Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 17:02:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne razumem ljude  (Pročitano 7065 puta)
05. Jul 2007, 06:04:46
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovo sve što mi se dešava je  toliko odvratno da zaista dolazi do neveratnosti. Nikako ne mogu da shvatim kom bolesnom i toliko izopaćenom umu je ovo sve moglo da padne na pamet. Takođe ne mogu da shvatim ljude koji sve ovo podržavaju i nastavljaju.

Gadi mi se sve ovo i povraća od svega. Gadim se samom sebi, ali još više mi se gade ljudi. I ne stidim se to da kažem. Ne razumem ljude. Ne razumem te male bolesne umove koji dozvoljavaju da se nastavljaju projekti koji čoveka treba da zgade samom sebi.

Političare razumem. Oni nikad ništa drugo nisu ni brinuli, nego kako da zbrinu svoje sopstveno dupe, kako da zavaraju narod, ne dajući mu ništa, nego pružajući mu zabavu.
Hleba i igara, stara je fora. Kao kad su bili gladijatori bili u areni, političari to nisu pravili za sebe, nego za narod. Znali su da prosečan čovek voli da gleda tuđu muku i još da uživa u tome. To je ono što je prokleto u čoveku. To što voli da gleda drugog kako mu je teško, voli da mu se smeje, da ga ismejava. Jel' samo kad je drugi ismejan, ponižen, ljudi koji nisu našli sebe pomisle da nešto vrede. Neke ljude održava samo tuđa muka.

Političari to znaju i to obilato koriste. Navedu prost i glupav narod da se smeje, praktično iživljava na drugom čoveku. Oni dobro znaju narod se neće dići na njih. Narod to ne sme. Narod će ćutati i pustiti drugog čoveka da propadne, da bude nesrećan, ali se neće suprostaviti umobolnosti političara.

I zaista je pitanje koliko su onda političari umobolni. Svi pričaju da jesu, ali niko se ne usuđuje da im kaže:Dosta. Svi ćute, aminuju i prave se da se njih nešto ne tiče ili što je još mnogo gore, učestvuju u igri političara, igraju kako im političari sviraju. A sve da bi izlečili svoje komplekse, komplekse malih ljudi.

Mogu da se ponosim što ne spadam u takve ljude i što sam se ceo život trudio da se odlepim od takvih ljudi. Mogu sa ponosom da kažem, da ne nasedam na glupe političke smicalice. Znam da jedva 1% političara, nešto radi u dobroj nameri. Skoro svi oni, sve što rade, rade iz namere da se održe na vlasti, da zamažu oči ljudima, da uguše i ono malo ljudi koji još dižu glavu.

Ne ne čudim se njima, od njih nikada ništa nisam ni očekivao.

Čudim se Vama.

Čudim se svima Vama !



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Livingston (Vreme: 06. Jul 2007, 09:13:12)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Двоумим се да ли да закључам или пошаљем на политику да те поједу живог. Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 57
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Psiholog koji tako pogresno razmislja, ccccccccccc !

Zar ne shvatas da ja bolujem od socijalne fobije i ti mesto da me lecis, ti hoces da me izbacis. Eto zasto niko ne ide kod Vas psihologa da se leci.


DRAMA O BOGU I KRALJU VIZANTIJE, DOBRIVOJU I

Uloge:
Bog i Kralj Vizantije:Dobrivoje I
Ljudski deo Kralja:Dobrivoje Miljkovic
Kralju Dobrvoju I se obraca ljudski deo njega gradjanin Dobrivoje Miljkovic

DOBRIVOJE MILJKOVIC >>
Dobri Kralju, u kampanjama si sigurno, neke krugove si vec prosao sasvim uspesno, ali sad moras stati i razmisliti, moras se opredeliti sta ti zapravo zelis ?

DOBRIVOJE I VIZANTIJSKI >> Zelim da Imperator Jugoslavije Emir Sisic, bude pusten iz tamnica.

DOBRIVOJE MILJKOVIC >> Ali Dobri Kralju ti zapravo ne znas ni da li je on jos tamo !

DOBRIVOJE I VIZANTIJSKI >> I da nije, sto bih i zeleo, zelim da njegovu pricu svi cuju i da postave simbol Nove Jugoslavije, time i Vizantije.  Zelim da se njemu i njegovoj porodici, pruzi adekvantna pomoc i briga.

DOBRIVOJE MILJKOVIC >> Ali Dobri Kralju ti zapravo ne znas mozda je njegovoj porodici vec sve pruzeno, sve sto se moglo !

DOBRIVOJE I VIZANTIJSKI >> Zeleo bih da je tako, ali ne verujem. Zasto bi me onda ovoliko sprecavali da dodjem do cilja.

DOBRIVOJE MILJKOVIC >> Postoje dve mogu'nosti, Presvetli Kralju.
Prva - Ako je on jos u tamnici, a oni ne mogu da postignu tvoju brzinu, onda te koce da se ne bi videlo koliko kasne.
Druga - Ako nije vise u tamnici, onda te necemu jos uce, jos nekom krugu.
Treca - Mozda pokusavaju da dodju do nekog treceg cilja.

