5610
ŠIPTAR I ČEDA SE LJUBILI!


Šokantne tvrdnje „zemunca" Aleksandra Simovića

Optuženi pripadnik „zemunskog klana" Aleksandar Simović izjavio je juče u Specijalnom sudu da je Čedomira Jovanovića poslednji put u Šilerovoj video leta 2002. godine! On je takođe rekao da su Čeda i Beba na „raskalašnim žurkama" u Šilerovoj proslavljali „poslovne uspehe", ali i prozvao Vladana Batića i predsednika Privredne komore Milana Jankovića za kontakte sa „zemuncima"!

- Dušan je Čedu Jovanovića zvao Mali, govorio je da mu je on brat, a svaki put kada bi se videli, izljubili bi se po tri puta. Spasojević je lično poznavao i Vladimira Popovića Bebu, Gorana Vesića i njegovog brata Đorđa (Vesić nema brata koji se zove Đorđe, prim. ur.) - rekao je Simović u nastavku suđenja „zemunskom klanu". On je, odgovarajući na pitanje zamenika specijalnog tužioca Jovana Prijića, ustvrdio da su Čeda i Popović često dolazili u Šilerovu. Kada god bi Ljubiša Buha Čume i ta svita uradili neki posao, obavezno bi bila napravljena žurka u Šilerovoj i tu je uvek bilo sve i svašta - rekao je Simović.

Misteriozne kasete

Optuženi Simović je rekao da je na video-kasetama iz Šilerove, između ostalog, snimljen i razgovor Šiptara i Čede o „nekim konjima koje je Dušan od nekog Baruha uzeo na dug".

- Razgovarali su o nekim konjima koje je Dušan uzeo od nekog Baruha na ime duga. Spasojević se razmišljao da li da da Čumetu te konje... - objasnio je Simović, i dodao da je u svom posedu imao ukupno pet kaseta sa snimcima „važnih ljudi" koji su dolazili u Šilerovu ulicu.

- Na tim kasetama su snimci načinjeni od oktobra 2000. godine do početka 2003. godine. Te kasete sam po Spasojevićevom nalogu odneo Zoranu Vukojeviću Vuku, a on ih je negde sakrio. Ne znam šta je sada sa njima... - rekao je Simović.





Na pitanje zamenika tužioca Prijića da li je i koliko često u Šilerovu dolazio i Vladimir Beba Popović, Simović je odgovorio potvrdno:

- I te kako je dolazio! Zajedno sa Čedom!

Simović je juče rekao da je „jednom prilikom Vladan Batić zvao Spasojevića".

- Jadnog Batićevog telohranitelja, inače razbojnika i lopova, prebila je neka „pajser ekipa". Onda je Batić nazvao Spasojevića i pitao ga da li u tome ima neke političke pozadine... U Šilerovu je sa Čumetom često dolazio i general Pavković. Znam da su ti razgovori vođeni oko Haga. Dolazio je i Milan Janković iz Privredne komore, a ulaz u Šilerovu je bio zabranjen generalu Momčilu Perišiću. On je jednom došao na kapiju, ali obezbeđenje nije htelo da ga pusti, po Spasojevićevom naređenju. Njega je smatrao za izdajnika! - objasnio je Simović. On je rekao da je Dušana Spasojevića poslednji put video oko pet dana pre ubistva Đinđića, a u tom periodu je takođe poslednji put video i Bagzija.

Upitan o privatizaciji preduzeća i Spasojevićevim partnerima iz Grčke, Simović je rekao da je sa tim ljudima obilazio brojne firme po Srbiji.

- Bili smo u Kruševcu, gde smo razgovarali sa ljudima iz „Trajala" i „Merime". U Subotici smo bili u „Podrumu Palić", posetili smo Mesnu industriju „29. novembar", PIK „Bečej". Bili smo i u Nišu zbog firme „Jastrebac"... - precizirao je Simović. On je potvrdio optužbe da je Ljubiša Buha Čume ubio Zorana Petrovića Šempu, Todora Gardaševića, Mirka Bosanca i Zorana Uskokovića Skoleta. Simović je istakao da su se Buha i drugi svedok saradnik Dejan Milenković Bagzi dogovorili da terete njega i njegovog brata.

- Oni su se prvo dogovarali, ali se onda među njima zakuvalo. Posvađali su se jer je Čume rekao Bagzijevoj ženi da je on svojoj švalerki Vesni kupio zlatni medaljon. Tu je nastala frka i oni su se posvađali, pa su se razišli. Sve se to dešavalo nakon atentata. Tada sam se, dok sam bio u Italiji, čuo sa Bagzijem, kojeg sam pitao zašto sam ja u problemu, a on mi je odgovorio da se ne sekiram i da se samo sklonim. U tom razgovoru mi je rekao i da će ga Pecko i Limuntus (Predrag Ranković i Milan Narandžić, prim. ur.) prebaciti u inostranstvo - rekao je Simović i još jednom zatražio suočenje sa svedocima saradnicima:

Traži suočenje

- Želim da se pogledam oči u oči sa Bagzijem, Čumetom i ostalima. Imam još mnogo toga da kažem o njima. Ko su njihovi finansijeri, kako su u Progarima proslavljali ubistva i svašta drugo. Ovo je samo početak moje odbrane, biće još puno tema za razgovor, ali za sada više nemam šta da kažem! - rekao je Simović, nakon čega se vratio u boks za optužene.

Suđenje se nastavlja danas.

PRESS

« Poslednja izmena: 19. Sep 2007, 18:43:55 od kombiondzija »
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia N70
Ma Ceda je najveci mafijas u Srbiji i tacka!
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 892
Zastava Царевина Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung U900
Ma Ceda je najveci mafijas u Srbiji i tacka!
А још је и педер... Smile

Гледам снимак и не верујем да има дебила који туку полицију...стока најобичнија!!!

Што се тиче парада, хапсити и прогласити противзаконитим...
Па да су поступили као руски полицајци сигурно их нико не би напао,већ су били ту да одбране болест,по наређењу болесника који им је дозволио да парадирају...било је дебила који су тукли полицију 2000-те па се сад зову револуционари   Smile
« Poslednja izmena: 19. Sep 2007, 19:06:15 od JFront »
IP sačuvana
social share
Од Солуна града до Уралских гора,
Од Уралских гора до Тихога мора,
Тканина је једна светиње и славља,
Непрекидни појас светог Православља
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
neću da ćutim! čeda je kriminalac! Smile

svi znamo da je sarađivao sa mafijom, i svi znamo da je on išao da hapsi slobu (a koji je k8rac on tada bio?), svi znamo ko finansira njegove kampanje, i svi znamo da je hitler došao na vlast tako što je dobio omladinu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:49:36
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.