Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 13:01:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne mogu da je razumem...  (Pročitano 8700 puta)
17. Apr 2013, 11:38:04
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Pozdrav narode.  Da ne davim mnogo, imam problem.  Ako znate kako ga resiti, posavetujte me. . .  Evo o cemu se radi.  Imam 26 godina.  U vezi sam sa devojkom od 23.  Imam iza sebe vezu od malo vise od tri godine.  Mislio sam da poznajem zene, ali sam se izgleda grdno prevario. . .  Devojka takodje ima duzu vezu iza sebe.  Od godinu i nesto.  Bitno je sto to govorim.  Bice vam jasno u daljem tekstu. . .  Zabavljamo se tri meseca.  Samo to upoznavanje sa njom je bilo sa apsolutno nikakvim ozbiljnim namerama.  Ali ipak, vec u toku prvog izlaska, sam primetio da ce sa njom biti nesto posebno.  Drugacija je od drugih devojaka, na nacin koji meni odgovara.  A jos bitnija stvar, ja sam drugaciji. . .  Ustvari, ja sam isti sa njom kao kad sam sam.  Sa drugima je uvek bilo nesto sto se prikriva, sto ne zelim da znaju.  Njoj ne umem da sakrijem apsolutno nista.  I sa njene strane je tako.  Sve u svemu, otvoren i iskren odnos, od samog starta.  I to oboma odgovara. . .  E sad, sve to izmedju nas je od pocetka krenulo mnogo brzo i ozbiljno.  Cesta vidjanja, seks, upoznavanje sa roditeljima itd.  I sve je bilo ok.  Vidim da je srecna, da je zadovoljna, ma sve je na mestu. . .  I odjednom, nas dvoje razgovaramo o raskidu. . . Razlog? Ne postoji.  Pitam je jesam li uradio nesto pogresno.  Nisam. . .  Jel' postoji neki problem? Ne. . .  Ja sam decko iz snova, odgovara joj sta radim i kako se ponasam, ma sve je na mestu. . .  Dobro, jel' postoji mozda neko drugi? Nije ni to. . .  Dobro, sta je u pitanju? Ne znam, kaze, sve mi smeta.  Dobro, sta je to sve? Ne zna da mi odgovori.  Nema nista konkretno. . .  I onda pocinje sa pricom da joj se sa tim deckom sa kojim je bila godinu dana u vezi desilo isto.  Jednostavno se ohladila. . .  Kaze da se ponavlja sa mnom isto sto se i sa njim desilo.  Bio je dobar prema njoj, sve je bilo na mestu, ali eto. . .  Samo joj je nesto kvrcnulo u glavi i kraj. . .  Odjednom vise ne zeli vezu, ne zeli porodicu, nista. . .  Ne mogu da shvatim sta se desava i kako da resim situaciju.  Jeste da su samo tri meseca u pitanju, ali mi je stvarno stalo do nje i ne bih da je izgubim.  Ne znam kako da se ponasam. . .  
Desilo se jos nesto sto mislim da je bitno i mozda presudno u svoj ovoj zbrci.  Nedavno joj je kasnila menstruacija skoro nedelju dana.  Pozalila se majci u vezi toga, a ova je pobesnela.  Krenule su price tipa, pa sta ces sad, sta ako si trudna, kako da kazemo ocu, sta ce narod da kaze. . .  Pre toga je vise puta i prespavala kod mene, ali od tad joj je zabranjeno.  Mislim da je zbog toga i nastala sva ova situacija.  Sve se izdesavalo par dana posle tog razgovora sa majkom.  Na kraju je ispalo da se njenima ja uopste ne svidjam i tako dalje.  Razmisljajuci o svemu tome, nesto mi je palo na pamet.  Ima stariju sestru koja ne zivi vise sa njima.  Preselila se zbog posla, zivi samostalno, retko se vidjaju. . .  I ima mladjeg brata koji je na fakultetu u drugom gradu i po svemu sudeci, ne planira da se vrati kuci po zavrsetku. . .  Ne ostaje niko uz roditelje ako ona pocne da zivi sa mnom.  I deluje mi kao da pokusavaju nju da zadrze uz sebe po svaku cenu. . .  E sad, problem je i to sto sa roditeljima ima izuzetno prisan odnos i da, ako hocu da je zadrzim, moram da joj postanem bitniji od njih.  Kako to da uradim-ne znam. . .  Pogubljen sam, ne znam kako da se ponasam. . .  Mi se i dalje vidjamo uz neki dogovor da cemo se potruditi zajedno da prevazidje to svoje stanje, ali ona vise nije ista.  Nezainteresovana je.  Izgleda kao da sve radi na silu.  Ne primecujem da napredujemo, tj.  da se vracamo na staro. . .
Ima jos gomilu stvari koje mozda trebam da pomenem, ali kad vidim sta sam sve napisao, nisam siguran ni da ce ovo neko da procita.  Ako se neko pak zainteresuje i mozda ima resenje, ja cekam.  Potrebno mi je jos necije misljenje.  Ne mogu ovo sam da resim.  
Hvala unapred. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Odakle je devojka? i kako se zove, posto se meni to desilo isto, pa da nisi naleteo na istu. Na to pitanje nisam ni ja dobio odgovor, a i sto manje znas boli te tuki... cepaj dalje
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Iz Krusvca je.  Ne bih da navodim ime, izvini. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
OK. nije to ta... ali opet kad je otisla tako lako sta te briga... ko je sisa... batali je, zaboravi.... bolje da je tako bilo posle tri meseca... trazi dalje i sto manje razmisljaj o njoj i trazi dalje
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Nema veze odakle je i kako se zove, nećemo razmenjivati tuđe lične podatke po forumu. Wink

