Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:55:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nece da insalira kaspersky  (Pročitano 8883 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
jesi li ti proverio dali ti je taj windows cist mozda i on da pravi takav problem ako ima neki gamad unutra slicno je bilo kod jednog mog druga cim se veze na net pukne sistem i ne da nista da instaliras
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa u tome je problem sto mi on ne da da instaliram ni jedan anti virus da bi proverio ili bilo koji drugi program.Verovatno imam virusa ali ne znam kako da popravim da me pusta da instalirm programe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Te programe...jel si instalirao sa nekog usb-a sa warez/torrent  sajtova  ili?

Usput instaliraj SP3
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam ih u kompu na particiji D tu su mi svi programi koje trebam da instaliram.Evo sad sam skinuo sa neta KIS 7 i isto mi prikazuje kao na slici iz prvog posta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
LG Nexus 5
Izvadi hdd, odnesi kod nekog dobronamernog druga i neka ti skenira sve particije njegovim antivirusom. Najbolje bi bilo kada bi i backup odradio kod njega i formatirao kompletan hdd.

Ovako samo idemo u krug, 3 strane predloga da bi se vratili na sliku iz prvog posta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo sad sam uspeo da instaliram neki KAV 6 sa nekog cd-a samo kad bi hteo da radi net da uspem da ga updejtujem posto je ponovo poceo da prekida.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Trebalo bi stvarno da uradis ovo sto ti je Crowz rekao..Ako imamo posla sa klasicnim fajl-infektorom stanje ce se veoma brzo pogorsati i opet ce jedino resenje biti reinstalacija brisanje svih izvrsnih fajlova sa te druge particije
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
HTC 
Ovde definitivno ne gine reinstalacija sistema. Cak i da nosis hard na drugi komp, 90% je sansa da posle ciscenja neces moci da podignes win. Za zadnjih 10 dana cistio sam 4 racunara zarazenih Sality virusom.
Idi na format C, instaliraj windows i drajvere za plocu zbog neta. Ni po koju cenu ne klikci na druge particije
Skini neki AV, moze Avast (efikasno uklanja fajl infektor i sality i virut) na desktop. Odmah nakon instalacije odradi scan i sve pobrisi sto nadje. Onda mozes da nastavis sa instalacijom drajvera i programa koji budu bili u funkciji.

Indikacija da imas fajl infektor je to sto ne mozes da instaliras ni jedan AV, zato sto ovaj odmah bude inficiran cim kliknes na setup.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Citat
Indikacija da imas fajl infektor je to sto ne mozes da instaliras ni jedan AV, zato sto ovaj odmah bude inficiran cim kliknes na setup.

a infektor čuči na drugoj particiji, i čim joj pristupiš, odmah se aktivira, i opet zarazi instalaciju bilo kod antivirusa, i opet u krug... zajebani ti infektori....

dakle,. poslušaj ivicu, clean install, full scan, obe particije... možeš i onaj boot scan, ako budeš avast... i nek briše sve što nađe, to će i ovako biti .exe, ako imaš instalacije nekih programa na D particiji više ih nećeš imati.... al takve ti i ne trebaju... i nikakav pristup D particiji, pre scan i brisanja svega.. Wink

ne mora možda nužno brisanje, al ja u disinfect ne verujem, ja verujem samo u brisanje  Smile
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 82
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala vam na savetima probacu tako pa javlajm rezultate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:55:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.