Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:17:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nece da podigne/instalira sistem  (Pročitano 5833 puta)
09. Mar 2012, 16:19:57
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 350
Browser
Chrome 17.0.963.78
Imao sam windows 7, instalirao windows 8/ nije mi odgovarao, i ubacio sam disk da instaliram opet windows 7, sve normalno instalacija, kopiranje fajlova i onda ide onaj restart i posle toga treba da se pojavi prvi put logo windows ali meni nije htelo, zakoci na prvu sliku i nece da krene dalje. Pokusavao sam i da udjem u bios nece (slika 2) vadio sam bateriju, kablove u hard, menjao mesta ram memorijama, vracao ih na normalno, i nece nista. Sta da radim. /?HVala

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

09032012176.jpg
(458.67 KB, 2048x1536)
09032012175.jpg
(456.43 KB, 2048x1536)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 350
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
Ubacio sam moj hard disk, na kome se prekinula instalacija Windows-a 7 kod druga, i zavrsio je instalaciju, restartovao se i podigao sistem. Zakljucak - Moj hard kod njega radi. Ubacio je svoj hard sa sistemom kod mene u komp i podigao je sistem- Zakljucak moj komp radi. Ubacim opet moj hard kod mene u komp. Nece da podigne sistem.. Kao da odjednom moj komp i hard nisu kompaktabilni - Sto mi nikako ne ulazi u glavu.


P.S.
Ubacio sam moj hard u drugi komp, formatirao ga, vratio ga u moj komp i sada ulazi u bios i pokrenuo sam instalaciju, i kada pise windows i loading files, ucita do kraja i komp se ugasi. Pokusao sam par puta i nece, onda sam moj hard stavio u drugi komp, instalirao windows pa sam vratio hard sa sistemom kod mene u komp, pocne da ucitava, pojavi se logo windows 7 i taman kad treba da se cuje zvuk i prikaze desktop, restartuje se komp. Sta to sad moze da bude, vadio sam dole one kablice, da nije to, mozda nisam vratio sve na svoje mesto ili sam ih naopako prikopcao, evo kako stoje (slika) (stavjeni su tako da su im imena, tj sta pise na kabli, gledaju prema gore, osim za speakers, njegova slova gledaju na dole)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

11032012181.jpg
(339.06 KB, 2048x1536)
« Poslednja izmena: 11. Mar 2012, 20:29:13 od MoetChandon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Siemens C55
ajde za pocetak iskljuci hard i skini neki live cd tipa linux ili minixp pa probaj da vidis kako radi bez harda...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 350
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
Imamna disku Linux Ubuntu 10.10 x86. Jel to to ili ne. Ne razumem se u to bas, ako nije moze li link?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Siemens C55
moze ubuntu (pravo da ti kazem zaboravio sam kako ide mozda ovo pomogne http://www.youtube.com/watch?v=VEkp1XdE1G4) a moze i mini xp sa http://www.hirensbootcd.org/download/...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 350
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Resio sam problem, gasio se i restartovao jer se ono metalno sa kulerom sto stoji na procesor slomilo, slobio sam mu 3 zubca kad sam skidao procesor i bio je samo na 1 i nije dodirivao lepo procesor. E sad ima jos par pitanja:
1) Ono metalno i kuler sam pricvrstio za maticnu srafom i maticom, je l' to ok, nece nesto da osteti maticnu jer je sraf u pitanju i dodiruje maticnu.
2) Na kolko se menja pasta koja je na njemu, nikad nisam menjao, ima je jos.
3)U bios na CPU Temperature mi pise 90 C, je l' to normalno
4) Kad uhvatim prozor i vucem misem malo zasecka, refresh rate mi je 60 hertz, mislim da je pre bilo 75, nemam opciju da promenim tj ima ali stoji samo 60, monitor mi je LG Flatron L1960TQ, graficka ati radeon sapphire hd 4730, procesor Pentium 4 3.00Ghz 64bit, simulira dva jezgra.

PS 5) Je l' moguce da sistem radi ali da se nije lepo instalirao, jer instalirao sam sistem drzeci prstima kuler tj procesor, i kad je pojavio desktop isao sam na start shut down, pa sam onda skidao maticnu, graficku tj sve, pricvrstio ono za hladjenje sve vratio i upaliokomp, nisam imao zvuk i drivere za graficku a to je pre uvek instalirao sam, morao sam preko windows updatew-a, i sad mi sve koci, na net pogotovo. Ili je mozda virus neki sa harda sa podacima, ali imao sam kaspersky pre instalacije.. Smile
« Poslednja izmena: 13. Mar 2012, 02:19:29 od MoetChandon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
tih 90 stepeni nije ok .. sutra kupi pastu i namazi ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Siemens C55
ala pa sto ne objasni lepo ni na kraj pameti mi nije bilo da je temperatura... nisam ni skontao da se restartuje mislio sam da stane na windowsovom logu i da tu stoji(da se muci da ucita) xD e sad 90 stepeni je preterano kao sto ti je receno ali ipak mislim da nije do paste nego da to i dalje ne lezi kako treba jesi razmisljao mozda da kupis novi kuler? a sto se tice ostalih problema definitivno mislim da ti drajveri nisu dobri skidaj ih sa oficijalnog sajta nemoj pustati da to odradi sam update....
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 350
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.79
Sredio sam komp kol'ko tol'ko, skinuo sam staru pastu, namazao novu, reinstalirao komp, ne gasi se vise, normalno radi, kad' sam reinstalirao u bios-u za CPU temperatura mi je bila 38 C, poceo sam da instaliram programe i sve ostalo, posle nekih pola sata proverio bilo je 48 C (to je bilo juce) malopre sam opet proverio stoji na 50 C, koja je ustvari normalna temperatura za moj procesor

Intel pentium 4 CPU 3.00 GHz, 1 Core, 2 logical processors

I imam jos jedan problem da ne otvaram novu temu, sada mi predni usb portovi ne prepoznaju ni flesh ni ostale uredjaje, zadnji rade normalno i odma instalira drivere.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Siemens C55
to bi bila normalna temperatura procesora i 50 stepeni u radnom okruzenju je sasvim lepo... sto se tice prednjeg usb-a bice da si nesto obrnuo(nisi dobro prikacio) na onom JUSB1 "konektoru"... kad ubacis flesh na prednji usb da li registruje ali izbaci gresku tipa usb device not recognized?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:17:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.