Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:51:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Trazite nesto? Spisak svih izvodjaca!

Diskografije + Domaci lyrics: 0-9 A B C D E F G H I J K L Lj M N O P Q R S T U V W X Y Z

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: napoleon  (Pročitano 6292 puta)
19. Nov 2010, 22:36:12
Poznata licnost


do why me key to

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2880
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
HTC hero
                                         

                                                  TAKO MI TREBAS

Tako mi trebas,ti si mi sve,i u srcu te osecam.Zauvek bicu samo tvoj,jer tebi sam obecan.U oci gledam te sad,necu da vidim ti suze.Samo moja ces biti,nedam drugom da te uzme.

Nekada daleko,od mene kada odes,volim te,zapamti ako mozes.Otvori srce,tu je samo tvoje ime,zauvek moja,zauvek nase rime.Ko sam ja,ne znam da li kontas,da li mozes u ocima da prepoznas.Nema tuge,postala si deo mene,lepo kazu bebo,rane leci vreme.I kada bude tesko,ja bicu pored tebe,u svojim snovima pozelim da te sretnem,da ti sapnem koliko mi nedostajes,da zauvek u mom srcu ostajes.Ova pesma neka bude tajna nasa,neka ljubav ostane samo masta.I nije prica prazna,jer ima srecan kraj,ceka me ona,sutra je novi dan.

Tako mi trebas,ti si mi sve,i u srcu te osecam.Zauvek bicu samo tvoj,jer tebi sam obecan.U oci gledam te sad,necu da vidim ti suze.Samo moja ces biti,nedam drugom da te uzme.

Trebas mi,stvarno bez tebe nema me.Budi vecno kraj mene,bez tebe umirem.Kada god ti treba sloboda zovi me,tu sam za tebe volim te. x2

I kao jedno,ja i ti zauvek,volim te,mogu da se zakunem.Kise iz ociju polako nestaju,sluge djavola emocije nemaju.Postala neko ko puno mi znaci,od tebe samo ljubav andjele trazim.Ljubim krst,i molim se za oboje,tvoja usna vodi me do pobede.Bio na dnu,sada mala medju zvezdama,jedinu utehu sam imao u pesmama.Sada si ti tu,podrska moja,moja istina u kojoj nema bola.Tebi sam obecan,tebi sam poseban,osmeh na licu stvara cudan osecaj.Zagrli jako sve ostalo je nebitno,prvi poljubac najvise je vredeo.

Tako mi trebas,ti si mi sve,i u srcu te osecam.Zauvek bicu samo tvoj,jer tebi sam obecan.U oci gledam te sad,necu da vidim ti suze.Samo moja ces biti,nedam drugom da te uzme.

Trebas mi,stvarno bez tebe nema me.Budi vecno kraj mene,bez tebe umirem.Kada god ti treba sloboda zovi me,tu sam za tebe volim te. x2




                                                              DOBRO DOSLI


nova skola na asvalti stigla je matori napoleon dolazi svece da vas rasturi mojne slucajno da pomislis da jaci si nemas ti pojma sta su pravi gangsteri svaka moja rima normalno da brajtuje djido ovamo prvo da naucis pokrete nemoj da me nerviras da nebi bilo zvekete vadi sve iz dzepa neko doso je po rekete.ova kajla od tebe vise vredi komora je zagrejan sise ko bezi sta mislis da si nemoj da leti idi po pivo samo mojne da izvetri 1234 zavalicu ti samar posle zali se kevi reci joj da nebrine gagic ce da je sevi ajde sta cekas mali kuci kreni dobro dosli na napoleon vece de je mala cavolja nesme da krene ova pesma smoriti te nece nadrkan je pogled moj ima da te zvekne x2.ej alo hah molim sta je bilo sa je bilo misevi a?!dobro dosli bolje vas nasli sta mi se mrstis sa puta mi se makni sator se krimo u caletovoj jakni mamina mazo ispod pazduha se plakni cinka re jabi na vesala stavio tokom isprebiao crevom udavio poznato vam svima da sam ubica napoleon ciller prangiro vas s
iba u zivotu tebra moze svasta da se desi zato jebote zipa nemoj mnogo da odletis spusti se na zemlju budi to sto jesi mozes me naci samo na jerkovic adresi kola su nadrkana s'preda besna raskomoti se nimalo nisu tesna tamo gde sam ja tu je i moja korda nikad negubim uvek pobeda je moja dobro dosli na napoleon vece gde je mala cavolja nesme da krena ova pesma smoriti te nece nadrkan je pogled moj ima da te zvekne x4



                                               


                                                     PRIJATELJU MOJ


Opet vracaju se secanja,liju mi suze,mnogo rano si nas ostavio druze,kada god prodjem pored tribika cuje se jecaj cuje se rika,
nekontrolisana vika mi prolazi kroz glavu cujem skripu tebra nema te vise,na sahrani padale su hladne kise,tebe nema vise a zemlja i dalje dise,
mnogo mi je tesko mnogo mi trebalo da svatim da dogodilo se to da nemozes da se vratis,sta bi bilo kad bi bilo da nisi seo na motocikl mozda bi se isto desilo da si seo na bicikl
ali glupo je da pricam to sudbina je takva nekom je lepa a nekom je strasna dokle god si ziv uvek secacu se tebe prijatelju moj brate moj PETROVIC IVANE..
SA NEBA GLEDAS NAS PRIJATELJU MOJ KISA LIJE IBO PLACE TUZAN JE POGLED TVOJ ZASTO TI JE SUDBINA RANO REKLA STOJ UVEK CU TE PAMTITI PRIJATELJU MOJ
3.Jula sam napunio 18 godina bilo je lepo al bez tebe kao robija secam se mog 17 rodjendana ostale su slike u glavi ta lepa secanja obecao si da ces mi na punoletstvu biti zasto nisi bio stalno Boga pitam
termin nije bio bitan hteo sam da te vidim kada zbog tebe pustim suzu toga se ne stidim sedim kuci sjeban pisem ove stihove usi slusaju instrumentalske bitove pokusavam pesmom da dam ti do znanja da uvek sam tu za tebe nocima te sanjam
nikad me nisi izdao to uvek cu da pamtim i zivot bi dao samo da te vratim mesecima patim uvek bices mi u mislima i uvek cu se secati petrovic ivana
SA NEBA GLEDAS NAS PRIJATELJU MOJ KISA LIJE IBO PLACE TUZAN JE POGLED TVOJ ZASTO TI JE SUDBINA RANO REKLA STOJ UVEK CU TE PAMTITI PRIJATELJU MOJ




IP sačuvana
social share
TraxexCraft
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:51:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.