Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:51:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Наша чуда  (Pročitano 28944 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.20

Bf nije ni meni drag clan (sorry BF, ljubitelj sam istine)  Smile, ali ne smete ni njemu, ni meni, bilo kome govoriti da je satanista.


 interesantno pitanje - da sam satanista da li bi me vredjalo da mi neko kaze da sam satanista ?  Smile

 nego da se vratimo na chud(ovisht)a Smile josh uvek niko nije jasno napisao shta smatra da su chuda .... zato cu da ponovim ovu poznatu zen-prichu :

  na predavanje jednog zen-uchitelja dodje pripadnik jedne druge budistichke sekte i reche :

- moj uchitelj moze da pravi poteze perom na jednoj obali reke ,a da se slova pojave na papiru na drugoj strani reke .mozesh li ti da napravish tako neshto .

- ne ,ali ja izvodim veca chuda .

-kakva ?

- jedem kad sam gladan,pijem kad sam zedan i oprostim kad me uvrede
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia N70
Eto BF sada si pravi budista, hteo ne hteo. Kada navedes nesto malo istocnjacke mudrosti postajes budista. Do sada sam mislio da se zalazes za religiju blisku ljudima, koja ne sluzi instituciji, moci i bogacenju i kojoj ne trebaju cuda da bi drzala marketinsku inicijativu.

Sto sam se prevariooo...   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1059
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Isao covek na wikipediju da bi nasao ovaj odgovor Smile
IP sačuvana
social share


Edit by ziledin: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Evo i meni jedno cudo pade na pamet.

Eto jutros prikenja se meni kao i obicno negde oko 8-9 sabajle. Obavim ja posao svi srecni i zadovoljni. Medjutim - negde oko 1 po podneva eto ti ga opet - prikenja se meni kad mu nije vreme - CUDO NEVIDJENO!!! Uplasim se ja i brze bolje ja trk kod prote da se ispovedim - mozda su me spopali neki necastivi dusi ili nesto jos gore.....
Auh, al za@ere temu  Smile Smiley 1 Smile
« Poslednja izmena: 08. Nov 2007, 23:12:41 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Znam čoveka ...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11717
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Cuda su se nekada stalno desavala u vidu isceljenja tela i duse. Nedavno sam bio u manastiru Sveti Roman kod Djunisa i jedna monahinja mi rece kako su se tu nekada svakodnevno desavala isceljenja ali manje vere manje cuda sto je rekao i sam Gospod " Prema veri vasoj neka vam bude "  i sami smo svedoci tih Reci Bozijih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:51:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.