Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napastvovao trinaestogodišnjaka  (Pročitano 3621 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne, ne bi... pedofilija i nasilinistvo ne poznaju pol...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
A da je silovao devojcicu bila bi druga stvar?
to mi je bio odgovor na
I sad mi još recite da homoseksualci treba da imaju prava.

ja njega ne gledam kao pedera,vec kao nasilnika,silovatelja i pedofila...
« Poslednja izmena: 21. Mar 2009, 12:43:46 od ColdOne »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Don't fuck with me!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24298
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia E71
Takve bih ja okovao, pa u rudnik uranijuma da kopaju kasiciom, do kraja zivota Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Ponekad su ta ljudska prava zesce sranje... lepo secnes kitu i resis problem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nasa kaznena politika je smijurija...

jasno emituje stav da se zlocin isplati.

sudski procesi nam se vuku kao crevca,boginja pravde nam viri kroz povez preko ociju,socijalni radnici ne radi nista pod milim Bogom,seksualni prestupi se,navodno, registruju,ali niti se to cita,niti je kome stalo,a i pticice na grani znaju da onaj ko je silovao jednom- silovace i drugi put u 90% slucajeva...

prestupnici prolaze kroz sudske procese sa milovanjem po glavi i ukoliko im je to prvi prestup...sve se uzima sa stavom " desi se,pogrijesi covjek..." Smile

dobro je ako se optuznica i podigne...u vecini slucajeva toliko im se pruza sansa da se unormale (cus,da se seksualno devijantna osoba unormali? Smile...nema nego smo entuzijasti samo takvi),da nam sudstvo vise lici na vojsku spasa nego li na bilo sta drugo.

umjesto da je pravosudje tu da normalan svijet zastiti od onih nenormalnih,mi ih uzgajamo i stitimo kao bijele medvjede Smile

pa kad se desi da posten i normalan svijet zakuca na njihova vrata u zelji da se zastiti i da dobije parce pravde,toliko ga izmrcvare administracijama,papirologijom,neprohodnom sumom zakona i rupa u istome,rokovima i nemogucnoscu da se nazire kraj procesima...da i je i to ravno silovanju,ali mentalnom...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ja i blizanci, Nina i Petar

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Zna se kako se to nekad resavalo u Srbiji.   Nema leka za tu bolest.  
Nadam se da ce neko pomoci silovanom decku u toj palanci od Vranja!!!! :( :!:
IP sačuvana
social share
Prijatelje razdvaja samo smrt, nikad sudbina!!!!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Ispovest silovanog dečaka iz Vranja
Mislio sam da će me obesiti ili zaklati

Autor: Veselin Pešić | Foto:Veselin Pešić | 22.03.2009. - 00:01


Noćne more i košmari još ne napuštaju trinaestogodišnjeg učenika šestog razreda Osnovne škole “Jovan Jovanović Zmaj” u Vranju, koga je 16. marta oko 20 sati u staroj i napuštenoj kućici na periferiji Vranja silovao N.T.(17).

