2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koga vidite kao MVP ove sezone???
Gilbert Arenas
0%  (0)
Kobe Bryant
38.1%  (16)
Dwyane Wade
7.1%  (3)
Allen Iverson
4.8%  (2)
LeBron James
28.6%  (12)
Tim Duncan
9.5%  (4)
Rasheed Wallace
2.4%  (1)
Dirk Nowitzki
0%  (0)
Tracy McGrady
4.8%  (2)
Vince Carter
4.8%  (2)
Ukupno glasova: 42
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NBA:Trenutno najbolji kosarkas je...  (Pročitano 15205 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Samsung 

i vec sam sto puta napisao prokomentarisi reci jordan-a i magic-a u vezi kobe-a...pa sto puta sam cuo u njihovim intervjuima na espn-u velicanje kobe-a...Veliki Fil je odavno izjavio da je kobe bolji nego jordan sa 27 godina...

ali naravno ovde koliko vidim ima vecih strucnjaka od jednog fila dzeksona...
Cenim Fil-a ali šta misliš da ako je neko rekao (ma koliko autoritet on bio) da je neko najbolji svi ostali treba da pognu glave i da aminuju.
Nema šanse, ja mogu da ponovim da nisam gledao ove sezone nijednu utakmicu (dok sam redovno pratio prošlih) godina ali me ni prošle ni ranijih sezona nije oduševljavalo njegovo "silovanje" po terenu.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Evroliga je nesto drugo.. ovde se MVP "regularnog dela" tj dela po grupama gleda iskljucivo na osnovu brojki...

Citat
SF pa ne slazem se da samo ove sezone igra dobro,pa i dok su lakersi osvajali titule bio je pored shaq-a najbolji...jebiga tada je o'nil stvarno mi najbolji igrac lige i zasluzeno je osvojio sve mvp titule,ali ne bi lakersi osvajali da i kobe-a nije bilo ipak je on resio mnogo utakmica,a i tada je bio drugi igrac lige (odmah iza o'nila)...ali o'nil je stariji i tada je bio mnogo iskusniji,kobe je tek pre tri-cetiri sezone potpuno sazreo...sta se desilo sa o'nilom kada su lakersi pukli od detroita u finalu,pa jedino je kobe bio na nivou sa svojih 30-ak poena (plus onaj sut za pobedu u prvoj utakmici),a o'nil,pejton i meloun su bili samo senke...
Samo ove sezone igra toliko dobro.
Citat
i vec sam sto puta napisao prokomentarisi reci jordan-a i magic-a u vezi kobe-a...pa sto puta sam cuo u njihovim intervjuima na espn-u velicanje kobe-a...Veliki Fil je odavno izjavio da je kobe bolji nego jordan sa 27 godina...
Rekao sam. Ja cenim pre svega Charlsa Barkleya pa sve ostale.
Jordan i Magic su rekli da je najbolji trenutno ili najdominantiniji i to je ok, za mene on to nije, ali svakako za takvu izjavu ima osnova.
To je jedna sezona od 10. U proslim nije bio ni blizu ovoga.
Bio je dobar tj dobar je vec par sezona, ali ovako dominantan ... ni u sali.
Misljenje Filla Jacksona mi nije preterano bitno... Vec sam rekao
Sa 10 nba sezona iza sebe (jer razuman, inteligentan covek samo na osnovu broja sezona moze da gleda)
Jordan je imao 21.998 poena, kobe ima 16.000, s tim da je jordan imao 2 sezone koje je komplet presedeo zbog povreda.
Sa 10 odigranih sezona kobe ima 3 titule, jordan 5... S tim sto oni bulsi su imali jordana i pipena, a oni lakersi shaq-a i kobe-a, tako da ne bih pricao o tome kako je neka ekipa tu po igracima jaca.. to sto su bili bolji tim, vezano je za druge stvari a ne za kvalitet pojedinacnih igraca.
Takodje sa 10 odigranih sezona Jordan je imao i 4 mvp titule + 5 mvp titula finala, a kobe ni jednu.

