Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Narode POMOC, kako da smuvam devojku ? :D  (Pročitano 8298 puta)
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung Galaxy S Advance
ja ni ne zelim da se smuvam sa njom odmah, zelim sa njom da zapocnem razgovor (da se sprijateljim)

Klasichna greshka... U startu morash da razgranichish da li je zelish za drugaricu ili za devojku... Jer ce ti posle biti krivo kada ona tebe bude smatrala na jedan a ti nju na potpuno drugi nachin...

A sve zavisi od toga kako se postavish prema njoj na samom pochetku...

Verujem da razmisljash da je manja verovatnoca da te "ispali" ako joj se dodvorish kao drug umesto da joj se odmah nametnesh kao potencijalni dechko... Ali bolje je i za tebe da znash na chemu si kada dodje do trenutka da se predlozi veze (hoce-hoce, nece-nece), nego da pokushavash uzaludno kasnije znajuci da duboko u tvojoj glavi ta tvoja teorija prelaska sa prijateljstva na neshto vishe ima smisla... samo je ona, ne znash zbog chega, ne vidi i ne kapira...

Prijateljstvo je najbolja osnova za vezu... Ali kako starim sve vishe shvatam da to prijateljstvo treba tek naknadno potraziti u samoj vezi, dok je prilika da se ljubav nadoveze na vec izdefinisan prijateljski odnos vrlo retka... (ali ne i nemoguca)

U svakom sluchaju - srecno. Shta god da se desi, nije smak sveta... Gde postoji shansa za dobitak, postojace uvek i za gubitak... I naravno, uvek postoji ono - ko zna zashto je to dobro...

(shto se tiche igre ignorisanja, imash link do ilustrovane priche u mom potpisu - "dechak i devojchica")
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
Otprilike. Nikada nemoj da prilazis pripit ili jos gore pijan. U 99% slucajeva ces se samo izblamirati.  Smile

E da, postoji sansa da se ti njoj neces svideti. Postoji sansa da ako upadnes u neku dublju pricu sa njom da se ti njoj neces svideti. Ako je tako, teraj dalje. Uvek ima druga.  Smile

U svakom slučaju će da nastavi. Uvek ima druga. Smile Smile



Zasto tako mislis ? Sve je do coveka , ako si spreman da se posvetis edukovanju povodom ovog pitanja polako ces poceti da spoznajes kakva je zena i kako treba s njom cak i prvi put kad je vidis. Znaces kako one razmisljaju. Shvatices da smo isti kao zivotinje. Svi .

99% Tinejdzera ( i ja sam tinejdzer 94. godiste ) pogotovo oni koji su novi u okolini su spremni da ucine sve kako bi upali u najjaci copor fensera , kako bi dobili delic slave , delic popularnosti , spremni su da postanu verne sluge lidera tih copora...

Kada se edukujes i shvatis , da si jedino ti bitan , da imas odredjeni broj ljudi do kojih ti je stalo , i da na zene dok si mlad gledas kao zivotinje...Uz sve ovo uz naravno odgovarajuci pristup , obaraces sa nogu svaku.


Nije isto muvati devojku, i ženu.
Tvoj prvi post na četvrtoj strani, njegov početak, govori o tebi.
Volim ja ljude koji najviše vole sebe, svi smo mi kol'ko-tol'ko takvi, ali treba biti umeren.
Samouverenost je, po mom mišljenju, kvalitetna osobina.
Edukacija 'Kako smuvati žensku jedinku' ne postoji.
Možda govoriš o jednoj vrsti iskustva, ali je potrebno mnogo iskustava da bi bio sposoban da smuvaš 98% devojaka. Sve su drugačije, na drugi fazon.
To da smo 'svi životinje' - ne slažem se, ič. Možda svi posedujemo nešto životinjsko, ali da smo životinje - nismo.
(btw, skrećemo sa teme, previše)

Razmišljaj o tome da je sve u životu, pa i ovo o čemu pričamo, ništa drugo no interes.

Iskreno, u ovoj temi bi' voleo da vidim i žensko mišljenje. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
SonyEricsson k 850i
Pa dobro,nek te je videla,ali kad pridjes 1x bitno je kakav ces utisak ostaviti,taj prvi razgovor nek bude kratak,u trenutku kad si je nasmejao idi..

Kazem ti uzmi br fona uz neku foru,onda joj tek 2. dan posalji por,pali to kod riba..

Uglavnom kad pridjes,ne vredi da planiras sta ce da bude,isto kao kad se potuces,ja sam trenirao dzudo i boks,ali kad adrenalin proradi sve ide spontano..
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Koji si ti car , blejis na mom profilu i dodjes ovde iz cista mira pokusavajuci da me isprovociras i ja ti kazem ono sto mislim o tebi i ispada da sam ja retard , neshvatavsi pri tome da si ti taj koji pusi svima na forumu iz meni nepoznatog razloga?

