Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vuk Karadžić se prevrće u grobu zbog hiperprodukcije vukovaca  (Pročitano 5688 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Pazi, vukova diploma, ali i dobre ocene uopste mogu da dodju kao posledica znanja, ali i kao posledica bolesne ambicije . U drugom slucaju takodje moze da postoji odredjeno znanje, ali i ne mora. Onda na scenu stupa to sto si nabrojala, od raznih veza do kukanja i uvlacenja u dupe  Smile
Pa uciteljica je stavila jednog druga, koji nije mogao da trci 20 metara, da trci kros za odeljenje, iz samo njoj poznatih razloga, sto je bilo smesno i za gledanje, mozes da zamislis sta se radi sa ocenama.
P.S. Jos me boli nepravda zbog krosa  Smile
« Poslednja izmena: 19. Sep 2013, 23:15:39 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
Samsung 111111
Ja ne vidim da mi nesto zivimo bolje od cigana pa da moramo da ih podsticemo  Smile
Pogotovo u vremenu gde je obrazovanje jednako novac.

Neka je prosecna skolarina na republickom nivuo za sve fakultete 100 000 uz to jos jedno 50 000 za sve ostale stvari vezane za ucenje i hranu,stan itd..Gruba racunica.
To je 150 000.
Koliko porodica moze da izgura bez problema ovakvu skolarinu ???
Ne zelim da ni pricam da je plata u Kursumliji na primer 15 000.

Iz tog ugla i tako gledano..Romi se ne podsticu vec im se daje prednost  Smile
Za mene podsitcaj moze da bude ..da dobiju besplatno knjige..ili da im se placa stan ako upisu faks..Ili da imaju besplatno menzu..autobuske karte.
Ovo sto oni imaju..se zve debela prednost.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Dobro, ionako se nisu pretrgli da je iskoriste  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Pazi, da iskoristim tvoj nacin ophodjenja Ilija, problem je sto je postavljeno na ovoj temi kao i na ostalim temama kao standard da niko nije sopstvenom zaslugom i znanjem dosao do dobrih ocena

I u cemu je problem sa ambicijom - najbolja i najuspesnija sto se karijere tice drugarica u mom uzem krugu je uvek furala taj fazon - sve petice, dobar prosek, na vreme faks, poslodavci je izuzetno cene - pored nje ja sam smesna kao crtani fillm (doduse i 95% ljudi isto) - a sta to meni ima da smeta? Cak stavise, ekstra mi je drago zbog nje pogotovo sto je, ok to priznajem, redak primer koji je sam sve postigao

Jasikasi, ti bi i sa tim merama podsticaja , da one postoje bas u takvom obliku u kome sam navodis, da se ne lazemo, imao problem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Prvo, nije potrebno da ja nesto pretpostavljam, kao sto podaci kazu, nikad gori rezultat na prijemnom, i nikad vise vukovaca. Da li hoces da kazes , da su i pored toga te ocene realne ?
Drugo, jel bi ti dala da te operise neki hirurg, za kog znas da mu je tata sredio da zavrsi faks, ali je zato decko ambiciozan i stvarno u zivotu zeli da bude hirurg ?
Lepo sam rekao, izmedju ambicije i znanja moze da postoji veza, ali ne mora, i zato nisu sve ocene nezasluzene, ali nedopustivo veliki procenat ocigledno jeste.
« Poslednja izmena: 19. Sep 2013, 23:38:37 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Ja sam rekla sve potpuno jasno i sto je moguce krace sta imam na temu Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 29.0.1547.57
Pa da, najbolje poci od klasnog razdvajanja i uskracivanja obrazovanja odledjenom sloju drustva pa samim tim uskratiti i mogucnost napretka - mmmmm, zasto bismo ostavili ikakvu mogucnost da ljudi misle  Smile

Ja sam za to da najdaroviti i dobiju sansu za najbolji napredak. Ne vidim klasnost u tome, posebno po drustvenom sloju iz koga su, moguce da smo se pogresno razumeli?  Smile

Citat
A bas komunisticki sistem obrazovanja, kako ti to zoves, i jeste dao te nase strucne ljude cenjene u svetu i u tom sistemu, Marko, verovao ti ili ne, su oni koji su se pitali birali za one koji ce se pitati i biti odgovorni bas one koji su imali znanje i  osobine da zavrse potreban posao
Nisam ni rekao da nije i imao je i ima i dobre strane samo sto je cela ta ideja gde si ti jednak i dovela do ovakvih ideja gde zele da ukinu Vukovu diplomu. Jer eto, nista ne znaci pa bi bilo najbolje da izjednacavamo nekoga ko je samo odlican sa nekim ko ima sve petice. Sta ce ovome sa svim peticama neka posebnost, sve mu to poklonjeno na mucku i pare.  Smile Smile

Mislim, sredi ti programe, podigni ti kvalitet znanja i ocenjivanja pa ucini da ta diploma nesto znaci. Nemoj da ukidas bezveze jedno lepo priznanje za dete...

Citat
Kao sto rekoh 'oce to sa nekako uvek i ponajzesce sa onima koji su imali mogucnosti mislim da zagovaraju da se drugima te iste mogucnosti uskrate
Kao sto rekoh, nismo se razumeli. Ne zelim nikome da uskratim nista, samo da se napravi neki red pa da se u tom sistemu nadje mesto svakom kako odgovara. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Citat
sredi ti programe, podigni ti kvalitet znanja i ocenjivanja pa ucini da ta diploma nesto znaci. Nemoj da ukidas bezveze jedno lepo priznanje za dete...

To ok - slazem se - i to bi bila moja poenta - samo na sirem polju delovanja (ajd da tako kazem Smile ) a ne to kao sto ti predlazes - skola A neka bude dobra a skola B losa Smiley

Dobro jasno je da ce se u bilo kom sistemu izdvojiti dobre i lose skole - samo treba gledati da ovih drugih bude sto manje

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 29.0.1547.57
Pa generalno, samo sto kazem, to se radi po "jacini" samog kurikuluma. A toga ovde nema makar ni u naznakama upravo zbog toga sto nas sistem insistira na jednakostima kao sto je ova umesto da gleda da se individua sto bolje razvije i pronadje u sistemu skolstva. A to ces tesko uraditi bez nekog merila vrednosti skole i usmeravanja dece u iste a jos teze tako sto ces npr. napraviti program po kome ces decu sa posebnim potrebama trpati u isti kos sa generalnom populacijom dece bez ikakve strategije sta raditi sa istima ili nagradjivati nacionalnu manjinu samo zato sto je nacionalna manjina i sl. stvari. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Lično znam dva vukovca .... jedan puk'o psihički do te mere da je na lekovima a drugi je profesor u osnovnoj muzičkoj školi tako da je za džabe učio sve ostale predmete ... za ostale vukovce i ne znam gde su ali nisam čuo da su se nešto probili tako da ... ne verujem da su išta dobro uradili
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.208 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.