- Dva kilometra me N. T. držao za ranac i vukao preko polja i utrina prema oronuloj kući. Kada smo stigli i ušli u malu prostoriju, naredio je da skinem ranac i pertle. Iako sam se strašno uplašio, nisam plakao. Samo sam ga molio da me pusti i rekao mu da o onome što mi se desilo nikome neću da pričam. Kada sam skinuo pertle, pomislio sam da će da me obesi. Uplašio sam se i kada je izvukao nož, jer sam očekivao da će da me zakolje. U jednom trenutku rekao je da će da me ubije da ga ne bih izdao. Iskoristio sam trenutak njegove nepažnje i bacio se preko zida u provaliju duboku oko tri metra. Srećom, nisam se povredio. Tržao sam do kuće i nisam se okretao. Bio sam potpuno nag. Strahovao sam da će da me stigne i ubije. Sve sam ispričao policiji. Sada mi je znatno bolje. Posećuju me drugovi i drugarice i očekujem od ponedeljka da se vratim u školu- prića dečak nad kojim se seksualni manijak više od pola sata iživljavao i primoravao.
Roditelji dečaka ističu da se mališan oporavlja, ali da je još pod stresom. Oni strahuju da će stravičan doživljaž na njega da ostavi trajne psihičke posledice. Napastvovani maloletnik je pod terapijom i kontrolom psihologa i psihijatra, zbog čega se još nije vratio u školu. B.M, majka napastvovanog maloletnika, priča da je uhvatila panika kada je njen došao do kuće i počeo da lupa na vrata.
- Dok sam se približavala vratima, čula sam da je panično vikao da mu što pre otvorim, jer se bojao da će manijak da ga stigne i ubije. Samo što se nisam onesvestila kaga sam ga videla. Bio je nag, uplašen i bled kao krpa. Samo je rekao da brzo pozovemo policiju. Uspeo je nekako da mi ispriča šta mu se desilo. Zanemela sam. Nisam mogla odmha da poverujem u ono što govori. Više od tri sata sam drhtala i bila u šoku. Dete mi je sada pod blagim sedativima. Noću slabo spava i često se budi. Valjda sanja da ga pomenuti manijak juri i u snu od nas traži pomoć- kaže uznemirena majka.
Mališanov otac N.M ističe da je bio u Beogradu kada je njegovog sina napao manijak, koji u gradu slovi za izuzetno problematičnog srednjoškolca sklonog kavgama, tučama i ispijanju alkohola.
- Moglo je još gore da se desi. Da ga manijak iskasapi i ubije. Teško mi je i još ne mogu da poverujem šta nas je snašlo. Najgore je prošlo i sin se uspešno oporavlja. Posećuju ga drugovi i drugarice i u kući više ne govorimo o stravičnom dogadjaju da sina ne bi podsećali na pakao koji je doživeo, rekao je nam otac dečaka N.M.
Podsetimo, osumnjičeni N.T. je 2007. godine silovao učenika prvog razreda Tehničke škole. Zbog napastvovanja i dva krivična dela teške kradje, Okružni sud u Vranju ga je pre godinu dana uputio u niški Dom za vaspitanje omladine na prevaspitanje u trajanju od šest meseci do dve godine. Nezvanično smo saznali da je zbog dobrog ponašanja N.T. pušten iz Niša da dane vikenda provede u Vranju, gde je napastvovao učenika šestog razreda.
Direktor vranjskog Centra za socijalni rad Verica Mihajlović- Nikolić kaže da još nema pravu informaciju o silovanju i da će ova ustanova tek u ponedeljak da se zvanično oglasi. Mnogi u Vranju smatraju da je nedopustivo da N.T. ne bude pod nadzorom dok je dane vikenda proveo u Vranju.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Istraga silovanja maloletnika na periferiji Vranja
Osumnjičeni nožem ranije napao i dečakovog brata
Autor: V. Pešić | 24.03.2009. - 05:00

VRANJE - Štićenik niškog Doma za vaspitanje omladine N. T. (17), koji je osumnjičen da je u napuštenoj kući na periferiji Vranja 16. marta uveče silovao trinaestogodišnjeg učenika šestog razreda Osnovne škole „Jovan Jovanović Zmaj”, još nije saslušan, a sudiji za maloletnike iskaz nije dao ni napadnuti dečak.


Napastvovanog dečaka pregledali su lekari koji su konstatovali povrede i o njima sačinili medicinsku dokumentaciju. Dečak je pod terapijom i kontrolom psihologa i psihijatra, zbog čega se još nije vratio u školu. Njegovi roditelji tvrde da su sa osumnjičenim N. T. probleme imali i pre godinu dana, kada je posle svađe nožem nasrnuo na njihovog starijeg sina. Dečaka su tada spasli drugovi koji su pretukli napadača.
Osumnjičeni N.T. u Domu u Nišu stavljen je pod pojačan nadzor. Prema nezvaničnim saznanjima, on je u razgovoru sa roditeljima i vaspitačima u niškom domu tvrdio da nije silovao 13-godišnjeg dečaka.
Direktorka Centra za socijalni rad u Vranju Verica Mihajlović-Nikolić kaže da je osumnjičeni štićenik u ovoj instituciji poslednji put bio upravo u ponedeljak, 16. marta.
- Došao je ujutru i socijalnom radniku rekao da je prehlađen, da je dobio potvrdu lekara i da se zbog toga prethodno veče nije, kako je trebalo, vratio u Dom u Nišu - kaže direktorka. Ona navodi i da je ustanova na čijem je čelu zbog primernog ponašanja, a na predlog niškog Zavoda za vaspitanje omladine, davala saglasnost da N. T. dolazi na vikende u Vranje.
- Za vreme zavodskih sankcija on je u Vranju boravio osam puta. Dolazio je u Centar za socijalni rad, a s njim i njegovim roditeljima često smo razgovarali i telefonom. Nije naša obaveza da štićenike pratimo 24 sata dnevno, ali ćemo posle svega što se dogodilo predložiti da se nad njim obavi medicinsko veštačenje - kaže Verica Mihajlović-Nikolić. Centar za socijalni rad juče je zvanično obavešten da je protiv N. T. sudija za maloletnike vranjskog Okružnog suda pokrenuo pripremni postupak.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.