Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:54:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne mogu da je razumem...  (Pročitano 8753 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
A ne funkcioniše to baš tako... ne pitaš se ti tu ništa ako ona ne želi da bude s tobom. Nažalost.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
A ja zelim da joj pomognem da rasi taj problem. Kako je Anea rekla, neko ce je vec zarobiti kad-tad. Bice dovoljno resen da izadje na kraj sa tim sto se desava. Ja sam resen. Ja hocu da budem taj...
Jako lepo od tebe, ali zapitaj se da li je vredna cekanja i nerviranja ako ti vec od sada svaki put prica kako joj nesto ne valja i kako zeli da raskine a da verovatno ni sama nema pojma sta je to nervira, al eto, plasi se od obavezivanja. Smile

Drugo je i ovo sto Bambina kaze, tu se ne pitas samo ti. Ako zeli da ide neka ide a ti lepo nadji neku koja zeli da bude sa tobom.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Sve je to tacno i ispravno. Ali konacno sam nasao nekog ko mi u potpunosti odgovara. Konacno sam nasao ono sto sam oduvek trazio. I sad ne mogu to da imam...

Izgleda da vas uzalud davim narode. Svi ste u pravu. I razumete me, pokusavate da mi pomognete. Ali izgleda da ja za svoj problem ne zelim pomoc. Kao i ona za svoj. Zelim da problem ne postoji i da je i dalje sve u redu. A to se ocigledno nece desiti. Ne preostaje mi nista drugo nego da prebolim kako znam i umem. Kad naidje kriza da od sebe napravim budalu i da prouzrokujem to da me mrzi, posto necu moci da se iskontrolisem... Pa... proci ce vreme... naici ce druga... Mozda i sa njom budem srecan...

Hvala svima na trudu i vremenu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
sledeca...

Nemoj ni da se trudish da shvatish shta je bilo, eto desilo se... cepaj dalje...

тј. цепај другу  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 6630, valjda
sledeca...

Nemoj ni da se trudish da shvatish shta je bilo, eto desilo se... cepaj dalje...

тј. цепај другу  Smile

trecu, chetvrtu...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Sve je to tacno i ispravno. Ali konacno sam nasao nekog ko mi u potpunosti odgovara. Konacno sam nasao ono sto sam oduvek trazio. I sad ne mogu to da imam...
...
Inaici ce druga... Mozda i sa njom budem srecan...
Nemoj razmišljati tako, ni kad je ijedna devojka u pitanju. Nema prave, jedine, baš te... pa ako ona ode, svet će da nestane. Ne, na ovom svetu ima puno osoba koje za tebe mogu da budu prave, ali i ti za njih. Ovo da je neka ljubav kakva se sreće jednom u životu... trajala bi... i obe strane bi želele isto... U suprotnom, prosto nije suđeno. Wink
« Poslednja izmena: 17. Apr 2013, 17:53:32 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung 111111
Citat
drugacija je od drugih devojaka

Ovo je jebeni kliše koji me smara.Tu je tvoja greska.Zena kao zena ne moze biti nikako drugacija od drugih.
Ono sto si ti hteo da kazes je da si naisao na devojku koja je tebi kompatibilna.

Inace,pokusaj jos par puta da je vratis.Ali posle prekini.Jer ce da ti predje u naviku i naicices na problem sa samim sobom.
Pokusaj da shvatis da nisi kriv,i da generalno nisi naisao na to sto si trazio.Jer da jesio,ovaj problem ne bi postojao.

Ovo je tip ljudi koji postanu picke kad situacija postane preozbiljna.Njoj je verovatno bilo lepo,dok nije pocela da oseca neku tezinu,i da sve to vase mora da nekad kulminira brakom ili necim.
Da li je vezana za roditelje nije ni bitno,mada je vrlo verovatno pune glavu.Jer ko to bolje radi nego najblizi.

Moj ti je ocinski savet,da pokusas jos neki put,ako ne ide budi spreman da sam raskrstis sa sobom.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Sve je to tacno i ispravno. Ali konacno sam nasao nekog ko mi u potpunosti odgovara. Konacno sam nasao ono sto sam oduvek trazio. I sad ne mogu to da imam...
...
Inaici ce druga... Mozda i sa njom budem srecan...
Nemoj razmišljati tako, ni kad je ijedna devojka u pitanju. Nema prave, jedine, baš te... pa ako ona ode, svet će da nestane. Ne, na ovom svetu ima puno osoba koje za tebe mogu da budu prave, ali i ti za njih. Ovo da je neka ljubav kakva se sreće jednom u životu... trajala bi... i obe strane bi želele isto... U suprotnom, prosto nije suđeno. Wink
Apsolutno sve je na mestu sa njom. Kod svake je postojalo nesto sto mi smeta. Neka sitnica preko koje ne mogu da predjem i koja vremenom preraste u ozbiljan problem. Kod nje toga nema. U apsolutno svemu se poklapamo. I konacno pocnem da razmisljam da brak uopste ne mora da bude pun sitnih svadja i neslaganja, da zivot stvarno moze da bude lep. I lepo mi je sa njom i zivot mi je lep i odjednom imam volju za sve... Tako se nikad nisam osecao... A onda kao grom iz vedra neba-kraj... Ne treba ovako razmisljati, znam. I nece se svet srusiti. I mozda nije sudjeno. Ali je mnogo tesko. Svestan sam koliko je tesko naci ponovo takvu. I to me plasi. I plasi me sto cu svaku uporedjivati sa njom. I tesko da ce ijedna biti toliko, pa, ajde da kazem, savrsena. Nije mi prva. Bio sam sa dosta njih. Znam kakve su devojke i koliko problema tu moze da nastane. Strah me je da cu postati previse zahtevan i da cu svaku odgurnuti od sebe. Na kraju krajeva, strah me je da cu ostati sam zbog sve te zbrke koja ce verovatno da nastane u mojoj glavi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Citat
drugacija je od drugih devojaka