Molim te , ne volim ljude sto nemaju svoj stav , humor i sve ostalo vec se samo vezuju uz druge , jace.

Ako odgovoris samo pokazujes da sam u pravu , ti budi covek i iskuliraj.
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
SonyEricsson k 850i
Koji si ti car , blejis na mom profilu i dodjes ovde iz cista mira pokusavajuci da me isprovociras i ja ti kazem ono sto mislim o tebi i ispada da sam ja retard , neshvatavsi pri tome da si ti taj koji pusi svima na forumu iz meni nepoznatog razloga?

Molim te , ne volim ljude sto nemaju svoj stav , humor i sve ostalo vec se samo vezuju uz druge , jace.

Ako odgovoris samo pokazujes da sam u pravu , ti budi covek i iskuliraj.
Na koju god temu da sam usao ti si provocirao nekoga,cak je i jedan od boljih ovde Orf kaznjen Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung Galaxy S III
Ovako svi ovi sto su ti dali savet , nemaju pojma sta pricaju.

Ja cu ti reci jos jednom ukratko ono sto treba da znas , a na tebi je koga ces poslusati to nije moj problem.


Ti si muskarac , jaci pol , ti ne smes da joj pridjes i kazes : ,, Ej cao ja sam Rade jako mi se svidjas jel hoces sa mnom na pice?''

Greske koje su ucinjene:

1.) Nije stvorena hemija
2.) Vredjas samog sebe jer se stavljas u poziciju milosti i nemilosti , pozicija ocaja u fazonu primi me molim te bicu tvoj mali keric , eto ti vremena pa mi javi nadam se da ces pristati


Ti brate moj , treba da ostavis momentalni utisak , i na kraju te veoma prijatne price sa tom devojkom samo formalno da joj trazis broj ( bitno ne da joj pises SMS vec da je nazoves , ako joj pises SMS time pokazujes da si picka koja nema muda da je nazove i prica s njom ) . Dakle da i ti i ona vec znate da se svidjate jedno drugom i na kraju ocekivano da razmenite brojeve.

O ovome moze da se prica jako puno , milijarde godina od kako je covek nastao , musko-zenski odnosi se nisu menjali...

Ali ukratko , ono na cemu treba da bazires svoje usavrsavanje jeste:

1.) Samopouzdanje
2.) Svoj stav, svoje misljenje , svoje ja
3.) Da se ne opterecujes izgledom ( Verovao ili ne , zene najmanje obracaju paznju na izgled kod muskarca. Kao sto se mi palimo na super jebozovne picke , tako se one pale na super samouverene muskarce koji znaju sta hoce , naravno bitno je da budes pedantan i uredan , da ne izgledas ko seljak , i da znas osnovne stvari o oblacenju primera radi da ne obuces crne patike , a bele pantalone i svetlo plavu majcu)
4.) Da se malo edukujes povodom govora tela i da se nadovezem na prvu stavku , da eliminises sve znake nesigurnosti.




Znas znanje!

Koji si ti car , blejis na mom profilu i dodjes ovde iz cista mira pokusavajuci da me isprovociras i ja ti kazem ono sto mislim o tebi i ispada da sam ja retard , neshvatavsi pri tome da si ti taj koji pusi svima na forumu iz meni nepoznatog razloga?

Molim te , ne volim ljude sto nemaju svoj stav , humor i sve ostalo vec se samo vezuju uz druge , jace.

Ako odgovoris samo pokazujes da sam u pravu , ti budi covek i iskuliraj.
Na koju god temu da sam usao ti si provocirao nekoga,cak je i jedan od boljih ovde Orf kaznjen Smile

Znaci izbacio je jednog od boljih igraca iz igre.. kakav brat
« Poslednja izmena: 16. Jun 2011, 01:33:08 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Otprilike. Nikada nemoj da prilazis pripit ili jos gore pijan. U 99% slucajeva ces se samo izblamirati.  Smile

E da, postoji sansa da se ti njoj neces svideti. Postoji sansa da ako upadnes u neku dublju pricu sa njom da se ti njoj neces svideti. Ako je tako, teraj dalje. Uvek ima druga.  Smile

U svakom slučaju će da nastavi. Uvek ima druga. Smile Smile



Zasto tako mislis ? Sve je do coveka , ako si spreman da se posvetis edukovanju povodom ovog pitanja polako ces poceti da spoznajes kakva je zena i kako treba s njom cak i prvi put kad je vidis. Znaces kako one razmisljaju. Shvatices da smo isti kao zivotinje. Svi .

99% Tinejdzera ( i ja sam tinejdzer 94. godiste ) pogotovo oni koji su novi u okolini su spremni da ucine sve kako bi upali u najjaci copor fensera , kako bi dobili delic slave , delic popularnosti , spremni su da postanu verne sluge lidera tih copora...

