Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:57:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne radi ni mis ni tastatura  (Pročitano 5771 puta)
13. Feb 2011, 15:05:43
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.0.16823
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
pisem vam sa telefona jer mi na racunaru ne rade ni mis ni tastatura. negdje sam procitao da bi trebalo da izbrisem upper filter i lower filter u hkey local machine/sysem/...ne sjecam se dalje gdje da bi mi proradio cd/dvd rom medjutim ja sam na svakom mjestu pobrisao upper filter gdje god sam nasao. od tad kad sam restartovao racunar ne rade navedeni uredjaji... vjerovatno sam time nesto nesto sjebo... pomazite
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple iPhone 12, S21
pisem vam sa telefona jer mi na racunaru ne rade ni mis ni tastatura. negdje sam procitao da bi trebalo da izbrisem upper filter i lower filter u hkey local machine/sysem/...ne sjecam se dalje gdje da bi mi proradio cd/dvd rom medjutim ja sam na svakom mjestu pobrisao upper filter gdje god sam nasao. od tad kad sam restartovao racunar ne rade navedeni uredjaji... vjerovatno sam time nesto nesto sjebo... pomazite

Ne treba petljati po registri bazi ako nisi siguran u to sta radis. A onda kada nisi siguran u to sto radis...prvo uradis backup...

Upper filters i Lower ako obrises na odrsdjenom mestu resavaju problem sa CD/DVD uredjajem...

Sada lepo system restore i da se vratis na koji dan pre cackanja po registri kljucevima...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.0.16823
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
ne mogu reinstalirati windows kada mi nista ne radi ni tastatura ni mis a i cd rom nece da mi ocitava cd. mogu samo restart na dugme i mogu da udjem u bios. moze li se sta u biosu popraviti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
ne mogu reinstalirati windows kada mi nista ne radi ni tastatura ni mis a i cd rom nece da mi ocitava cd. mogu samo restart na dugme i mogu da udjem u bios. moze li se sta u biosu popraviti?

A jel radi tastatura u BIOS-u?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.0.16823
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
radi u biosu, napisao sam to u prethodnom postu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
radi u biosu, napisao sam to u prethodnom postu

Kako onda ne mozes da reinstaliras system? ako mozes uci u BIOS onda mozes i da bootijes cd...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.0.16823
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
pa mogu da namjestim da mi prilikom dizanja sistema racunar prvo cita sa cd a ne sa hard diska ako na to mislis, ali stvar je u tome sto cd/dvd rom nece da zavrti tj. ucita cd, i to je problem mog racunara pored ova 2. a i ne mogu kad mi ne rade mis i tastatura da sacuvam podatke koje hocu sa particija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Samsung Galaxy S9+
Pa uzmi od drugara nekog dvd rezac ili cd rezac i namesti da ti boot sa CD-a i pokreni mini XP sa hiren boot CD-a i sacuvaj sve sto imas i odradi format C i digni ponovo win i cica mica i gotova prica.  Smile Ne razumem zasto komplikujes?Kako da ti pomognemo ako ti ne radi CD/DVD i win ti je sjeban?Ne vidim drugog nacina kako da ti pomognemo.Ne znam jos jedino jesi probao safe mode?Mozda iz safe mode mozes da uradis nesto.Kad upalis komp stiskaj F8 dok ti se ne pojavi deo gde odaberes safe mode.Ali opet za sve sta god radio moras imati CD/DVD citac jer sistem moras dizati tako da uzimanje DVD/CD citaca od nekog ti je jedino resenje.Ili ako nemas nikog da uzmes idi u radnju i kupi nov.To bar nije problem.Kosta 15 evra SATA i 20 evra PATA.To nije neki novac a svakako ti treba......
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


<3TRANCE<3 forever

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 881
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Siemens C55
ma moze da podigne win i sa usb-a nije to neki problem nek se sam odluci kako ce to da uradi samo neka poslusa ovo za mini xp napravi backup podataka i kao sto kazes gotova prica format c i novi windows the end Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:57:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.