Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napomena za osobe kojima trebaju vizit kartice!!  (Pročitano 5291 puta)
22. Sep 2010, 15:48:29
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Dragi forumasi, mozda ovo nije bas adekvatna tema za ovo sto ja pisem al mozda nekome bas ovo zatreba. Pre nekih mesec dana sam trebala da radim vizit kartice i malo na netu gledala cene i povoljnosti pa sam strasno nasela na veliku prevaru. Kakve god vizit karte radili i u kojoj god stampariji iste radili  nemojte samo da radite sa firmom Grafo Color Zajecar (Grafo Kolor) , to su jedni veliki prevaranti iobmanjivaci i ne razumem kako inspekcija i drugi organi mogu da tolerisu njihov prljavi rad.  Radi se o sledecem, pre nekih mesec dana sam narucila kod njih 10 000 vizit kartica, dogovorila sam se sa njim da to bude 350 gr kunsdruk, da bude plastifikacija sa obe strane i naravno da bude dobar otisak. Taj gazda Sasa mi je sve obecao a nije nista ispunio. Na pocetku mi je trazio pola iznosa da uplatim kao avans na sta sam ja i pristala uplativsi mu ceo iznos. Obecao mi je da ce zavrsiti nakon 3-4 dana sve. Nazvala sam ga nakon 7 dana da vidim da li su kartice zavrsene on mi se uopste nije javljao, cas je bio nedostupan tj, iskljucen telefon cas se ne javlja. Nakon 2-3 dana ga nazovem sa drugog broja da ga pitam da li je zavrsio on mi kaze da je zavrsio svega 4000 kom i da mi salje sutradan brzom postom. Dobijem ja nakon 3-4 dana i to al mi stiglo  2500 kom vizitki jer mi nije tesko bilo uposliti radnike da izbroje. Kao prvo nezadovoljna sam papirom, umesto 350 gr kunsdruka uradio mi je 80-100 gr (papir je debljine kao a4 papir za stampac), kao drugo nije iseceno kako treba (slova i slike nisu u centru pa slike i slova prelaze sa jedne vizitke na drugu, bele linije na ivicama po horizontali i vertikali), boje nisu ujednacene, od  20 vizit karti svih 20 razlicitih tonova boja, plastifikacija se na mnogo vizit karti skida sama a na mnogim se stvorio mehur, jednom recju ocajno i nikada u svom zivotu nisam videla losije vizit kartice. Ja ne znam kako cu sa ovim prevarantom izaci na kraj jer ne pristaje da mi vrati novac a bolje ne moze da mi uradi. oni inace posluju na ovim adresama(  www.flajer.net\xA0 i  www.vizitkartice.net\xA0 )pa buduci kupci vodite racuna sa kim radite da ne biste prosli kao ja. Jednom recju Grafo Color Grafo prevara.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora chelavi1 (Vreme: 22. Sep 2010, 18:08:23)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
dobro je da nisam biznismen i da mi trebaju vizitke
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Užas! Samo nikako nisi smela unapred sve da platiš, uostalom pre nego da se bilo šta pušta u štampu na veliko, morao je da ti pokaže uzorak...

Hvala na obaveštenju, svakako.
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
nikad ne placajte unapred nista,idite samo po preporuci
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 3504
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
Normalno, po preporuci je najbolje
IP sačuvana
social share


            Svako slovo koje napišem je deo mene, a ono što sam ja i što mogu biti nije ni deo napisanih slova...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
odes u inspekciju i podneses prijavu protiv njega potpisanu sa tvojim imenom i prezimenom.
pitas inspektora kako se zove i zapises na papiru pred njim.
dodjes za dva dana i pitas "kako napreuje moj slucaj inspektore " oslovis ga po prezimenu.
ako inspektor ne radi svoj posao kako treba, prijavis ga Djilasovom kabinetu posle cega biva smenjen.
pare mora da ti vrati.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Vi ne mozete da verujete kakve su to vizit karte, to niste sigurno videli u svom zivotu, nit` isecene kako treba, otisak uzasan, papir je kao papir a4 formata....Sta da vam kazem i posle ko zna koliko puta sto sam ga zvala nema nista od povrata novca, sve mi obecava danas-sutra, par dana i tako vec mesec dana. Ukoliko mi za dan dva ne vrati novac na racun ja cu da nazovem inspekciju i da njima saopstim to sve. Nije mi do tih 12 hiljada nego mi je najvise sto me prevario i sto nije korektan covek. Koliko j covek poslovan i na telefon se nikada ne javlja, pokusavala sam i sa drugih brojeva al ne vredi nista. A pogledajte samo kakav mu je sajt napucan i rekao bi svako to je prava radnja za vizit karte kad ono radnja prevare i nepostenja. A kako da ga prijavim i kojoj inspekciji jer on nije iz mesta odakle sam ja? Hvala vam svakako sto me podrzavate!
« Poslednja izmena: 30. Sep 2010, 16:36:49 od omegaplus »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1145
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
koliko prevaranata u ovoj drzavi majko mila  Smile , ako si tvrdoglava isteraj pravdu do kraja i nepopustaj... samo tako mozes izaci nna kraj sa olosima. drugi put pamet u glavu i ne glumi postenje... Smile
IP sačuvana
social share
Always Improvise!  _     _     _     _
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
omegaplus

prijavi ga republičkoj tržišnoj inspekciji.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Zvala sam ministarstvo za trgovinu i usluge, sada je sve na njima. Ako je prava drzava i ako je pravi zakon bice sve kako treba da bude.
« Poslednja izmena: 01. Okt 2010, 10:47:42 od omegaplus »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.