Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:39:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NBA 2K10  (Pročitano 40490 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Smanji sve detalje, pa kreni redom, mada mislim da ti najveci problem pravi publika. Znaci smanji detalje publike, ako imas bas jaku graficku nek' ti bude maksimalno na Medium.
ali nije u tome problem, meni je pre sve bio na high, i normalno je radilo, ali mucim se jer ne mogu da nadjem ono pravo... To nisam ni dirao... Publika je bila i ostala na high, a komp mi je bas dosta jak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Samsung Galaxy S4
Ma i ja sam se tako zezao na 2k9. Sjecam se da sam imao 9800GT 512 DDR3 i zamijenio sam je sa ATI Radeon 4870 1GB DDR5, ali mi isto bude kad tu opciju promjenim. Ne mogu da se sjetim tacno sta, ali mislim da ima na Youtube-u. 2k10 je bolje optimizovana.
P.S. Update-uj drivere za graficku, za svaki slucaj.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ma i ja sam se tako zezao na 2k9. Sjecam se da sam imao 9800GT 512 DDR3 i zamijenio sam je sa ATI Radeon 4870 1GB DDR5, ali mi isto bude kad tu opciju promjenim. Ne mogu da se sjetim tacno sta, ali mislim da ima na Youtube-u. 2k10 je bolje optimizovana.
P.S. Update-uj drivere za graficku, za svaki slucaj.
   Hvala ti,. a sta da kucam otprilike na you tubu, posto ima 30000 klipova?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Samsung Galaxy S4
Probaj potpuno iskljucis MSAA, a preporucujem ti da instaliras oficijelni patch 1.1, koji, izmedju ostalog, ispravlja problem sa visejezgrenim procesorima, a pretpostavljam da takav imas, obzirom da si rekao da ti je konfiguracija dosta jaka.
Edit: Takodje probaj igrati sa drugom kamerom, mnogi su se zalili da im se desava to "usporavanje" na defaultnoj kameri...probaj Nosebleeds ili Showtime, odlicne su.
« Poslednja izmena: 20. Jul 2010, 14:05:59 od Vitto »
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Probaj potpuno iskljucis MSAA, a preporucujem ti da instaliras oficijelni patch 1.1, koji, izmedju ostalog, ispravlja problem sa visejezgrenim procesorima, a pretpostavljam da takav imas, obzirom da si rekao da ti je konfiguracija dosta jaka.
Edit: Takodje probaj igrati sa drugom kamerom, mnogi su se zalili da im se desava to "usporavanje" na defaultnoj kameri...probaj Nosebleeds ili Showtime, odlicne su.
nista ne vredi....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Samsung 
bolji od nba live?

Ја више волим Нба лајв због дајнасти мода Smile  Мада ни овај мај плејер мод није лош Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Jel u my player posle prvih(probnih) 6 utakmica mozes odmah u NBA ili mora prvo da ides u neku nizu ligu...  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Samsung Galaxy S4
Ako odigras solidno  u ljetnom kampu ides u trening kamp klubakoji te izabere ili kojeg ti izaberes. Tad igras 5 utakmica za taj klub u kojima u kojima si u duelu sa direktnim konkurentima za poziciju koju igras. Tu moras odigrati bas dobro i imati overall veci od bar jednog igraca na svojoj poziciji da ne bi dobio cut. Ako dobijes cut, ides u D-League i igraces za klub koji te izabere. Tu se pokazi, jer igraci su realno slabi i nece ti biti problem da dobro odigras. Ja sam jednom otisao u NBA poslije 20 utakmica u D-League, a sad zadnji put kad sam poceo My Player otisao sam poslije 6 tekmi.
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


ISTE BOJE ISTA VERA PAOK-PARTIZAN

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 998
Zastava Ispred kompa
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Alcatel 995
Otisao sam u trening kamp Kingsa, jel mogu ja posle tih 5 utakmica odmah u NBA ili moram prvo u D-League????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Monkey see, monkey do.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 25164
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Samsung 
Прочитај пост изнад Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:39:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.