Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nebojsa Viskovic i Dusko Korac - perjanice novinarske ekspedicije u Pekingu  (Pročitano 32098 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
citati ti profi idu  Smile

sta pricas, kakav cetnik od 150 kila?  Smile Bio s deckom intervju kad je resio da ide u inostranstvo.. normalan mlad momak..
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung XYZ1004
Pa sad, jeste malo podebeo i ima bradu, ali odosmo u tezaakk off  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Poznata licnost


Nef Imperatoriqus Extraordinare

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 4943
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa pricamo o sportskim komentatorima.. ali dobro  Smile
e onda sam se ja prevarila.. Smile
IP sačuvana
social share
                                                                                        
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Rekoh ja, vratio se kralj!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
evo sad na b92 javno isprozivali koraca uz youtube klipove prilozene, pa ti stvarno nisu normlani, sta njih na B92 bole ku*ac za rts i za duska koraca, verovatno mu vracaju sto ih je prozivao zajedno sa soroshem...

pa on je jedini komentator koji napravi prenos zanimljivim, jes da covek i lupa, al realno vise je zanimljiv nego odbojan, sta njima smeta ako on hvali jelenu isibanjevu..strasno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Bilo je to jos na vestima u 18h. Taj njihov "rat" traje vec par godina od kad je Dusko isprozivao clanove njihovog foruma...

Jedva cekam Koracev sledeci prenos, ima da oplete...  Smile Ako ne dobije dozivotnu zabranu komentarisanja, nista nije uradio...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung XYZ1004
Pa ionako je odustao od vaterpola, a atletika je na RTS samo kad je olimpijada, onda slobodno moze da kaze sve sto mu je na srcu i dobije otkaz, ali bar udje u anale srpske televizije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
znam da je isprozivao forum njihov pe koju god, al sa pravom lepo je rekao, ako hocete da kritikujete izvolte, al stvarno nije u redu da pljuju, psuju i vredjaju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Kolarov je bila Govedarica...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7487
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
B92, posebno njen sportski deo, pocinje strasno da mi ide na zivce... Pa oni ce nekog da prozivaju, komentatori su im Milos Karik Saranovic, onaj anemicni idiot, bivsi portparol Zvezde, ona ljiga Kovacic (nazalost sadasnji portparol Zvezde)... Saranovic kad god radi neki prenos, kad upotrebljava neku frazu, bez koje se realno ne moze, uvek doda ono "kako bi to kolege rekle"... Kao ja mogu ovo da kazem na 16 nacina, ali da bi ih ponizio, reci cu ovako...  Smile

Korac jeste mentol, ali mi je kad lupeta, lupeta zanimljivo (bar meni, vecina se ne slaze sa mnom, jbg). Za razliku od Kovinjala koji pola sata pokusava da pravilno izgovori prezime Kapačinskaja (mnogo mi je zao sto nema na you tube, kapič... pičak... kič...), Strajnic nema veze ni sa jednim sportom, a sve prenosi, Milinkovic sa odbojke isto nevidjeno malokrvan, i boja glasa mu je odvratna...  Ili Gojko Andrijasevic... Zastrasujuca spodoba zastrasujuceg glasa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10766
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ne citam njihov forum, nisam ni tada, tako da ne znam da li su vredjali... Verovatno su ga prozivali za njegove konstatacije o dopingu i neke licne ocene koje, kako komentator, nikako ne sme da iznosi... Jer prenos nije autorska emisija...  Smile

A ono sto je on njima tada odgovorio je preslo sve granice dobrog ukusa (evolucija, desnica, parapsihopatologija  Smile )...

Slazem se da sa njim nije dosadno, ali dosta je vise njegovih proseravanja o nasem trosku... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.