Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Necrovision - najnoviji Painkiller ?!  (Pročitano 24967 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
ja u painkilleru vidim standardni stresskiller, ali ovde to nije dobro uradjeno kao u originalnom Painkilleru... bar mi se tako za sad cini.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
ja u painkilleru vidim standardni stresskiller, ali ovde to nije dobro uradjeno kao u originalnom Painkilleru... bar mi se tako za sad cini.

Jesu li ojačane karikature pa se mučiš sa njima ili je nešto drugo pokvarilo gameplay ?

... u čemu je fazon ??   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
LG KU990
meni se ne svodja sto pet sati traje dok ispalis 3 metka,nije ko u ostalim suterima kad brzo klikces deres ih kao mitraljezom hahah a ovde nesto usporeno,pauza iza svakog metka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
meni se ne svodja sto pet sati traje dok ispalis 3 metka,nije ko u ostalim suterima kad brzo klikces deres ih kao mitraljezom hahah a ovde nesto usporeno,pauza iza svakog metka

Možda je to do oružja, najavili su da će biti kako oružje iz prvog svjetskog rata tako i tajna vampirska oružja i raznorazne magije.... Valjda možeš da mjenjaš... 

-------------------

Kad ne mogu da igram, bar da gledam:

Atmosfera baš izgleda nabudženo....
 
« Poslednja izmena: 27. Feb 2009, 15:07:21 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
LG KU990
a sta znam...ko voli nek izvoli...meni se ne svidja najvise zbog grafike.... na screenshootovima izgleda milion puta detaljnije a kad upalis igru dobijes nesto drugo...i ja sam isto bio rekao kad sam trailer gledao-jaoooo kako lepo izgleda
« Poslednja izmena: 27. Feb 2009, 15:10:43 od Nenad222 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ne treba ljudi tražiti grafičko ili gamplay čudo od ove igre. Zasnovana je na Painkiller engine-u, dakle to su entuzijasti koji su pravili ovu igru radili, nisu platili iznajmljivanje tuđeg engine-a (kao mnogi) za svoj projekat, već baš napravili svoj, trudeći se da budu orginalni...

Što se tiče sporosti puške, potrudili su se da naprave što realnije staro oružje iz WWI gdje je brzina punjenja i bila na tom nivou koji je prikazan u igri...No nije to jedino oružje koje ima u čitavoj igri...
« Poslednja izmena: 27. Feb 2009, 15:22:22 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
LG KU990
pa npr uzmes i igras fear 2,i onda upalis ovo i verujem da ti onda nece biti nesto jako zanimljivo koliko god ti voleo Painkiller engine i tim "The Farm 51"  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
pa npr uzmes i igras fear 2,i onda upalis ovo i verujem da ti onda nece biti nesto jako zanimljivo koliko god ti voleo Painkiller engine i tim "The Farm 51"  Smile Smile Smile

Vjeruj mi, sto ljudi sto ćudi. Pa pogledaj koliko se samo igra CS 1.6 Neko voli kada je grafika šarena drugima to smeta i smanjuje peglednost. Ja spadam u onu grupu igrača koja će rado da igra Crysisa zbog grafike i realnosti... ali istovremeno mogu da igram i PK-a čisto zbog napucavanja, priče i atmosfere.... 
« Poslednja izmena: 27. Feb 2009, 15:55:06 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
LG KU990
sto jes jes,ukusi su drukciji,i ja cu igrati crysis zbog grafike ali dosadice mi nakon pola sata jer ima pricu jaku kao u igri "sim sity"haha Smile e i evo jedna igra koja je izasla pre milion godina ali ima pricu jacu od milion novih igri-
"Fahrenheit-Indigo Prophecy"preporucujem svima koji vole extra pricu

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

256px-Fahrenheit_pc_boxart.jpg
(30.32 KB, 256x365)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I am going up where the sun keap shining

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 210
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Nokia n73
sto jes jes,ukusi su drukciji,i ja cu igrati crysis zbog grafike ali dosadice mi nakon pola sata jer ima pricu jaku kao u igri "sim sity"haha Smile e i evo jedna igra koja je izasla pre milion godina ali ima pricu jacu od milion novih igri-
"Fahrenheit-Indigo Prophecy"preporucujem svima koji vole extra pricu
Mnooogo jaka igra,potpisujem,vrlo originalan gameplay i potpuno filmska prica,ma kao interaktivni film
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.