Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:29:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 789
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nastavi pricu  (Pročitano 180939 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2751
Zastava Stuttgart
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S7 Edge
sto je babu poprilicno iznenadilo!Mobilni je ovog puta pogodi pravo u celenku te ona pade ko pokosena!Tad se braca onako ubudjavljena javise:hej mutavi,brate,zivi smo spasi nas dok se baba nije probudila..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I do my own stunts.

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1510
Zastava Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Nokia e75, n97
braća su braća al' n70 je n70 i on otrči prvo po mobilni...
starica se pretvorila u prah i pepeo..
sav sretan,on provjeri i vidi da je mobilni u redu,radi k'o švicarska urica i taman okrene oca da mu javi da je sve u redu kad shvati...da je mutav.
na brzinu mu napiše jedan sms,uslika braću pa mu i to pošalje mms-om,te nakon što je oslobodio onu dvojicu krenuše dalje prema..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2751
Zastava Stuttgart
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S7 Edge
Budalanovcima.I sad su napokon imali vremena da popricaju sta se kome sve desavalo.Mutavi,upita ga najstariji brat,pa dobro a odakle tebi ta N70 Nokia?Evo mi se celo vreme grčimo i mučimo sa svojim starim 6600-cama a ti ni 5 ni 6 gađaš babu sa novom N70 za koju nismo ni znali da posedujes?Pa,poče priču Mutavi,bilo je to ovako:Jednog dana sam izašao da prošetam malo šumarkom koji se nalazi odmah tu pored našeg dvorca kad odjednom začuh jedan nepoznat glas koji kao da je zvao upomoć...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Be Death Is Not Such Bad Thing

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 682
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 3510i
...Ja se okrenem kad ono vilin konjic,ja pogledam bolje kad ono Suncica,pobegla od Petra,i dosla do mene da pita imam li novih slicica Nindza Kornjaca da se tapkamo.I posto nema boljeg tapkarosa od mene,naravno da sam je ofuljio.Posto vise nije imala ni jednu slicicu htela da se tapkamo u njen N70,i tako je sve izgubila,eto braco otud meni N70.Nego otkud vi vezani.Tad poce najstariji brat...
IP sačuvana
social share

The Most Powerful Weapon Is Not The Firepower, But The Tactics Behind It
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I come in peace

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 290
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
SonyEricsson k300
Da cu ti za taj N70 50 eura.Ako ne pristanes prebicu te!Na sta mladji ne pristane i nastade tuca...
IP sačuvana
social share
no coment
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Be Death Is Not Such Bad Thing

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 682
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 3510i
....Mladji brat,majstor tapkanja i izvacenja u ovakvoj situaciji,vesto je izbegavao udarce starijeg dok srednji nije uleteo.Posto putevi nisu bili asvaltirani digla se velika prasina.Najmladji brat se izvuce iz "gomile" i ode na stranu,a ova dvojica ne primecijuci to nastavise da se biju.Najmladji brat se naslonio na putokaz da se ocisti,kad ga neko potapse po ramenu,on se okrete....i nastade mrak....
IP sačuvana
social share

The Most Powerful Weapon Is Not The Firepower, But The Tactics Behind It
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Jovanicija all over the world !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 813
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E51
... budeci se iz dubokog sna, oseti da nije sam. Lezeci u polumraku nije mogao da vidi cije prisustvo je kod njega budilo tu uznemirenost.
Pokusao je da se podigne, ali tog trenutka oseti na svom ramenu neciju saku. Okrete se brzo i zastade kao ukopan.
Prizor pred njegovim ocima granicio se sa irealnim. Da li sanjam... pomisli u sebi. Jos par trenutaka stajao je kao ukopan,a onda oseti kako misteriozna saka poce da se spusta sa njegovog ramena sve nize i nize. Snop svetlosti tek pomalo obasjavao je tu svilnkastu kozu ruke koja ga je dodirivala i on zakljuci da je rec o zeni. To u njemu probudi jos vece uzbudjenje. Dok se njena saka spustala sve nize i nize ka njegovom stomaku, on pozele da mesec jos vise zasija i obasja lice te misteriozne osobe. Bio je odusevljen konturom njenog tela. Da li sanjam...
IP sačuvana
social share
micconi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I come in peace

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 290
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
SonyEricsson k300
...u tom trenutku cuo je majcin glas:"budjenje,moras u skolu".ona ga je polako otkrivala.Posao je ka svom rancu,spakovao knjige i bacio pogled na sat.Bilo je osam sati.S velikom panikom poceo je da se oblaci,krenuo ka izlazim vratima gurkajuci bracu koja su ga gledala s velikim prezirom.
Stigao je do skole,pogledao na sat i primetio da kasni vec 20 minuta."U tom slucaju"...pomisli on u sebi-"necu doci na prvi cas".Bas u tom trenutku direktor se "stvorio" u holu...
IP sačuvana
social share
no coment
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2751
Zastava Stuttgart
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S7 Edge
u stvari sad primetise da je to u stvari san a da ga prava realnost ipak dodiruje sve nize i nize,dok najzad nije ruka dosla i do desnog dzepa gde je i drzao svoju N70,brzo  je scepa i pobeze u nepoznatom pravcu,avaj meni sta cu sad...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Be Death Is Not Such Bad Thing

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 682
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia 3510i
@otorinolaringolog
Pretera ga brate sa svojim telefonom,ali sta sad...

....Posto je bio vezan(a on je majstor tapkanja i izvacenja)brzo se iskobeljao iz konopaca i na malaksavim nogamo pojurio za zenom.U sebi je razmisljao:"O Boze samo da ponovo ugledam taj telefon".Tako razmisljajuci i ne gledajuci gde ide,spotakao se i pao preko grane koja je lezala na putu.Sav prasnjav ustade da ispljuje prasinu iz usta i ugleda dva brata kako izlaze iz zbunja svi krvavi i izubijani....
IP sačuvana
social share

The Most Powerful Weapon Is Not The Firepower, But The Tactics Behind It
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 789
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:29:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.