Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Navijaci vs. "navijaci" ~ Ubijen zbog dresa Zvezde  (Pročitano 7550 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Nokia 
Kompletno ste vi gospodo histericni,cim se tako brizno i pravovremeno nadopunjujete,ja naravno nisam bitan i nije bitno sta se meni svidja,pricali smo o istini.
IP sačuvana
social share
Ovo je ime maloga decaka,koji je izrastao u najveceg neprijatelja Srpskoga naroda u novijoj istoriji..
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Kompletno ste vi gospodo histericni,cim se tako brizno i pravovremeno nadopunjujete,ja naravno nisam bitan i nije bitno sta se meni svidja,pricali smo o istini.
To sto radimo efikasno i kolektivno moze samo da nam bude prednost.
Istina nije problem... svako moze da iznese svoje vidjenje... oni koji ne znaju situaciju povrsno, oni koji je znaju detaljnije...
Neko ko ponavlja da su drugi histericni jer komuniciraju sa drugim ljudima, i jer rade dobro svoj posao ovde, svakako treba da se zapita odakle dolazi ta potreba da svi drugi budu u krivu a samo njegovo da bude ispravno.
Elementarna pravila ponasanja ovde svi moraju postovati.
Svaki sledeci offtopic ce biti brisan.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4409
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Lunar XZ130
Razbijaju u swom poslu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
И шта би на крају због чега је убијен, због дреса, убила га мафија или нешто треће Smile ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Qtek 9600
Утврдиће истрага и када се овај дурги момак опорави.

Фајтеру и даље мислим да наслов теме није ОК. Он је смишљен од стране Анеа и није био ни у једним новинама тако изричит и усмерен против навијача.
IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Cetvrti put... ne protiv navijaca, vec protiv huligana koji se kriju iza naziva navijaci...
Zato je jedan termin pod navodnicima... karikiranje....  Smile
Ali, kapiram... tesko je procitati....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Qtek 9600
Али схваташ ли ти да нити су навијачи, нити хулигани, нити су Делије или горбари учестовали у овоме. Ово је црна хроника града Београда која нема везе са навијачким покретом.
IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


čovjek čudan!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 133
Zastava Hrvatska
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.20
mob
Motorola Bla Bla
ako se to tako desilo a izgleda da je! ubiti nekog zbog kluba za koji navija( pa di ode ova planeta u pm)
moram napisati i to je pravo cudo kako niko  i prije nije nastradao između delija i grobara, jer to sta se
desava kod vas u srbiji pa izvinite me meni bas nije normalno a i bolesno je u pizd. materinu! toliko
pretuci decka da on kasnije umre od povreda pa daj covjece!!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
prvo laka crna zemlja nesrecnom decku, i saucesce njegovoj porodici.

Citat
Mislim da je to ludost i bes.Ti ljudi ne znaju da kanališu svoju energiju odbačeni su od roditelja,van svake kontrole su u školi,država nema nameru da se njima bavi,a njihova okolina podržava takvo ponašanje.Razmislite malo pa u njihovom svetu što si luđi i što više sranja praviš više si uvaženiji i više te devojčice gledaju a samim tim lakše dolaziš do sexa!!
Ne znam ali da je pogrešno jeste i krivi su samo roditelji i niko drugi!

Niko nije odbacen od roditelja, od ljudi koje ja poznajem, ja prvi nisam.Sto se tice kontrole u skoli, ja jednostavno a verujem i vecina pravdoljubivih ljudi ide linijom manjeg otpora, ovako ako se za nabavku u mojoj skoli potrosilo 250 000 dinara za neki nadzorni sistem koji sada uopste ne radi, a sigurno ne kosta toliko... jel sme neko mene da izbaci iz skole? I jel sam ja duzan da postujem nekog, i dozvoljavam da me ti isti kotrolisu?
A sto se tice sexa od devojaka za to si do jaja u pravu, stvarno ali onda nije problem u meni sto se tucem po parkovima sa navijacima, pederima, murijom nego do sistema vrednosti cele zemlje...e sad formulacija problema ne treba da bude da su problem 1000 huligana, vec 7 miliona Srba napacenih komunizmom, kradjama, aferama, ministrima lopovima...itd

Sto se tice moje grupe i tribine iskljucivo pisem za nas, tako da nikog drugog ne dodirujem.
Ajd da cujem kolko vas je davalo krv ikad? moja cela ekipa su redovni davaoci krvi
Pomoc za Kosovo? da ne pricam o tome, postoje jos i stvari koje ne znate... a nije u redu da se spominju jer kad leva daje da ne zna desna jer je takvih carsko nebesko.


Ja 'ocu da dobijem difedu(zabranu stadiona) kada Miskovic ne bude vlasnik i miljarder jer svi znamo kako je stigao do para, ja necu da se sinovi "glavonja" setkaju u dzipovima zakuvavaju tuce ubijaju mafijaju a da im pri tome niko nista ne moze.Ja necu drzavu u kojoj LDP ima 250 000 glasova, ja necu 8mi paviljon u zabeli gde ako imas para bolje ti je nego u Kuci sa slugama, ja necu drzavu u kojoj je Mina Kostic mega zvezda, ja necu da panduri prodaju gudru ja necu da za pregled kod lekara moram odneti litru viskija, necu da za operaciju komplikovanu moras dati 2 000e na ruke hirurgu, ja necu drzavu u kojoj je ministar obijac trafika, ja necu "pro zapadne" organizacija koje jasno potenciraju vrednosti ali bolesne vrednosti zapada a pri tome pljuju nase pretke i obicaje koje smo bar malo sacuvali.
Kad to sve sredite, lako cete pohvatati "huligane" koji se tuku zbog boje dresa.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
SonyEricsson v 600i
mrly vidim da navijamo za isti klub,i tačno je da su delije 1000 puta pomagale svima,i lepo je kada odeš na stadion i navijaš za tvoj klub koji voliš,isprazniš se i bude ti extra.Ovde se postavlja pitanje zašto se na putu od i do staiona ili dvorane napravi mali milion gluposti,zašto je u mom gradu opasno ako imaš 16 godina da nosiš zvezdin šal,zašto da život izgubiš zbog kluba,zašto da odeš na splav i prebiješ tomu pantersa koji ti peva celu noć?(Mrly da li opravdavaš ovakav potez naših "saboraca delija?)zato što takvi ljudi nisu normalni.Iste stvari se dešavaju i na zapadu i na istoku uvek će postojati neki ljudi koji mnogo imaju koji bodu oči i koji mafijaše.Nije Srbija izuzetak od sveta ili nešto posebno.Najžalije je što se Dušanovo ime i događaj ovaj više ne spominje i što se nepiše više o tome opet je pojeo vuk magare a roditelji su sahranili svoje dete.To je tuga,ko je i zašto to uradio je bitno ali mislim da taj ili ti će teško biti sa ovakvim pravosuđem osuđeni na kazne kakve im sleduju.
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.