Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 12:48:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nece da instalira nijedan program  (Pročitano 1539 puta)
28. Avg 2014, 14:00:28
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
Browser
Chrome 37.0.2062.94
mob
SonyEricsson k800
juce sam brisao neke programe.mislim da nisam brisao nijedan vazniji,,jedino znam da sam obrisao int-ekslporer.(mozda grjesim da nisam jos nesto obrisao)..i sad nece da instalira mi nijedan program,skinuo sam par programa,ali nijedan nece da instalira,skidao sam i sa mozile i sa chroma.pri pokretanju instalacije,znaci kada stisnem RUN samo se pojavi greska. stavljam sliku "greske"
..dakle,koji bi mogao biti problem..

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

burek.JPG
(94.52 KB, 1440x900)
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
Koji Windows koristis? Koje programe si deinstalirao? Koje programe pokusavas da instaliras, a izbaci ti gresku? Da li si probao da pokrenes setup kao administrator?
Kada ti izbaci tu gresku pise "for more information about this error click here" klikni na "click here" i postavi ovde sliku sta ti je izbacilo kada si kliknuo.
« Poslednja izmena: 28. Avg 2014, 15:35:26 od Alreadydead »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.94
mob
SonyEricsson k800
koristim xp .
rekoh da neznam tacno koje programe sam deinstaliro,znam samo da nisam nista bitno dirao,od win-a samo msn i ekplorer  deinstaliro.
nisam probao kao admin..(neznam ni kako)
pokusao instalisati poker,(imao ga ali ga nisam mogao pokrenuti,(dan pre radio normalno)pa ga obrisao i pokusao ponovo instalirati......zatim skajp takodje prestao raditi,pa ga obrisao i pokusao ponovo instalirati..neki glupi program takodje nije htio,dok je takodje neki glupi program uspio instalirat
evo slika prva ,od "click here" i druga je kada na tom prozoru opet kliknem isto(prilikom instalacije skajpa)
....sad krene instalacija.ali nece da pokrene skajp..pri pokretanju izbaci te greske

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bur1.JPG
(177.23 KB, 1440x900)
bur3.JPG
(115.17 KB, 1440x900)
« Poslednja izmena: 28. Avg 2014, 22:44:48 od cvijics »
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
Windows XP je izgubio podrsku pa mnogi programi su prestali da rade na XP-u. Skype vise ne radi na XP-u, ni stare, ni nove verzije. Mozda je to uzrok zbog cega dobijas te greske kada pokrenes Skype, mada nije ni bitno jer i onako ne mozes da ga koristis na XP-u. Sto se tice pokera, da li se on update-uje? Mozda si ga update-ovao, a nova verzija ne radi na XP-u. Proveri da li ti programi koje nisi uspeo da instaliras i dalje mogu da rade na XP-u. Ukoliko ne mogu da rade probaj stare verzije. Ako ne uspe ni sa starim verzijama, jedino sto moze da uradis je da predjes na Windows 7 ili Windows 8. Medjutim ako rade na XP-u naci cemo neko resenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.102
mob
SonyEricsson k800
pokusavam da nadjem dal ti neki prograni rade na xp,ali ne uspijevam naci.malopre sam pokusao pokrenuti jos jedan poker(koji je inace radio normalno-imam ga instaliranog)ali sad ni on nece.neznam zasto,ali imao sam osjecaj da je zbog deinstaliranja eksplorera to se desilo,ocito da nije.sad gotovo i ja vjerujem da je do zastarjelosti xp..medjutim najsretniji bi bio kada bi razlog bio neki drugi,jednostavniji.
..ali kada si reko da skajp ne radi vise na xp,ocito je da je razlog isti i sa ovim ostalim programima.
...ako ko moze provjeriti poker888-poker32red....da li rade na xp(jbg ja nisam uspio naci)
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.102
mob
SonyEricsson k800
jedno zasebno pitanje..
da li je pametno ovako instalirati win 7-
http://windows.microsoft.com/hr-hr/windows7/help/upgrading-from-windows-xp-to-windows-7#T1=tab01

ipak jos jedno pitanje..ako bih tako instalirao,jel to znaci da moram i kupiti win 7 Smile
« Poslednja izmena: 29. Avg 2014, 21:57:05 od cvijics »
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
pokusavam da nadjem dal ti neki prograni rade na xp,ali ne uspijevam naci.malopre sam pokusao pokrenuti jos jedan poker(koji je inace radio normalno-imam ga instaliranog)ali sad ni on nece.neznam zasto,ali imao sam osjecaj da je zbog deinstaliranja eksplorera to se desilo,ocito da nije.sad gotovo i ja vjerujem da je do zastarjelosti xp..medjutim najsretniji bi bio kada bi razlog bio neki drugi,jednostavniji.
..ali kada si reko da skajp ne radi vise na xp,ocito je da je razlog isti i sa ovim ostalim programima.
...ako ko moze provjeriti poker888-poker32red....da li rade na xp(jbg ja nisam uspio naci)

Koje verzije poker888 i poker32red trenutno koristis? Mozda je zbog zastarelosti XP-a, a iako nije zbog toga tesko da cemo moci da nadjemo resenje. Pitanje je zbog cega ti izbacuje te greske, tako da ako nisu zastareli programi onda ces svakako morati da reinstaliras sistem, a kad ga vec reinstaliras onda bolje predji na Windows 7 ili Windows 8.

Citat
jedno zasebno pitanje..
da li je pametno ovako instalirati win 7-
http://windows.microsoft.com/hr-hr/windows7/help/upgrading-from-windows-xp-to-windows-7#T1=tab01
Jeste, ali ne znam da li ce predstavljati problem to sto je XP zastareo. Mozda je najbolje da instaliras Windows 7 i zaobidjes nadogradnju.

Citat
ipak jos jedno pitanje..ako bih tako instalirao,jel to znaci da moram i kupiti win 7
Ne znam na sta si tacno mislio, ali na ovom forumu nije dozvoljena piraterija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.102
mob
SonyEricsson k800
pomirio sam se sa cinjenicom da cu morat se rjesit xp-a.malo sam googlao i vidim da mnogo programa ostaje bez podrske za xp,tako da nemam vise sta cekat.
kada sa pitao za kupovinu win7,cisto sam pitao Smile,legalno pitanje,zar ne Smile..znam da piraterija nije dozvoljena na bureku.
..nista onda se moram pozabavit sa win 7..
velika hvala za ukazanu pomoc korisniku alreadydead Smile
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.94
Pitanje je ok, samo nisam znao na sta si tacno mislio. Inace Windows 7 svakako moras da kupis... e sad, tvoj je izbor da li ces da ga kupis ili ne, ako me razumes.  Smile
Nema na cemu.  Smile Pozdrav.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 567
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.102
mob
SonyEricsson k800
ajde da ne otvaram novu temu..
ako moze kakav DOBAR tutorijal,,video..kako i koji win 7 instalisati,imajuci u vidu da trebam se rjesiti XP
..zatim da imam komp od 2.20 ghz i 2 gb Ram,da mi ne radi na komp cd-dvd ,da imam usb od 4 gb.
nisam nikad obarao sistem,ali mislim da se dovoljno razumijem da to ucinim,naravno uz malu pomoc
IP sačuvana
social share
....U prevelikom zanosu, zbog mrve savršenstva događalo se da počinim obilje neoprostivih grešaka.
Najveća od njih je bila sto sam se bavio znacima, umesto da pazim na predznak....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 09. Maj 2024, 12:48:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.189 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.