2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NBA Predsezona 07/08  (Pročitano 28406 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
HTC Touch Cruise
NBA: Orlando odustao od Miličića!


Krilni centar reprezentacije Srbije Darko Miličić ovog leta će morati da izabere novu sredinu, pošto je Orlando Medžik definitivno odustao od produžetka saradnje sa drugim "pikom" drafta 2003. godine.

Kako je MONDO već najavio, Orlando je angažovanjem Rašarda Luisa iz Sijetl Supersoniksa popunio "seleri kep" i više nema mogućnost da Miličiću ponudi ugovor u rangu devet do deset miliona dolara po sezoni.

Nekadašnji član Hemofarma i Detroit Pistonsa ušao je u prelazni rok kao slobodan agent sa ograničenim pravima, što je značilo da "magični" mogu da ga zadrže ukoliko na eventualne ponude drugih timova odgovore (finansijski) istom merom.

Odustajanjem od tog prava, što je u izjavi lokalnim medijima potvrdio generalni menadžer Orlanda Otis Smit, Miličić je dobio potpuno odrešene ruke.

Doduše, tim sa Floride i dalje bi mogao da ga zadrži, ali Miličićev menadžer Mark Kornštajn rekao je da posle ovog poteza to više nije moguće.

"Darko ne želi da bude u Orlandu, zato što Orlando više ne želi njega", izjavio je direktor agencije Pinejkl i potom osuo paljbu po prvom operativcu Medžika.

"Da je Smit bio čovek i rekao mi da je Luis igrač kog želi, čak i po cenu da žrtvuje Darka, ne bih bio zadovoljan, ali bih cenio njegovu iskrenost. Ovako, rekao mi je da mu je Darko prioritet i ispostavilo se da me je lagao. Na kraju mi je svoju odluku saopštio elektronskom poštom - eto, tako on zaključuje poslove", ljutito je izjavio Kornštajn.

Prema rečima Tonija Data, menadžera Rašarda Luisa, Orlando je pokušavao da angažuje njegovog klijenta po principu "potpiši, pa trejduj", tako da skine sa platnog spiska nekolicinu igrača i tako u "seleri kepu" oslobodi prostor za novi Miličićev ugovor.

Očigledno, taj plan nije ostvaren i talentovani Srbin od jeseni će zaigrati za treći NBA tim u karijeri.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
Izgleda da će odigrati jednu sezonu pod mid-level ugovorom (6 miliona), što znači da može da ga uzme bilo koji tim (ne mora da ima mesta u cap-u), a onda loviti jači ugovor sledećeg leta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
On da je pametan da ode negde drugo jer u Orlandu sad pored Luisa ce tesko dobijati neku minutazu
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 953
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia N70
Sto, kad ne igraju na istim pozicijama? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Navaro odlazi u Vašington Vizardse?
 

Najbolji košarkaš Barselone i španski reprezentativac Huan Karlos Navaro, na koga pravo polažu Vašington Vizardsi, dobio je dozvolu katalonskog kluba da ode "preko bare".

"Veoma sam srećan što mi je Barselona izašla u susret i omogućila mi da ostvarim svoj san. Oduvek sam verovao da imam kvalitet da se takmičim sa najboljim košarkašima na svetu", rekao je Navaro.

On je jedan od najboljih šutera za tri poena u španskoj ACB ligi, a u dosadašnjoj karijeri ima preko 40 odsto uspešnih pokušaja iza linije 6,25.

Za devet sezona, koliko je proveo u dresu Barselone, Navaro je beležio prosečan učinak od 12,6 poena po utakmici, a sa Kataloncima je za to vreme osvojio četiri titule prvaka Španije i jednu Evroligu.

Navaro je takodje bio član španske reprezentacije koja je prošle godine u Japanu osvojila Svetsko prvenstvo, pobedivši u finalu selekciju Grčke.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Sto, kad ne igraju na istim pozicijama? Smile

Pare moj Simo .. pare su u pitanju
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
On da je pametan da ode negde drugo jer u Orlandu sad pored Luisa ce tesko dobijati neku minutazu

pa Luis nije jos potpisao sa Orlandom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
On da je pametan da ode negde drugo jer u Orlandu sad pored Luisa ce tesko dobijati neku minutazu

pa Luis nije jos potpisao sa Orlandom  Smile

da, zaista shokantan podatak, pogotovo kad se u jednachinu uzme i fakat da je potpisivanje dozvoljeno tek od 11. jula Wink

a bojan.c je zaista legenda
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung i5700 + D880
Nikad me nije posebno zanimalo ko ce gde biti trejdovan i taj draft ali me zivo zanima kako ce onaj papak Rudi Gejnandez da se snadje u NBA. Cenim da ce bar jednom po pichci zbog dobro poznatog seljacenja...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Pocela 2007 NBA Summer League u Las Vegasu

Citat
No. 18 pick Marco Belinelli poured in 37 points on 14-for-20 shooting in the Warriors' 110-102 victory over the Hornets.

P.S. Grant Hill potpisao za Feniks jednogodisnji dogovor.
« Poslednja izmena: 08. Jul 2007, 03:57:44 od latifovich »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.