Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 42 43 45 46 ... 76
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NATO agresija na tadasnju SRJ ~ Slike ~ Video[+18]  (Pročitano 151387 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ja sam napisao da ne bih sprecavao nezavisnost Hrvatske. To je susedna država.

A problem sa kosovom je bio problem Srbije. Sada više skoro da nije.


Koliko god problem eskalirao ti nemaš pravo da uzmeš oružje u ruke.


Koliko god ti zaslužio da te ja pretučem i ja mogu da te pretučem, ne znači da je to zakonito i da neću krivično da odgovaram ako to uradim.

Vrlo je prosto.
Pa eto norali smo da odgovaramo za to što smo uradili. I oduzeto nam je Kosovo.


Srbi se hvale slobodarskim tradicijama. A ako oni nekoga porobe kao albance pocetkom 90tih kad su izbaceni iz institucija onda je ok
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822

A problem sa kosovom je bio problem Srbije. Sada više skoro da nije.


Samo se nadaj da nije  Smile Smile Smile Smile

Ima da, u nemoći svojoj,  šištite dugoooooo ovako iz mraka ... i ma koliko se lažno predstavljali, kao demokrate, liberali, socijaldemokrate, komunisti, anarhisti, borci za ljudska prava, društva za zaštitu životinja, udruženje ljubitelja leptira...ostaće vam  polazna tačka - antisrpska ideja, antisrpsko delovanje..." velikosrpska hegemonija "  Smile Smile Smile

Provaljeni ste...narod vas je prepoznao  Smile kao što sam te provalio u startu da ti se politički  stav temelji na ideji o kolektivnoj krivici i kolektivnoj odgovornosti...zločince treba kazniti  Smile Smile Smile
Pa eto norali smo da odgovaramo za to što smo uradili. I oduzeto nam je Kosovo.


sve ostalo je nebitno  Smile
« Poslednja izmena: 26. Mar 2020, 15:30:48 od fabio_kanavaro »
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Da Srbija nije postupila tako kako jeste...

Po modelu sto da mi silom teramo nekog ako on nece...

Nikad te drzave ne bi dobile nezavisnost niti bi bile drzave...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
nikakav problem ne vidim sa kolektivnom odgovornoscu. to ide ruku pod ruku sa demokratijom. i nije to stvar pravnog sistema ili instituta nego realnog zivota. Napravite kao kolektiv glup izbor, kolektivno i najebete.


Za ovo ostalo, bukvalno zujanje, statika ....bzzbzbz ...antisrpski ....zbzmsrz...

Tebe neko ovlastio da odredjujes sta je srpski a sta antisrpski Smile

Antisrpski bi bilo sad vratiti srbiji kosovo
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Sto ti mislis da bi to bilo antisrpski...

Pa srbi su opstali i u jugoslaviji ...

To bi bila jugoslavija u malom samo sa dva naroda umesto 5 ili 7...

« Poslednja izmena: 26. Mar 2020, 15:42:06 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822

Tebe neko ovlastio da odredjujes sta je srpski a sta antisrpski


Tačno, niko me nije ovlastio da tumačim volju naroda, za to postoje izbori.  Smile Smile Smile
Ali zato Vi bežite od tih izbora, jer ste svesni da vas narod neće, da neće tu autošovinističku politiku koju mu namećete...i onda se krijete iza raznih priča, trica i kučina, sloboda, medija i ostalih gluposti koji služe samo da zamagle suštinu....da se iza sve te vaše politike, ma koliko je vešto prikrivali, ne krije ništa drugo do opsesivna mržnja prema Srbima kao kolektivitetu.

Zato šišti i dalje forumu, dobri moj i pomalo pošteni dabisha, to ti jedino preostaje, koristi  6-7 naloga...to ti je jedino preostalo...
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Koliko god problem eskalirao ti nemaš pravo da uzmeš oružje u ruke.


Koliko god ti zaslužio da te ja pretučem i ja mogu da te pretučem, ne znači da je to zakonito i da neću krivično da odgovaram ako to uradim.

Vrlo je prosto.
Pa eto norali smo da odgovaramo za to što smo uradili. I oduzeto nam je Kosovo.

Druga rečenica se odnosi na SAD njihovu silu i nelegalnu, nezakonitu agresiju na suverenu zemlju.
« Poslednja izmena: 26. Mar 2020, 16:38:30 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
nemoj me zasmejavati

precenjujes upotrebljivost reci suvereno i zakonito
Kao prvo suverenost ti ne daje pravo da bilo sta radis sa svojim gradjanima, niti sprecava bilo koga drugog da ti suverenost oduzme.

a i licemerno je jer zakon nije postovan prema albancima i od toga je sve pocelo.
Sranje tamo je bilo takvo da su oni vec 1990-91 kad vec, proglasili nezavisnost.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083

Tebe neko ovlastio da odredjujes sta je srpski a sta antisrpski


Tačno, niko me nije ovlastio da tumačim volju naroda, za to postoje izbori.  Smile Smile Smile
Ali zato Vi bežite od tih izbora, jer ste svesni da vas narod neće, da neće tu autošovinističku politiku koju mu namećete...i onda se krijete iza raznih priča, trica i kučina, sloboda, medija i ostalih gluposti koji služe samo da zamagle suštinu....da se iza sve te vaše politike, ma koliko je vešto prikrivali, ne krije ništa drugo do opsesivna mržnja prema Srbima kao kolektivitetu.

Zato šišti i dalje forumu, dobri moj i pomalo pošteni dabisha, to ti jedino preostaje, koristi  6-7 naloga...to ti je jedino preostalo...
imas problem sa paranojom i manijom gonjenja.
ne mrzi ceo svet srbe. autosofinisti je pojam koji se uglavnom primenjuje na ljude koji imaju drugaciji stav koji ne razumes
I nemam vise od 1 naloga

veruj mi, sve je u redu, niko te ne progoni
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Precenjujem upotrebljivost reči zakonito a onda ti dva reda kasnije ekspertski procenjuješ da "zakon nije poštovan prema albancima" Smile

Kapiram da troluješ iz dosade, ali malo se uključi....


Sranje tamo je bilo takvo da su oni vec 1990-91 kad vec, proglasili nezavisnost. Smile

Pa koga boli q rodjeni šta su oni proglasili?
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 42 43 45 46 ... 76
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.