Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:03:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 51 52 54 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NBA 2k14  (Pročitano 35972 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Е исмејах се сад. Давно нисам ушо на тему, читам тамо машење шутева, хауард слободна, брукс 31, анинстал јес, и онда победа у спарсима Smile Smile Smile Smile Smile


Ја се поштено изнервирао. Направио сам мегатим са оним пиковима, прву сезону издоминирам ал испаднем од Блејзерса ома, набију ме животињски. После тога опет издоминирам сезону и у финалу плејофа добије Никсе са Леброном, већ сам описао то. Следећа сезона 22:3, симулирам до краја, крећем плејоф против Кингса и наравно целу текму губим никако да повежем пар честитих напада и испаднем. Дакле ко против Портланда.

Смор жешћи. Одморим пар дана, решим да одем, напустим ЛА и преузмем Кингсе, повучем за собом центра и крило + Недовића и Бизмека Бијомба који ми је нови омиљени небитан играч на игрици. И оног од 229 сам узо, и Џордана Крофорда. Двојку ми игра Стивенсон анимал.

Оно.. није лоше, ал почиње да ме смара игрица изгледа.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Ja batalio Kingse i uzo Pelikane. Ono, do jaja fazon da odigram 2 utakmice sa svakom ekipom Smile ne mogu da pronađem dobru sredinu. Izgleda da su Pelikani do jaja. Prva 2 meča obe pobede. Doduše obe u penal završnici. Gordon ima izbačaj ko Tepić pa teško pogađam s njim. Aminu je mnogo do jaja igrač. SF a B+ skok. De ćeš bolje. Iako je Anderson dosta bolji, Aminu mi ima 25+ minuta u proseku. Klupu nemam pa mi sa iste ulaze 4 igrača, Evans, Roberts, Smit i Morou. Roberts zanemarljiva minutaža, rezervni plej.
« Poslednja izmena: 03. Jan 2014, 00:46:24 od Raća_5 »
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung 
Bruks mi dao 31 poen. Dakle, ne igra se više igrica. Hauard i Ašik u penal završnici 4/4 bacanja. Dakle, ne igra se više igrica. Sa Tomasom (TOMASOM) ne može koš da se pogodi. Dakle, ne igra se više igrica. A baš mi krivo. Nikad neće napraviti valjanu košarkašku simulaciju. Ne znam ni što sam nastavljao uopšte. Aninstal jes. Sad više nema nastavljanja. Nisam baš tolki mazohista.

Ја играо мајплејер моуд, и фазон играм задњу утакмицу финала плејофа, и онда забагује игрица  Smile
Пробао пар пута и на крају обрисао  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
SonyEricsson k 850i
Mene smorila igrica, previse lagana..

Oklahoma..

Vestbruk - Cole (Miami)- Fisher
Igodala (GS) - Lamb -  mada tu dolazi do dosta rotacija, nekad Vestbruk 2, Kol 1, ili obrnuto, i kad je Lamb 2, onda je cesto Igodala 3..
Durant - Sefolosa - Durant cesto igra i na poziciji 4..
Ibaka - Gomes
Pekovic (Minesota) - Dzordan (Klipersi) - Kolison
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Распали Далас. Скроз су пукли, најбољи играчи су им Ентони Рендолф и полумртви Џо Џонсон. Победем 17:8, онда прснем и оду на +12. До полувремена смањим на -8.

Трећу сам добио 41:11 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Mene smorila igrica, previse lagana..

Oklahoma..

Vestbruk - Cole (Miami)- Fisher
Igodala (GS) - Lamb -  mada tu dolazi do dosta rotacija, nekad Vestbruk 2, Kol 1, ili obrnuto, i kad je Lamb 2, onda je cesto Igodala 3..
Durant - Sefolosa - Durant cesto igra i na poziciji 4..
Ibaka - Gomes
Pekovic (Minesota) - Dzordan (Klipersi) - Kolison


A jebiga, probaj uzmi Vest Ol Star.  Smile
Vestbruk, Igudala sto mu teca pravio igricu, Durant, Ibaka i Pek. Realno klupa ti i ne treba, samo Pekovica moras da odmaras. A ima ko i da ga odmori. Kol, Lamb i Sefolosa svi imaju bar B+ sut. Mislim da je Svajcarac na A- cak.

