Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nastanjivanje Srba na podrucju danasnje Hrvatske i prihvatanje katolicanstva  (Pročitano 28659 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
... pokatoličeni srbi što znači da ste vi srbi katoličke veroispovesti
  Smile
ma nije problem u nikoli34, čmelki, tigeru, st_faci ... meni  i  ostalim Hrvatima ovdje
Problem je da su po toj logici i Franjo Tuđman, Tito a bogme i Ante Pavelić - svi Srbi ! 
je li tako ?    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
LG Nexus 5
ma nije problem u nikoli34, čmelki, tigeru, st_faci ... meni  i  ostalim Hrvatima ovdje

Da. problem je bas u vama...Wink

Pisem latinicom da bi i vi shvatili ali vidim da je dzaba.

Da li je toliko nejasan moj prethodni post?

A to da ste patoloski zadojeni mrznjom protiv srba dokazuje i to sto si naveo 3 imena za koje se ne zna ko je gori ustasa. Pogotovo takvi kao ti i gore navedeni koji se busaju u pacifisticke grudi i glume postenje....Wink (Posalji im na pp link do ovde, ocekujem da ce doci u minimalnom roku)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1479
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7;M
Da. problem je bas u vama...Wink

Pisem latinicom da bi i vi shvatili ali vidim da je dzaba.

Da li je toliko nejasan moj prethodni post?

A to da ste patoloski zadojeni mrznjom protiv srba dokazuje i to sto si naveo 3 imena za koje se ne zna ko je gori ustasa. Pogotovo takvi kao ti i gore navedeni koji se busaju u pacifisticke grudi i glume postenje....Wink (Posalji im na pp link do ovde, ocekujem da ce doci u minimalnom roku)

Ja neznam što ih puštate da ovde provociraju,a to da neznaju ćirilicu nisam siguran,znaju oni nebojse i to dobro Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 14. Okt 2007, 22:21:59 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
ma nije problem u nikoli34, čmelki, tigeru, st_faci ... meni  i  ostalim Hrvatima ovdje

Da. problem je bas u vama...Wink

Pisem latinicom da bi i vi shvatili ali vidim da je dzaba.

Da li je toliko nejasan moj prethodni post?

A to da ste patoloski zadojeni mrznjom protiv srba dokazuje i to sto si naveo 3 imena za koje se ne zna ko je gori ustasa. Pogotovo takvi kao ti i gore navedeni koji se busaju u pacifisticke grudi i glume postenje....Wink (Posalji im na pp link do ovde, ocekujem da ce doci u minimalnom roku)

Ti se pravo osokolio na nas ? Čuj mi ustaše ?  Smile Smile
« Poslednja izmena: 15. Okt 2007, 00:14:37 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
LG Nexus 5
Ti se pravo osokolio na nas ? Čuj mi ustaše ?  Smile Smile

Jesi ti mozda tito, ante ili tudjman?

Pisem latinicom, a ti ne razumes... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson G 502
ma nije problem u nikoli34, čmelki, tigeru, st_faci ... meni  i  ostalim Hrvatima ovdje

Da. problem je bas u vama...Wink



Pisem latinicom da bi i vi shvatili ali vidim da je dzaba.

Da li je toliko nejasan moj prethodni post?

A to da ste patoloski zadojeni mrznjom protiv srba dokazuje i to sto si naveo 3 imena za koje se ne zna ko je gori ustasa. Pogotovo takvi kao ti i gore navedeni koji se busaju u pacifisticke grudi i glume postenje....Wink (Posalji im na pp link do ovde, ocekujem da ce doci u minimalnom roku)

ma nije problem u nikoli34, čmelki, tigeru, st_faci ... meni  i  ostalim Hrvatima ovdje

Da. problem je bas u vama...Wink

Pisem latinicom da bi i vi shvatili ali vidim da je dzaba.

Da li je toliko nejasan moj prethodni post?

A to da ste patoloski zadojeni mrznjom protiv srba dokazuje i to sto si naveo 3 imena za koje se ne zna ko je gori ustasa. Pogotovo takvi kao ti i gore navedeni koji se busaju u pacifisticke grudi i glume postenje....Wink (Posalji im na pp link do ovde, ocekujem da ce doci u minimalnom roku)

Da. problem je bas u vama...Wink

Pisem latinicom da bi i vi shvatili ali vidim da je dzaba.

Da li je toliko nejasan moj prethodni post?

A to da ste patoloski zadojeni mrznjom protiv srba dokazuje i to sto si naveo 3 imena za koje se ne zna ko je gori ustasa. Pogotovo takvi kao ti i gore navedeni koji se busaju u pacifisticke grudi i glume postenje....Wink (Posalji im na pp link do ovde, ocekujem da ce doci u minimalnom roku)

Ja neznam što ih puštate da ovde provociraju,a to da neznaju ćirilicu nisam siguran,znaju oni nebojse i to dobro Smile Smile Smile

Ti se pravo osokolio na nas ? Čuj mi ustaše ?  Smile Smile

Jesi ti mozda tito, ante ili tudjman?

Pisem latinicom, a ti ne razumes... Smile

Možda je Rade Leskovac!!!
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
LG Nexus 5
Možda je Rade Leskovac!!!

Evo ga jos jedan...Smiley POlako cete svi doci, samo se nadam da necu i drugima crtati.

Evo i tebi da ponovim:

Tema je: Nastanjivanje Srba na podrucju danasnje Hrvatske i prihvatanje katolicanstva, a ne "pogodite ko je srbin, a ko hrvat". Vi hrvati ste jako inventivan narod, osmislite neki kviz ili nesto slicno, a ovde pokusajte pratiti temu. Hvala.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
komleks od Srba - gadna stvar među hrvatskom mladeži  Smile

baš bih volio da vidim na HRT da puste jednu srpsku pjesmu, za primjer RTRS (Radio Televizija Republike Srpske) to radi od '99 - 00 (otprilike)

p.s.znam da nije mjesto ali navodim kao objašenjenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Koliko je Srba potomaka Turaka? Po meni su pravi Srbi oni koji su se u bezaniji pred Turcima pobjegli u Hrvatsku, ovi koji su ostali..upitno im je porijeklo jer tijekom 500 godisnjeg ropstva pod Turcima malo je onih koje Turcin nije pravio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
Koliko je Srba potomaka Turaka? Po meni su pravi Srbi oni koji su se u bezaniji pred Turcima pobjegli u Hrvatsku, ovi koji su ostali..upitno im je porijeklo jer tijekom 500 godisnjeg ropstva pod Turcima malo je onih koje Turcin nije pravio

ispadaš glup sa tim tezama  Smile kako ti zamišljaš to mješanje života ti, svako dijete koje je rođeno u polu "braku" je islamizovano , šta ti misliš da je neki turčin prešao na hrišćanstvo  Smile, pa daj mi i jedan dobar razlog
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.