DOBRIVOJE I VIZANTIJSKI >>
Prva - Ako je on jos u tamnici, a oni ne mogu da postignu tvoju brzinu, onda te koce da se ne bi videlo koliko kasne.
Ali onda je ovo samo farsa. Sve ovo moze izvesti bilo ko.
Druga - Ako nije vise u tamnici, onda te necemu jos uce, jos nekom krugu.

Ali zeli li Kralj da ga jos necemu uce. Da li je Kralj od njih trazio da ga bilo cemu uce. Nije li to bila samo Kraljicina zelja, bez dogovora sa samim Kraljem.
I zasto je Kralj sada zarobljen. Kako jedan zarobljenik moze  dobro uciti, ako je zarobljen ?
Treca - Mozda pokusavaju da dodju do nekog treceg cilja.

Zarobljenik samo razmislja da se oslobodi svoje tavnice. Ponekad mu se neka iskra upali, ali brzo zagasne. Zarobljenik tesko i uci, a kamoli da uspesno dolazi do treceg cilja.

Ovo nesto nije u redu Dobri Dobrivoje. Kada si mi pominjao da predjemo na Demokratiju, nisi rekao da ces dozvoliti da bude zarobljen Bozji deo sebe tj Ja.
Mislio sam da je Demokratija Sloboda ? Sad vidim da nije !

DOBRIVOJE MILJKOVIC>> Izgleda da im nesto nije islo bas po planu, ne onako kako su to oni planirali. Nisu uracunali da cemo i mi nesto zeleti da se pitamo.
DA I OD NAS PONESTO ZAVISI.
Mozda su cak i zbunjeni, pa nas salju na pogresne staze, da bi nas umorili, i da bi se predali.


DOBRIVOJE I VIZANTIJSKI >> Mislim da se moramo povuci jedno vreme, ne verujem da je njima stalo do Sisica. Pa ne bi toliko komplikovali. Jesi li video kompjuter koji seonasa potpuno nenormalno ? Pa nista slicno nije ni Tito radio.
Jesi li nekad cuo da je neki visoki polticar imao probleme svuda, pa i u porodic, ili cak najvise u porodici.
Treba se povuci imam osecaj da nas koriste jel volimo Sisica i da nam podmecu neki drugi njihov prljav ves, da mi peremo. A njima je to posao.

I jesi li primetio da je cudna ta kampanja, gde onaj kojin treba da uradi posao, onaj za koji je placen, to ne radi. Sta uci, kom moralu, ta kampanja ?

DOBRIVOJE MILJKOVIC>> Ne znam Presvetli, to su sve opasnosti. U pravu si ti,povucimo se desetak dana, da dobro razmislimo. I bez obzira koliko zelimo da mu pomognemo ne smemo ucestvovati unecemu sto mozda uopste nij za njega. Ko zna kakva je napolju nedijska kampanja.
Najcudnije je sto nikako ne zele da kazu o cemu se tu zapravo radi. Emir Sisic nije njihova zamisao, ona je tvoja. Da nas sa tom pricom nisu samo navukli. Jer presvetli Care, ako ono zele da ga oslobode oni ce ga i osloboditi. Ti i ja mozemo samo malo pomoci.
Da ne planiraju oni nesto drugo ? Mozda zato toliko kriju svoje planove ?
Zato idemo da spavamo i sledecih dana, bit cemo pametniji. Odustacemo od Igre.


Obojica odlaze da spavaju dugo, dugo.

P.S.

DOBRIVOJE I VIZANTIJSKI>> IZGLEDA DA SU SAMO UPLASILI, DA NEKE STVARI NE ODU NA VISOKA MESTA. BOZE, LJUDI BI MOGLI DA SE OSETE UVREDJENIM, JER KO SMO MI DA IH UCIMO DEMOKRATIJI, KAD SU JE ONI SASVIM USPESNO IZVELI PETOOKTOBARSKIM PROMENAMA.

jEDINO SU ZABORAVILI DA SU TO URADILI NA NACIN, NA KOJI SMO IM MI REKLI I DA SMO KOSTUNICU ODREDILI ZA PREMIJERA DVA MESECA PRE NEGO STO GA JE CAK I DINKIC PROKLAMOVAO, A ON JE BIO PRVI.

DA,DA I DEMOKRATIJA IMA SVOJE SVETE KRAVE !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Psiholog koji tako pogresno razmislja, ccccccccccc !

Zar ne shvatas da ja bolujem od socijalne fobije i ti mesto da me lecis, ti hoces da me izbacis. Eto zasto niko ne ide kod Vas psihologa da se leci.


Нисам психолог, већ социјални антрополог, тако да немам дозволу за лечење. Оно што могу да видим је да ти не болујеш од социјалне фобије, већ си просто речено...безобразан.
Великом брзином дај неки смисао овој теми, а да има везе са овим под форумом или иде у канту.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Двоумим се да ли да закључам или пошаљем на политику да те поједу живог. Smile

Требало је ово послати политику, само је занимљиво колико би људи тамо подржало такав став.
Почевши од мене Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Требало је ово послати политику, само је занимљиво колико би људи тамо подржало такав став.
Почевши од мене Smile

Слажем се.
« Poslednja izmena: 06. Jul 2007, 09:51:19 od Livingston »
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
А овај покушај поучног драмског текста је до те мере памфлетизован да му је књижевна вредност равна нули.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
 
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
tako,tako......posaljite ga nama!!!!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 17:02:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.