Uzi Filadelfiju.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
SonyEricsson k 850i
Pa jedino mi centri bili ocajni na pocetku Smile

Pekovic je dobar, al ne moze covek dugo da igra ovim tempom.. Vestbruk i Durant sami mogu da igraju protv 5 igraca i ovako mi se svodi igra na njih, jer Durant prakticno sve pogadja, cim ima malo prostora i onda ga cesto udvajaju i ostane prostora za trojku.. Nisam imao potrebu bilo koga da dovodim, realno Lamb jedan od preciznijih trojkasa, Ibaka dominira pod kosem, plus ova dvojica, nego mi se svidelo kako Igudala i Dzordan zakucavaju i skacu na alej-upove Smile

A ne mogu sad da menjam tim, igram full sezonu na 12 min cetvrtina  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jan 2014, 08:42:29 od shke crew »
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Титула и са Кингсима!

Прва сезона у Лејкерсима тенкинг, следеће 3 са одличним тимом 1 титула и 2 безвезе испадања одма, и сда у првој сезони у Кигсима звек прстен.

Добио Порланда у првој рунди, првопласирани ОКЦ у другој. У финалу Запада почистио Јустон а у Финалу Орланда коме је најбољи играч Гордон улазио са клупе јер је повређен. 2 рутинска блоуаута, пуштао сам Оладипа да ради своје а остале затворио тотално.


Екипа је кул, треба је сад некако задржати.

Плеј Недовић, 4 година 2,7 милиона годишње.
На два је Стивенсон мацан, истиче уговор.
На крилу Хофман лудак реген оцена 90, истиче уговор.
На 4 мењам Бијомба и Хенсона. Бијомбо има још 2 дине по 3 милиона, Хенсону истиче.
Центар је Бриџис мамојеб реген оцена исто 90, кончрект јир ко и Хофман.

Џордану Крофорду исто истиче уговор, тражи 6 милиона као сикст мен, пробаћу да га задржим.
Резервна двојка ми је Елиот Вилијамс, брука играчић, солидан шут и одлично завршава на обручу из контакта. И њему истиче уговор.
Резервна тројка је Кевин Мартин, има још 2х2,5 и пробаћу да га трејдујем јер ми је тешко да играм са њим.
Имам још и оног батицу до 229 коме исто истиче уговор, регена плеја неког ситног и Мајлса Пламлија који исто лети.


МВП финала Недара Smile
16,2п 9,8ас за 23 минута просечно.

Имам другог пика на драфту, добио га од Денвера.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Недара                                    Крофорд
Винсент (мој руки из ЛАЛ)            Вилијамс
Хофман                                   Еван Тарнер
Салинџер                                Биомбо
Бриџис                                    229
+ Кори Џозеф + Хенсон

Џозеф ће да вришти је рне игра па ћу морати да га мењам за неког бота, а контам да ће и Тарнер да кука што је резерва. Остало бомбона.
Тим ми нешто мало јачи на 4 а на 2 сам довео олстар играча.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Eh, uzeo da igram NBA prvi put nakon Live-a 2008, i onako, 2k je preuzeo primat koliko mogu da vidim. Nebitno. Igram MyPlayer i lik je SG/PG. Prosjek poena mi je onako, oko 17 po utakmici, pa ne bih vise da malteriram ocjene za suteve ( layup i medium na 83, close na 80, trica je na 65, ionako slabo sta ulazi i sa boljim kada igram Asocijaciju). Primjetio sam da moram da stojim daleko od play-eva kada imaju lotpu, jer im je prvi korak mnogo bolji od mog (80 quickness i 73 acc), ali i da se brzo umaram iako imam 85 stamine. Da li da skupljam bodove za onaj Gatorade perform pack ili da dizem brzinu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 51 52 54 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:03:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.