Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nasledjivanje duga kredita uz porodicnu penziju  (Pročitano 9972 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
neznam na koji nacin kredit moze da se prenese na bilo koga osim na supruznika sta ako on nije pricao sa svojim roditeljima odvojio se odavno zivi svoj zivot bez kontakta sa njima oni preminu nista mu neostave kako onda moze da se prenese kredit na njega, banka se namiruje od imovine umrlog u slucaju da naslednik te imovine,a nije supruznik nece da placa kredit(nema ni instrumenta da ga prisilis),a ako nema nista nasledno banka ispusi jebi ga rizik posla
ne moze neko da nasledi strinin kredit od 100.000 evra,a banka joj dala na lepe oci bez,a ona spizdila na havajima i riknula
« Poslednja izmena: 03. Nov 2012, 14:52:00 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Moja majka je penziju primala preko poste, znaci postar joj donosio. Od banke je samo uzela kredit, i taj kredit niej banka odbivala od njene penzije NE. Nego sam ja popunjavao uplatnicu i nosio u banku ili moj otac ili moj komsiaj to mogao bilo ko da nosi uplatnicu i da popunjava. A to mi uospte nema logike da ja ili moj otac nasledjujemo dug. A pod dva ni moj otac nema nikakvu imovinu niti ja, sve se vodi na moju babu koja se ne smatra clanom porodice. I sta znaci na mene stavi banka da nasledim taj kredit, a ja nemam posao i znaci ja da idem u zatvor posto nemam odakle da otplacujem? Haha kad bi to tako moglo.  Posavetovacu se sutra sa drugim advokatom cija je bas to specijalnost oko nasledstva i imovine. Moj otac kad bi uzeo tu porodicnu penziju i plus otplacivao dug bilo bi mu oko 500-1000 dinara vise nego sad. A bez kredita bi mu bila penzija bila veca skoro 4000 din.
« Poslednja izmena: 04. Nov 2012, 16:09:55 od zoki358 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
onda ne bi trebao da bude problem mislio sam da je kod iste poste/banke kod koje je primala penziju, uzela i kredit.

e sad, treba ti ili tvoj otac da prijavi u opstini očevog rodjenja da je brak prestao smrću supružnika.
sad, nisam se baš udubljivao u tu tematiku, ali ako je brak prestao, ne bi trebalo da ima ikakve obaveze.

naravno raspitaj se.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Nesreca me kreula pa mi i baba sad umrla na kojoj se vodilo celo imanje. A kad je moj deda umro moja majka i moja tetka se odrekle u korist moje babe. E sad posto mi je prvo majka umrla, pa baba....moja tetka kaze da sad ona sve nasledjuje? A mi unuci nista. Jel to moguce? Mislim ona ce meni da prepise sve da vidi koliko takse i to ali zar stvarno je ovako da ona  u ovom slucaju sve nasledjuje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
ne možeš da ostaneš bez ičega. ti si potomak tvoje majke.
ne bih verovao tetki da će sve da ti prepiše, jer je rekla da nemaš pravo na nasledstvo. to je kao da ti kažeš njoj da nema pravo na nasledstvo jer se već jednom odrekla.

da li je tvoje i tvoje tetke mesto prebivališta  na babinu kuću ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Moja tetka je rekla da sad sto ovako ispalo po zakonu ona je jedini naslednik ali da ce sve meni da prepise. A ona tu ne zivi vec 30 godine, njoj se adresa stanovanja vodi na drugu lokaciju jos pre 32 godine. A moje mesto prebivalista je uvek bilo tu na babinu kucu od kako sam rodjen.
« Poslednja izmena: 17. Nov 2012, 19:47:09 od zoki358 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Laže.

Tvoja tetka i majka su se odrekle svega u korist babe. Dok je baba živa sve ide njoj.
Kad ona umre, njena imovina se dijeli na potomke.
Oni sad dijele babinu imovinu, tako da odricanje ne igra nikakvu ulogu.

Potomci su u tvom slucaju tvoja tetka i ti kao jedino dijete svoje majke.
Oboje imate pravo na po 1/2.

Nadji advokata. Prestani da se zajebavaš preozbiljne su stvari u pitanju, ako ne želiš da ti sljedeći post bude - ja sam na ulici i ne znam šta da radim.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
Citat
A moje mesto prebivalista je uvek bilo tu na babinu kucu od kako sam rodjen.
e pa super. ti ne plaćaš porez na kuću ako tebi pripadne. tetka mora da plati.

dakle, pošto ti ne plaćaš porez na nasledstvo (kuću) zato što živiš u njoj više od godinu dana, neka kuća pripadne tebi da se tetka ne bi izlagala trošku (porezu) + sudskoj taksi od 20.000 do 30.000 dinara, jer bi tetka i onako prepisala sve tebi.
 eto poštedi je troškova.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Dobro a jel si sigurna da tetka nije po defaultu jedini naslednik u ovoj situaciji?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
kuća pripada potomcima. e sad koliko vas potomaka ima, na toliko se deli imovina.
kad budete predavali sudu za ostavinsku raspravu, ubaci i oca obavezno. na taj način umesto  da ti i tetka delite po pola, delićete ti, tvoj otac i tvoja tetka na trećinu. tako da ti i tvoj otac umesto polovine, dobijate dve trećine, a tetka umesto polovine, dobija jednu trećinu.

znači ako tetka kaže da je predala zahtev za ostavinsku raspravu sudu, idi obavezno da proveriš koga je navela kao naslednike.

ako nema tebe i tvog oca, idi kod sudije kod kog je zakazano i prijavi.

čak i ako kaže da nije prijavila, idi i proveravaj.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.