Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:30:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NBA 2K11  (Pročitano 75917 puta)
06. Okt 2010, 10:03:15
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol
Poruke 449
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
mob
Mitsubishi 
When you’re the #1 selling NBA videogame two years in a row, the #1 rated NBA videogame 10 years in a row*, and have collaborated with back-to-back NBA champions, Kevin Garnett (2K9) and Kobe Bryant (2K10) – what is NBA 2K11 to do for thenext act? Simple: Michael Jordan. The greatest basketball player of all time debuts for the first time in this hardware generation and brings his passion for the game to NBA 2K11 with an all new Jordan Challenge mode, historic Bulls teams, and even a MJ: Creating a Legend mode offering gamers the chance to be a rookie Michael and craft a new career for him. This is on top of improvements to core gameplay elements – including an all-new IsoMotion™ dribbling controls, deeper My Player mode with new My Career feature, all-new breathtaking visuals, and much more. This year BECOME THE GREATEST with NBA 2K11.





Kako vam se cini....meni je ok slicna 2k10..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung 
Veoma dobro izgleda....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Apple Iphone
IGN proglasio NBA 2K11 najboljom sportskom igrom u istoriji igara Smiley

Btw izasla je igra,ko hoce linkove,pm.
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko rano rani, zajeb'o je pevca

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7005
Zastava Krusevac/Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Nokia 6630
Po onome sto sam video izgleda fenomenalno! Skinuo sam polovinu, jedva cekam da isprobam  Smile

Evo i minimalne konfiguracije  Smile

OS: Windows XP / Vista / 7

Processor: Pentium IV 2.4 Ghz (XP) / 2.8 Ghz (Vista / 7)

RAM: 512 MB (XP) / 1 GB (Vista / 7)

Video card: ATI x1300 / NVIDIA 6600

VRAM: 128 MB

HDD: 6 GB
IP sačuvana
social share

    �

"San sam proziveo na "Marakani". Nisam kao klinac sanjao dres Mancestera ili Reala vec dres Zvezde, kapitensku traku na ruci i gol Partizanu! I sve sam to ostvario..." - Nemanja Vidic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Jedan je Ilic kapiten!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3722
Zastava Hafnarfjörður, Iceland
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Sagem xg6
Skinuo, igrao. Svidja mi se sto je laka za upravljanje.

Treba vam najmanje tri ruke da bi igrali na tastaturi. Najbolje bi bilo da imate nekog pored sebe. Recimo keva. Jedom rukom pegla a drugom pritiska 2, 4, 6 i 8 iliti Rajt stik ili kako vec.

Taster za bilo koji dribling ne postoji. Al' zato se lagano izvode.

Da bi uradili dribling treba da polomite prste. Trci u jednu stranu pa pritisni R pa dok pustas R ti pritisni E al' ne pustaj strelicu za pravac da bi onda mogao da udaris cetvorku iliti kontra pravac da bi on tutnuo loptu kroz noge.

Roling ne pokusavajte. Pise na omotu od diska da su moguca iscasenja lakta. Prilikom pokusaja "half rolling-a" padate sa stolice garanrovano. Okreci tamo, okreci ovamo... preporuka je da se za ovu igru kupi volan.

Intentional faul ko napravi svaka mu cast. Trcis ka igracu na strelicu, drzis turbo i na sve to stisnes one brojke ali u pravcu protivnickog igraca. Znaci ako je on iskosa onda cetiri tastera i u 120% slucajeva ne pogodite njihovog igraca.
IP sačuvana
social share
"Za stolom se vode često razgovori prazni, bledi a teren je pravo mesto da se vidi ko šta vredi." - Dusko Radovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Apple Iphone
Zato se koristi Joypad Smile

Igra je predobra.Nije bagovita kao NBA 2K10.Najbolja sportska igra do sad,po meni Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Samsung 
Moracu ovo da skinem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
Nokia 5800
igra je potpuno drugacija u odnosu na 2k10.. ima 44 poteza koje mozete raditi u odredjenom trenutku, za suteve(od tablu),pasovi, zavrsnice, zakucavanja..  potezi se rade na oba analoga.. i L1 i R1.. Odbrana je dosta popravljena, ambijent je slican.. I mnogo je teza u odnosu na prethodnike 2k9 i 2k10..
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Mnogo je tezi ali i realniji... svidja mi se sto ima vise faulova... jedino mi se ne svidja to sto je vrlo zajebano igrati na tastaturi... ne moze ni jedan dribling valjan da se uradi, ali snaci cu se... veliki sam ja igrac Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
HTC 
pa sto ne namestite na tastaturi da vam odgovara upravljanje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:30:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.