Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:42:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napustiti posao?  (Pročitano 4939 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Potpuna sam suptrotnpost njenom momku, stariji je od mene šest godina, malko problematičan ništa strašno, neodgovorniji )npr. fax je tek sada završio a ja sam upisao i magistarski iako to sad i nije toliko bitno al eto...

"... i nije toliko bitno al eto..." ... cisto da se kaze i "nesto dokaze", a sta?!... c c c



Upleo si se u vec postojecu vezu, pa malo razmisli da li bi voleo tebi neko isto da priredi Smile kao i da obilazi roditelje tvoje devojke, odnosno buduce supruge (ukoliko sam dobro razumela da se Ona udaje). Ok, za tango je definitivno potrebno dvoje, tako da... nisi samo ti kriv, vec i doticna zenska persona koja je prihvatila to nesto, sta god ti/vi mislio/li da je to. Niste trebali da petljate, ali sad... sta je tu je, odnosno kada si vec znao kakva je situacija ne kapiram iz kog razloga su ti trebali ti izlivi neznosti i ljubavi?! Mozes da promenis posao, pa i grad, naravno i drzavu, ma i planetu... ali to nece nista promeniti. Zenuo si u samom startu utrpavanjem tamo gde ti nije bilo mesto, sad budi musko, stisni petlju i ukoliko ti je zaista stalo do nje = bori se za nju! Naravno, prethodno budi potpuno siguran da joj nisi bio samo prolazna (platonska) avantura.

Naravno, srecno  Smile

p.s.
e da, o bivsima sve najbolje... nikad lose, pa ni u sali, jer to nije lepo.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Како су дивне те платонске љубави...о, слатка чежњо!! Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Nema mi ništa ljigavije od ljudi koji bi jednom guzicom na dve stolice, ne razmišljajući pritom o drugima, kao ni o tome da li bi, možda, u nekim okolnostima, neko njihovom nepažnjom i sebičnošću mogao biti povređen.  Smile

ovo zeleno u rečenici je bilo ironično: naravno da će doći do povređivanja druge (odnosno, treće, ili obe) osobe, pre ili kasnije ukoliko se sve nastavi.
« Poslednja izmena: 28. Okt 2008, 18:30:28 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Batali to, iskreno. Wink - mislim na nju i vaš odnos
Ništa od njenog femkanja, a ti, što se tiče prelaska u drugu firmu (ili kako već) vidi šta je najbolje za tebe, svi razlozi za i protiv, i šta presudi.
Njoj imponuje da ima tvoju pažnju, to je očito, kao i to da neće napustiti vezu u kojoj je (ne mora da znači, ali da je želela, to bi već uradila, zar ne?  Smile )...
Update Smile
Otišao prije mjesec i po, batalio...Definitivno najbolje što sam u datoj situaciji mogao uraditi. Malo je bila šokirana, malo je plakala , malo je bila ljuta ali na kraju smo se korektno rastali. Ubrzo je ponovo počela hodati sa momkom.
Naravno, klasika Smile Ona bi bila 'presretna' kad bi mogli biti prijatelji iako je priznala da je to sebično od nje ,ja sam prekinuo sam sve kontakte  iako je poslije slala neke poruke tipa 'da ti se javim kad ti meni nećeš i sl.' Smile
Definitivno je uvijek bila spremna da se bori za svoju vezu do kraja, da pokuša promjeniti svog bad boya (kaže da se promjenio,  mada mene sad to više i ne zanima) a ja, kao što to obično biva sa 'dobricama' kojima možeš sve reći, 'koji te razumije bolje nego svi', bio sam bio strpan u korpu za prijatelje...
Ništa, meni vrijedno iskustvo, ubuduće ću znati bolje...

pozdrav svima, neću da pišem kako se osjećam, možete pretpostaviti ali jbg to je rizik koji sam prihvatio od samog početka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Pozdrav i tebi!  Smile

Neću ti reći (a mogla bih  Smile ): I told you so!  Smile Smile

Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Pozdrav i tebi!  Smile

Neću ti reći (a mogla bih  Smile ): I told you so!  Smile Smile

 Smile

Jesi, zato sam te i quotao Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 
Barts nemoj da pod utiskom ovog iskustva drugi put prema nekoj sasvim normalnoj osobi budeš kreten. Znam da ti nije lako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Barts nemoj da pod utiskom ovog iskustva drugi put prema nekoj sasvim normalnoj osobi budeš kreten. Znam da ti nije lako.

Neću, mada postajem umoran od 'komplimenata' koje dobijam od mnogih, kako sam 'fin', 'dobar', 'šteta što nemam djevojku', 'kako će biti sretnica ona koja bude sa mnom' (to mi je i ova rekla Smile). Ubuduće ću pokušati  biti barem malo drugačiji, jbg mora se, život to traži.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:42:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.