Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 21:24:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NATO okupatori dolaze na cajanku  (Pročitano 20869 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ne,sad ozbiljno-nema sumnje da ce ovaj samit doneti neke beneficije,jer ce doci i druge,ne NATO zemlje,i sigurno ce se biti korisnih stvari i saznanja.

ali da se ja sad cepim NATO bubasvabama,i da budem zatovrenik u rodjenom gradu verovatno nekoliko dana zbog njih... e,to mi ne pada na pamet.  Smile


nek daju pare za obnovu Generalstaba,pa nek se onda setkaju okolo.  Smile



mislim,znam,ne mozemo mi tu nista,samo kazem sta mislim o svemu tome.



----------------------------------

a nije losa ni ideja angazovati par grupa navijaca da probaju da stanu negde gde se vide,i da tokom prolaska delegacija pokazu guzice.  Smile Smile
« Poslednja izmena: 09. Feb 2011, 15:19:49 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Ameri bi ga na svoju ruku,samo stprali u kola i vise ga niko nikad ne bi video.

U Gvantanamo medju bradonje  Smile Smile


ali da se ja sad dvorim NATO bubasvabama,i da budem zatovrenik u rodjenom gradu verovatno nekoliko dana zbog njih... e,to mi ne pada na pamet.  Smile


Hebi ga, glavni grad, ranije doceci Tita sa zastavicama i maramama, danas blokade saobracaja ali nema zastavica i marama vise
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
U Gvantanamo medju bradonje  Smile Smile
ja se ne zezam.

ako je i Mi-6 to radio,ne vidim sto tek Ameri ne bi.

ili bi ga pustili,ali posto su ga doooobrooo "ispitali".
Hebi ga, glavni grad, ranije doceci Tita sa zastavicama i maramama, danas blokade saobracaja ali nema zastavica i marama vise
nisam bio rodjen za vreme  Tileta sviraca k.... ,ali znam da ni tad nije bilo ovako kako ce biti.  Smile i kako je bilo-ko na primer za Bajdena.ceo grad porobljen.
« Poslednja izmena: 09. Feb 2011, 15:24:18 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
Hehehe, kad se Tile vracao sa nekog samita il neke zemlje gde je tigar kucna macka ne da je grad bio blokiran vec niko nije radio i islo se "organizovano" na docek dragog predsednika, u svecanom odelu, zastavicom i obaveznom maramom. Takva vremena bila
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Hehehe, kad se Tile vracao sa nekog samita il neke zemlje gde je tigar kucna macka ne da je grad bio blokiran vec niko nije radio i islo se "organizovano" na docek dragog predsednika, u svecanom odelu, zastavicom i obaveznom maramom. Takva vremena bila

Jedina je razlika sto je tad bilo bar nekih koji su ga voleli.

a ova govna niko (normalan) ovde ne voli.


nego,
kao sto sam i pretpostavljao-ovo ce biti samit striktno za  NATO & njegove kucke...


Strategic Military Partner Conference 2011

SMPC 2011 will be conducted on 13 – 15 June 2011 in Belgrade, Serbia. As in the past, this annual event provides an excellent opportunity for Chiefs of Defence of NATO and Partner nations to share their perspectives on important strategic issues of common interest. Considering the outcome of recent NATO summit this year’s theme is:

 

“Post Lisbon: Delivering Transformation”

The focus of the discussion will be set on the following main topics:

    * Innovative Approaches to Effective Capability Development
    * Assured Access to the Global Commons
    * Training, Partnerships and Outreach

Purpose

SMPC is a core event within SACT’s Strategic Engagement Campaign. It is a strategic level conference dedicated to inform CHODs of NATO, Partnership for Peace (PfP), Mediterranean Dialogue (MD), Istanbul Cooperation Initiative (ICI), Contact Countries (CC) and further selected countries about the approaches to bring forward NATO’s transformational efforts in order to discuss these ideas and to gather national perspectives.

The findings from this event will be used by SACT to help craft his best military advice in NATO’s transformational efforts.

Methodology

The conference consists of two major parts: The CHODs Day and the Workshops:

The CHODs Day:
The first day of the conference is dedicated to promote strategic level discussion, stimulated by a few presentations. The following Q&A sessions will provide ample time to ask questions and to provide national perspectives. The representatives’ willingness to actively engage in this discussion will be the key to the success of this event. Since the SMEs will be present during this session, this will create a common understanding and lay a foundation for the following workshops at the SME level.