Što se tiče teme, ako se ona ohladila, nema tu pomoći. Možeš ti sebi od Kulina Bana da objašnjavaš zašto i kako, šta je uzrok, šta je posledica, ko koga tu vuče za rukav (nju roditelji, ti nju, ona sve vas...). Ništa od toga nije bitno. Ono što je bitno to je da prihvatiš činjenicu da se ona ohladila. Za početak samo da je prihvatiš. Još ako je imala već takvu situaciju, onda problem definitivno nije do tebe nego do nje, što znači da malo toga možeš učiniti, eto da ne kažem baš - ništa, ali to je to.

To ti je kao kad jedeš krompir. Kad je topao, onda je ukusan. Kad se ohladi, više nije. I nema sile božije kojom ga možeš zagrejati da bude istog ukusa kao pre nego što se ohladio. Onda baciš krompir i pređeš na neko drugo jelo. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Da, nije problem u meni. Shvatio sam to. Predlozio sam joj i da porazgovaramo sa nekim psihologom. Da potrazimo takvu vrstu pomoci. Njoj je definitivno potrebna. I voljan sam da kroz to prodjemo zajedno. Ali ne mogu ni na to da je nagovorim...
Sve sto ja kazem i predlozim njoj je razumno i logicno i sa svime se slaze. I svesna je da ima problem. Ali ne dozvoljava mi da joj pomognem... Zato ne mogu tako lako da batalim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
мени како се чини ... ти си отприлике лепо схватио ситуацију, ниси глуп дечко и сам ћеш доћи до бољег решења него сви ми млатећи празну сламу овде ... тако да ... саслушај шта ће ти рећи људи, чак и размисли мало о томе ... али ради онако како сам наумиш.

али имај на уму да се она није могла предомислити баш толико за толико кратко време ... значи или помало глумата сад због мајке породице блабла ... или је помало глуматала претходна три месеца ... због себе, тебе курацпалац ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Verovatno si u pravu. Potrebno mi je da razumem sta je ustvari bilo pravo, a sta gluma. Potrebno mi je da shvatim sta je u pitanju, da razumem sta se desilo. I zbog svega toga mi treba da popricam sa nekim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Pazi ovako... moracu da se ne slozim da se bas ohladila.. Smiley
To je vise.. onako... udar panike... cold feet... "jao, moram da odrastem"... sve u jednom...

Prosto postoje osobe koje od pocetka srljaju i onda kada se upali lampica da je to to... i da je ta veza ozbiljna i sve sto ozbiljna veza cini i da postoji mogucnost da ce sa tom osobom sve biti OK i da je nece razocarati, upadaju u panicni mod i pocinju da ruse sve oko sebe... Posebno ako se od njih toliko toga ocekuje... da budu dobra osoba, cerka\sin, prijatelj, ljubavnik, partner.. kako god... Jednostavno, to je previse i nastupa opsta panika... Pravis sranje, vidis da pravis sranje i ne znas kako sam sebe da sprecis... jer si paralisan ocekivanjima...

Sta uraditi? Biti miran i strpljiv.
Ukoliko misli da si ti OK, treba joj samo puno uveravanja i vremena da to njen mozak procesira... Krenuti iz pocetka... kao da ste na pocetku... listic po listic nepoverenja...

Ako.. zelis...

Ako ne zelis, nemas vremena i zelje ... onda je pusti... Opasuljice se posle nekog vremena  i proci kroz istu frku... dok ne nadje nekoga ko ce da je razume ili ko ce da je slomi i zarobi...

Ovo govorim jer znam jednu osobu koja se ponasa na apsolutno isti nacin... Sebe.. Smiley
« Poslednja izmena: 17. Apr 2013, 12:23:59 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Linux
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Nokia 6630, valjda
sledeca...

Nemoj ni da se trudish da shvatish shta je bilo, eto desilo se... cepaj dalje...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 13:01:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.