Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:48:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napravim slide ali nema zvuka?  (Pročitano 6299 puta)
04. Jul 2008, 12:03:42
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Napravim prezentaciju u power pointu 2007. Sacuvam, sve radi kako treba, zvuk ide tokom cele prezentacije. Posaljem nekom na mail, prezentacija ide bez zvuka. Skinem sa mog maila taj fajl koji sam poslao kad ono nema zvuka. U cemu gresim? Nisam nesto iskusan sa power pointom. 
« Poslednja izmena: 04. Jul 2008, 12:08:42 od presvega »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Sony xperia
Kada exportujes prezentaciju, sigurno pita jel' hoces samo linkove ili i izvorne fajlove da kopira. Prihvati da kopira i izvorne fajlove. Nisu ti u okviru prezentacije.
Nadam se da je to u pitanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Izvini, ali nije mi bas jasno. Ja napravim slajdove, ubacim muzicku podlogu, namestim trajanje muzike tokom cele prezentacije i na kraju ono ''save as powerpoint show'' i to je to. Nista drugo me ne pita. Jednostavno radi ako je muzicki fajl na istom mestu odakle je i ubacen, ali ako na bilo koji nacin premestim ili kopiram prezentaciju, ona jednostavno radi bez muzike.
« Poslednja izmena: 04. Jul 2008, 15:54:40 od presvega »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Sony xperia
Ono sto sam napisao pita u office 2007. A i probaj da muzicki fajl iskopiras u isti folder gde je prezentacija.
« Poslednja izmena: 04. Jul 2008, 17:43:38 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Mene to u office 2007 uopste ne pita. Kada iskopiram taj muzicki fajl u istom folderu gde je i prezentacija onda je sve ok, ali problem je u tome sto ja hocu da tu muziku integrisem u prezentaciju zauvek i da tu uvek bude a ne odvojeno muz. fajl, a odvojeno prezentacija. Znas, da bude to jedan fajl, kao sto svako od nas dobija na mail one zezalice (slide show) kao jedan powerpoint file, a ne posebno slide, a posebno muzicka datoteka. Ne bih da dosadjujem, ali bukvalno ni u tutorijalima nisam nasao objasnjenje za tako jednostavnu stvar. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Sony xperia
Shvatam te. Ajd' nije li problem, da ti sutra sve ispisem, vecers ne bih mogao. Probacu razne opcije i da vidim sta je i zbog cega bi mogao imati taj problem. Koliko znam, radio sam prezentacije za dotore, avi fajlove ne integrise, vec ih posebno pamti. Najverovatnije je i sa zvukom isto, kada vec kazes:
Citat
Kada iskopiram taj muzicki fajl u istom folderu gde je i prezentacija onda je sve ok
Samo znaj da SlideShow je drugacije koncipiran.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Ok, hvala unapred. Fajl koji sam koristio je u mp3 formatu. Nije mi problem kog ce formata biti muzicki fajl, samo mi je bitno da cela prezentacija tj. ceo  slideshow bude jedan fajl, kao gomile prezentacija koje primamo na mail, ili skidamo sa neta...Razumemo se. Recimo kada nekome saljem powerpoint slide show da mu to posaljem kao jedan  ppt.file a ne da saljem dva fajla, posebno ppt, a posebno muzicki fajl. Pozz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Sony xperia
Kao sto sam i pretpostavio, video i audio fajlove ne integrise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Hoces reci da powerpoint 2007 ne integrise slideove i muziku u jedan fajl? Da li da se onda vratim office-u 2003? Pretpostavljam da je tu moguce odraditi to sto zelim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.15
mob
Sony xperia
Nije ih integrisao. Za 2003-ojku ti ne mogu reci. Vidjao sam neke prezentacije i u trojci radjene, kojima je bio odvojen video fajl.
Tako da ono sta mi je sedmica ponudila, to ti i prenosim. Ako postoji neka caka, ili druga mogucnost, za nju neznam. Pre 2 nedelje sam radio simpozijum doktora iz Neurologije, i kod njih je bilo odvojeno. A ljudi su bili iz Meksika, Francuske, Austrije, Hrvatske, Slovenije, ... ako je i kod njih bilo tako, onda ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:48:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.