Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nece da se upali PC .. pokusao sam i benzinom ((((:  (Pročitano 1423 puta)
25. Jul 2009, 23:31:02
Svakodnevni prolaznik


Ne diraj me, krele! ;)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Malopre sam ga nosio na "ciscenje" pod kompresor, nije moglo drugacije.. nadam se da to nije uzrok svega, vratim ga kuci, upali se normalno, onda mi izbaci MSN has stop working, Skyp has stop working.. hm, ja ga restartujem, pocne da se pali, prodje onu sliku za maticnu, i posle toga mi izbaci sarene kockice preko celog ekrana.. sve zive boje, kao kad ucitava igricu na emulator za Mame32  Smile, restartujem ga opet, i onda se ukoci na slici za maticnu, ako malo pre toga pretisakam Del, udje u bios, ali ako pretisnem posle pojavljivanja slike, tastatura ne reaguje. i to je sve oko toga..

Zasto mislim da je graficka, zato sto je pre jedno 2-3 meseca, crkao kuler na njoj (Pisao sam o tome mozda se neko seca) ali je ona jos uvek radila - toliko o tome, da se vratim na sadasnji problem, kada sam pokusao opet da upalim komp posle pola sata, sve se ponovilo. Znaci komp nije bio upaljen 30sek, pipnem graficku ona vrela, otisao sam do druga, (koji je igrao kanter jedno sat vremena, pipnem njegovu graficku ona pomalo topla( i jos nema kuler na njoj) a to pisem zato sto kada sam je odneo kod mene da bi proverio da li je do graficke, ista ta njegova koja je bila takoreci hladna, kod mene se zagrejala za 1 minut, toliko da recimo malo dete ne bi moglo da drzi prst na njoj, komp je poceo da se pali, i kada treba da izbaci logo windows-a i ono sto se popunjava, umesto toga je bio crn ekran i nista se nije desavalo.. Tada sam prestao da sumnjam da je graficka u pitanju

Bilo ko.. bilo sta?...  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
mob
Samsung s21+
Pa riknula burazeru,promeni,kupi novu,crko joj kuler i normalno da će se pregrijavati,ni moja nema kuler i normalna joj temeratura,ili promeni kuler,pa vidi situaciju!!! Smile
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.1
Ma nije graficka, opusti se, ima u kompjuteru oni mali gremlini sto obaraju avione, samo ovi obaraju graficke (zaustavljaju kulere). Smile Smile

Postoje graficke sa pasivnim hladjenjem, nemaju kuler, vec samo metalna "rebara" koja odvode roplotu i postoje one sa kulerom. Nisi smeo da pustis komp da ti radi bez kulera na grafickoj. Verovatno je i maticna ostecena usled pregrevanja, zato ti se greje i sa drugovom grafickom.

IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 258
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
Mozda bi trebao da pregledas slot u koji ti je ubodena graficka. Ako se stara pregrevala, mozda se nahvatao sloj "patine" na slotu za graficku pa odredjeni pin-ovi vise ne provode signale dovoljno dobro, pa se GPU zaglupi.

PROFILAKSA: Odcepi parce papira i presavij ga tako da ima debljinu ~ debljini kartice i trljaj po kontaktima kako bi ocistio sloj oksida sa kontakata. Tada probaj ispravnu graficku pa javi kakvi su rezultati..... (naravno ako graficka ima tamne kontakte treba i sa nje ocistiti sloj oksida recimo trljanjem skolskom gumicom po njoj)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ne diraj me, krele! ;)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
nece nista od ovoga, jedan lik mi je rekao da je mozda hard u pitanju, ubacicu hardove na njegov komp da vidim da li rade, pa javljam..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.