The Workshops:
The CHOD’s plenary will be followed by a syndicate session. These breakouts will allow remaining CHODs, national and ACT Subject Matter Experts to continue the discussion and to examine specific questions in more depth.

Outcome

We expect nations to provide us with their specific insight, national perspectives and recommendations. These details will be captured in the SMPC Analysis Report which will feed the transformational development process. Furthermore it will be forwarded to all NATO authorities engaged in this process, including the Secretary General, the IS, the IMS, and to all conference participants. Additionally, it will be published as a downloadable "pdf" file on this webpage.

Feedback

We are always open for your advice on how to improve SMPC in the future. Your comments and recommendations are very important to us and therefore please feel free to email or call the conference OPR at any time to provide your feedback.

http://www.act.nato.int/events-calendar/seminars-symposia/smpc


znaci NATO samit u drzavi koja veze s njim nema...


U 5 evra da je SuNATOvac ovo izdejstvovao.  Smile
« Poslednja izmena: 09. Feb 2011, 15:34:50 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Citat: Maradic danas u 15:21:02
Hebi ga, glavni grad, ranije doceci Tita sa zastavicama i maramama, danas blokade saobracaja ali nema zastavica i marama vise
nisam bio rodjen za vreme  Tileta sviraca k.... ,ali znam da ni tad nije bilo ovako kako ce biti.  Smile i kako je bilo-ko na primer za Bajdena.ceo grad porobljen.

Moja osnovna škola je imala svoju deonicu pored Gazele na Novom Beogradu koju je pokrivala sa svojim pionirima, pa bela košulja, marama i zastavica i karanfil, ko Pjogjang, nisi mogao da dan dočeka odremaš kod kuće ko sada.
Dobra strana dočeka, nije bilo škole taj dan, ali smo čučali pored Gazele po tri sata dok maršal ne prodje. A karanfil se čuva da se baci kad kola sa Titom prolaze.
Sećam se da su panduri iz pratnje imali straobalne motorcikle, bolesno uglancane, mislim da su bili BMV, ekstra klasa u tadašnjoj motoristici.




IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
mob
Nokia 1800
ne brini se,uvesce takvu opsadu

Jao, ne opet
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.16
teget pantalonice,bela košulja,kapa i marama eeeeee
ćopavi je umro a mi smo ga još dočekivali  Smile pa razni drugovi dođu i prođu da bi bili pozdravljeni,uz pesmu sa crvenim maramama oko našeg vrata čuvaćemo mi grobove svih palih junaka...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
evo kako je to izgledalo u Rigi 2006. ...

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0a/Riga_summit_security.jpg

i u Istanbulu 2004. ...

http://www.life.com/image/51002040

 


Zamislite to uzivanje...

Vozite se krcatim prevozom,klima radi,al je opet toliko vruce da se ni ne oseca,vracate se sa posla/faksa/skole,jedva ste docekali autobus,a onda se i ugurali u njega...dolazite do punkta,do "odsecene" zone,i tu autobus zaustavlja pandur,a iza njega strani bebednjak ladi jaja i gleda vas onim divnim pogledom "pisam vam po zemlji,aj me samo taknite  Smile ",i vozac ustaje,i kaze celom autobusu da mora izadje napolje radi pregleda i provera.  Smile

i vi izlazite,mrtvi umorni,premoreni i znojavi,na ono divno sunce,i cekate dok balvani pregledaju Ikara da mozda ne nosi bojevu glavu u hladnjaku(  Smile ),a onda posle prelaze na vas...  Smile

a za to vreme,tamo,daleko u daljini,par blokova dalje,vidite kolonu limuzina u kojima udobno sede i jedni drugima dudlaju,NATO djenerali i mudonje,i jure dalje,da vide jos svojih remek-dela po Beogradu...  Smile

ili ako idete pesaka,i cekate 2 sata da se gospoda smiluje i otvori ulicu samo za pesake na 10 min,kako biste mogli da odete do Maksija,ili se samo vratite kuci.i trcite da stignete,znojavi i umorni,jer,eto,sme samo 10 minuta,iako sledeca povorka nece proci 2 sata...jbg,tako nalazu pravila izdrkavanja...  Smile



kako ce biti dobro...  Smile 
« Poslednja izmena: 09. Feb 2011, 15:52:24 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Gadafi je bar bio frajer, doveo kamile i poklonio ih zoo vrtu, ovi neće da poklone ništa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 21:24:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.