Kada se edukujes i shvatis , da si jedino ti bitan , da imas odredjeni broj ljudi do kojih ti je stalo , i da na zene dok si mlad gledas kao zivotinje...Uz sve ovo uz naravno odgovarajuci pristup , obaraces sa nogu svaku.


Nije isto muvati devojku, i ženu.
Tvoj prvi post na četvrtoj strani, njegov početak, govori o tebi.
Volim ja ljude koji najviše vole sebe, svi smo mi kol'ko-tol'ko takvi, ali treba biti umeren.
Samouverenost je, po mom mišljenju, kvalitetna osobina.
Edukacija 'Kako smuvati žensku jedinku' ne postoji.
Možda govoriš o jednoj vrsti iskustva, ali je potrebno mnogo iskustava da bi bio sposoban da smuvaš 98% devojaka. Sve su drugačije, na drugi fazon.
To da smo 'svi životinje' - ne slažem se, ič. Možda svi posedujemo nešto životinjsko, ali da smo životinje - nismo.
(btw, skrećemo sa teme, previše)

Razmišljaj o tome da je sve u životu, pa i ovo o čemu pričamo, ništa drugo no interes.

Iskreno, u ovoj temi bi' voleo da vidim i žensko mišljenje. Smile


Pa cuj ,  dodje jedan trenutak u zivotu kada ti se smuce sve nafurane klinke i jos vise momci koji ce sve uciniti da dodju do slave...

Eto mozda sam ja prerano odrastao u ovom segmentu jer gledam kako da se skrasim uz neku normalnu , inteligentnu i antikurvu pre svega.

Ironija svega je sto i ja jos uvek takvu nisam nasao , i sto moram da se kalim na drugacijim vrstama  Smile Onim ulazecim u kurvinski Svet.



Evo recimo sa sigurnoscu ti mogu reci da ovaj shke crew nema pojma sta govori . Ili to , ili je on covek cije reci su tacne , a mnogih strucnjaka koji su pisali razne knjige na ovu temu nisu.
Koji si ti car , blejis na mom profilu i dodjes ovde iz cista mira pokusavajuci da me isprovociras i ja ti kazem ono sto mislim o tebi i ispada da sam ja retard , neshvatavsi pri tome da si ti taj koji pusi svima na forumu iz meni nepoznatog razloga?

Molim te , ne volim ljude sto nemaju svoj stav , humor i sve ostalo vec se samo vezuju uz druge , jace.

Ako odgovoris samo pokazujes da sam u pravu , ti budi covek i iskuliraj.
Na koju god temu da sam usao ti si provocirao nekoga,cak je i jedan od boljih ovde Orf kaznjen Smile


Neces jebati  Smile
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
moj ti je savet da ne slusas borijela
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 29198
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia Lumia 930
@PozdravLjudovi
Hm... Pa, u posledenjem postu se možda i slažem u nekim segmentima s tobom. Treba se 'skrasiti' s 'antikurvom'. U kojim godinama? Ne u ovim.

To da li shke crew ili bilo ko drugi ima, ili nema pojma - ne zalazim.
Diskutujemo svi, razna mišljenja. Wink

Sad, to što sa sigurnošću možeš da kažeš nešto o čoveku kojeg i ne znaš, opet govori o tebi.
A, što se 'stručnjaka' tiče - Milan Tarot je stručan; Palma takođe. I mogu da ti nabrojim još 20ak 'stručnih' ljudi, koji obavljaju svoje poslove.
Ali, opet kažem, nije tema za takve priče.

Ističem da je zanimljivo to da sam saznao da stvarno postoje ljudi koji čitaju 'knjige za muvanje'. Smile
« Poslednja izmena: 16. Jun 2011, 01:39:10 od Winex »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ja samo ne znam sto ti pokusavas da lazes samog sebe pa i sve ostale ovde, to bi bilo sve sto imam da ti kazem, da si neko ko drzi do sebe i svog stava ti ne bih pisao posle onog posta, ali ti jednostavno ne mozes to je jace od tebe i mislim da toj bolesti nema leka.

Zato madjar cuti i pusi.
Potpisujem..

Ajde ne seri vise MOLIM TE,kakvi strucnjaci,dal si ti normalan,pa ja ne citam knjige da bih muvao,samo pokazujes koliki si PACENIK!!!


Tako je ! Ja sam pacenik jer se edukujem povodom ovoga  i ostvarujem postavljene ciljeve Smile

Dakle po tebi je pacenik covek koji zeli da uci , nauci i dodje do savrsenstva u necemu ?  Smile

Inteligencijo , zavrsili smo svaku dalju raspravu.
« Poslednja izmena: 16. Jun 2011, 01:38:56 od PozdravLjudovi »
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.