Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne mogu da otvorim stranice tipa facebook, myspace, itd. samo sa svog kompa  (Pročitano 14752 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.27
E pa brate, nemam pojma sta da ti kazem Smile
Nemam pojma sta moz da bidne. Mozda eventualno da reinstaliras?
Jednom sam instalitao Firefox, koji je posle par dana poceo da mi 'srce' 400 mb ram memorije samo za otvaranje google naslovne strane. Jednostavno , ispalo je da je neka bagovita verzija. Instalirao sam drugu i opet je bilo ok ali sam se posle ipak vratio Operi.
Opera je ok, mada ume da zabode ponekad. Ali uvek se izvinjavaju kulturno Smiley
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.27
pa eto, pogledaj sta mi pise ispod avatara:

OS: nepoznat
Browser: Opera

A u stvari je xp sp3 i mozilla!    Smile

Nadja, kakva su ti iskustva sa SP3?
Ja probao, blokirao mi sve zivo na novom kompu i onda sam instalirao XP64.
Sada sve radi ali nije neka munja kako sam ocekivao. Vartio bih se na oprobani win xp32 sa s. packom3 ali ako ima nesto provereno ispravno
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Apple iPhone 5
E obrisao sam je i ponovo instalirao, sad radi (da kucnem u drvo), valjda ce da potraje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.27
Ma hoce garant. Samo si naleteo na bagovitu verziju

IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Nexus 5
a kako ces da napravis KAO da koristis neki drugi OS? Smile

Evo kako ja to radim:





Zaista nemam predstavu kako ovo moze pomoci da ti browser ili internet proradi?!

Ovim postupkom ne menjas engine mozilli ili operi niti bilo sta drugo sem svoje identifikacije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Fortes fortuna iuvat!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 402
Zastava Negde iznad duge.......je sreća
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 2700
@BG_Highlander Sve u svemu bolje od sp2  Smile Ne, stvarno, dobro je, jos nisam imala nekih problema, mislim da ih nece ni imati...
@Crowz, poenta je u tome shto kad koristish Microsoft-ov OS, treba ti vise vremena da otvoris myspace, facebook ili chak hotmail, jer te proveravaju... veruj mi!
Kada stavish da si neki tamo deveti...odmah se otvori... bar kod mene!  Smile
« Poslednja izmena: 12. Maj 2008, 10:21:37 od nadjaTheBoss »
IP sačuvana
social share
PlayBoss
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007.1)
Citat
Kada stavish da si neki tamo deveti...odmah se otvori... bar kod mene!  Smile
Kod mene nema razlike, uvek je za nijansu sporije od ostalih linkova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
Evo recimo kod mene preko mozzile da bi otvorio facebook cekam po nekoliko minuta i nista...A preko explorera otvara iz prve...Takodje i opera zajebava. Uzasno i mene nervira sve to...
« Poslednja izmena: 12. Maj 2008, 12:31:31 od presvega »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Evo da se prikljucim klubu !!!!

Sve sam pokusao,i reinstalirao mozilu,probao sam i preko opere,explorera. . i brisao cookies. . . . . . .  u glavnom sve sam probao ali ne moze da udje na myspace,zakuje i ma koliko ja cekao nema sanse !!!!

Pomagajte dobri ljudi,jer sledeci korak koji cu preuzeti je bacanje kompa kroz prozor :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
HTC Diamond
Evo da se prikljucim klubu !!!!

 Sve sam pokusao,i reinstalirao mozilu,probao sam i preko opere,explorera. . i brisao cookies. . . . . . .  u glavnom sve sam probao ali ne moze da udje na myspace,zakuje i ma koliko ja cekao nema sanse !!!!

Pomagajte dobri ljudi,jer sledeci korak koji cu preuzeti je bacanje kompa kroz prozor :D
A jel si skenirao komp nekim antivirusom???Mozda je neka napast usla..Mozda je i do firewalla ako koristis neki..Pokusaj da iskljucis firewall dok se popne pa onda ukljuci..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.