U koliko godina je ko poceo NBA karijeru...
Kobe Bryant - 1978 - 1996/1997 - 18 godina
Wilt Chamberlain - 1936 - 1959/1960 - 23 godine
Michael Jordan - 1963 - 1984/1985 - 21 godina

Citiracu vest:
Citat
Zvezdi Lejkersa je to pošlo za rukom sa 27 godina i 192 dana, što je za četiri dana manje nego što je imao legendardni Vilt Čembrlen kada je postavio dosadašnji rekord davne 1964. godine.
Dakle Kobiju je trebalo 10 godina, a za tu istu stvar Chemberlainu je trebalo 4.5 - 5 Smiley I jordanu je trebalo cini mi se 7.
Toliko.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Čemberlen se ne računa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
 Smile Ma najbolje da se ne racuna ni on ni Russel, ni Jordan, ni Magic, ni Akeem ni Jabbar ... ako dovoljno ljudi izbacimo mozda Rik Smits ili Mureshan budu najbolji igraci svih vremena Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Ma ne to, nego je ipak Čemba bio potpuno dominantan visinom, ipak ne možeš da porediš Kobija i njega, neka mu je laka zemlja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung i5700 + D880
ne slazem se da samo ove sezone igra dobro,pa i dok su lakersi osvajali titule bio je pored shaq-a najbolji...jebiga tada je o'nil stvarno mi najbolji igrac lige i zasluzeno je osvojio sve mvp titule,ali ne bi lakersi osvajali da i kobe-a nije bilo ipak je on resio mnogo utakmica,a i tada je bio drugi igrac lige (odmah iza o'nila)...

Pored Shaqa najbolji...U tome i jeste poenta...Da su na mestu Brajanta bili MekGrejdi,Karter,Ajverson,Grent Hil,da ne nabrajam dalje,ucinak bi bio isti,jer je Shaq bio mnogo dominantan sa svojih 155kg..Pa jos i Robert Horry,strasna igracina... Sta bi bilo da je Dzordan,umesto Longlija,imao mrguda,ne smem ni da pomislim..

Glupo poredjenje skroz.
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Da je Chicago imao samo pristojnog centra.. znaci samo pristojnog... Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa Cemberlend je bio u povoljnijoj situaciji zar ne...jeste on bio to sto jeste ali i drudi su tada imali manje od 2 metra...

situacija Bryant-a i jordana i nije bas ista,jer je jordan odmah dobio sansu da bude lider Bullsa i vec se dovoljno pokazao na univerzitetu,dok je kobe dosao veoma,ali bas veoma zelen u nba...jeste on bio talenat ali nije imao ni blizu iskustva kao jordan kad je dosao u nba,jer je ipak pre toga vladao ncaa ligom...dakle drugo je kad neko dodje sa 18 godina,a neko sa 21-22 godine...nemoj mi sada spominjati lebrona jer je malo drukcije vreme (to i ti stalno naglasavas kad poredimo bryanta sa igracima iz 90ih) ipak je james odmah dosao i preuzeo mesto lidera u klivlendu,dok je bryant hladio klupu...
plus dodaj tome konkurenciju o'nila,van eksela,dzonsa,kempbela i onda se vidi da bryant nije moga odmah da se dokazuje kao nekada jordan,a danas lebron...plus je pipen mladji od jordana,tako da ne mozes uporedjivati njih dvojicu sa bryantom i o'nilom,jer je jordan sa jedne strane bio isto sto i o'nil sa druge...bryant je pomagao o'nilu kao sto je to pipen radio jordanu...

ali sada su se uloge promenile,bryant je dobio priliku da pre 3 sezone napokon bude igrac oko koga ce se vrteti igra lakersa...i proslih sezona je bryant igrao na vrhunskom nivou,ali ove sezone je definitivno preuzeo tron...

ali je i tadasnji centar bulls bolji od ovih centara sto igraju u lakersima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Kobija niko nije terao da dodje kao klinac i niko ga nije terao da ide u lakerse... Perica je hteo u real, Darko u Detroit, Kobe u Lakerse  Smile
Sto se tice toga kako vreme nije isto.. nije isto.. tada nije bilo trojke.. on jeste bio najvisi sa 216, ali to nije neka nepremostiva razlika... Russel je vecinu sezona glat uzimao MVP titule Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
Tako je, i zato ja kažem da nije MJ toliko bolji od Kobija...ali ipak će LeBron i Wade biti najbolji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.