Ovo je jebeni kliše koji me smara.Tu je tvoja greska.Zena kao zena ne moze biti nikako drugacija od drugih.
Ono sto si ti hteo da kazes je da si naisao na devojku koja je tebi kompatibilna.

Inace,pokusaj jos par puta da je vratis.Ali posle prekini.Jer ce da ti predje u naviku i naicices na problem sa samim sobom.
Pokusaj da shvatis da nisi kriv,i da generalno nisi naisao na to sto si trazio.Jer da jesio,ovaj problem ne bi postojao.

Ovo je tip ljudi koji postanu picke kad situacija postane preozbiljna.Njoj je verovatno bilo lepo,dok nije pocela da oseca neku tezinu,i da sve to vase mora da nekad kulminira brakom ili necim.
Da li je vezana za roditelje nije ni bitno,mada je vrlo verovatno pune glavu.Jer ko to bolje radi nego najblizi.

Moj ti je ocinski savet,da pokusas jos neki put,ako ne ide budi spreman da sam raskrstis sa sobom.
Da, svestan sam toga. I polako se pripremam za to, na zalost. Ja i zelim da probam jos neki put, ali ne znam kako. Zato i jesam ovde. Pokusavam da shvatim nesto iz razgovora sa vama ljudi. Sto nisam mogao sam da shvatim.
A naravno da zena moze da bude drugacija od drugih. Ovo sto sam napisao jeste klise i jeste glupo, ali je tacno. Ne ponasa se svaka isto. Ne pokazuje ljubav na isti nacin, ili ne pokazuje uopste. Ne zeli svaka isto. Zato i jesu drugacije. Ali ovo je vec neka druga tema. Nema potrebe da zalazimo dublje u to...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Vidi ovako... sad si povređen... uplašen... i pod utiskom. To je sve normalno. Isto tako je normalno da ovako razmišljaš. Ali, veruj mi na reč, trenutno je idealizuješ. A ona nije idealna za tebe, jer da jeste, ostala bi sa tobom. Dakle, idealizuješ je do besvesti. Čak i da je totalno savršena (što je nemoguće), opet ima taj bag u glavi... što znači da nije savršena za tebe. I sam ćeš to shvatiti sa vremenom.

Idealizuješ i vaš odnos. Meni kad neko odgovara i kad mislim da je za mene savršen, ja ostanem sa njim. Tako to funkcioniše. Ovo sve znači da se tvoje i njeno viđenje vašeg odnosa razlikuju. Jer, nemate vi problem zato što, lupam, ideš u London na studije, njoj tata ne da da se sa tobom zabavlja ili nešto slično što određuju spoljašnje okolnosti. Vaš problem je u NJOJ. Samim tim vaš odnos daleko je od savršenog.

Kažeš da se u svemu poklapate. Samo ne u jednoj "sitnici" - da li ćete ostati zajedno ili ne. A to je otprilike jedino što je u ovom trenutku bitno, to je sam temelj svakog međuljudskog odnosa. Hoćemo li ili nećemo. Jednostavno.

Druga stvar, ne boj se da ćeš ostati sam, jer nećeš. Normalno je i da ti to sada pada na pamet. Žena ima raznih, istina, ali kako loših, tako i dobrih. Na ovom svetu postoji još sasvim sigurno nekoliko miliona osoba koje bi ti odgovarale. Suzi to na mesto gde živiš i krug u kom se krećeš - broj je značajno manji, ali ima ih. Ne gledaj na ovo kao na jedinu priliku da budeš srećan, jer ona to nije. Naprotiv - ona je razlog zašto si nesrećan i zašto sada mi kuckamo ovde.

Samo pokušavam da ti unesem malo objektivnosti u celo viđenje situacije. Čini mi se da si pametan momak, na mestu, sviđaju mi se tvoji rezoni. Što znači da ćeš pre ili kasnije i sam da uvidiš sve ovo o čemu ti pričamo. A uvek bolje pre nego kasnije. Smile
« Poslednja izmena: 17. Apr 2013, 21:17:51 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:54:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.