Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:22:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napadnut računar- molim za pomoć!  (Pročitano 5161 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC 
http://www.speedyshare.com/files/25759910/123.scr

Skini ovaj program i pokreni ga, Sacekaj da izbaci logove. Oba loga mi kopiraj ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Американац пита следеће, превешћу на српски, да буде лакше :
Људи нешто сам размиљшао, моја сестра много воли да чита књиге, и стално купује књиге, потроши сигурно барем 1500 долара годишње на књиге..
Па сам нешто размишљао, пошто ја често изнајмљујем ДВД филмове по ниској цени, зар не би било супер да постоји нешто као Видеотека, само да је за књиге, и да могу да се изнајмљују књиге, за цену неке чланарине, или фиксе цене изнајмљивања једне књиге. Много би се новца уштедело на тај начин...


Други лик одговара :
А шта мислиш о библиотекама, на пример...?

_______________________

Американац зове сервис да му гузицу обрише, а не да реинсталира систем  Smile

видео сам ово ... најјачи ми је онај што се захваљује лику који је цитирао комплетан пост па не вреди овом пајсеру што пита да брише ...

Јбно прајслес  Smile

еве га ориђинал ... http://forums.overclockers.com.au/showthread.php?t=648654 селекта фордвин ...  Smile
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
VIP VIBE C
"megasoft"- Druže kad mi je crkao hard disk nisam bio u prilici da googlam
o serviserima, morao sam iz Halo oglasa da zovem... Inače bih ja drugačije.
Dobio sam i PP od tebe i mnogo ti hvala, nisam u mogućnosti tamo da ti
odgovorim da li zato što imam premalo postova ili šta li je pa ću to učiniti ovde.
U beogradu sam, ali problem je što nemam CD sa Windowsom, nemam ni CD-ove sa
drajverima, oni su mi kod kuće daleko odavde, neću skoro tamo a tamo je samo baka
,ona ne bi znala to da mi pronađe i pošalje. I ovaj kad mi je usnimavao imao
je samo neke drajvere, nije imao za grafičku pa mi ona ne radi... Hvala ti
mnogo još jednom, eto kako stvari stoje pa ti reci možemo li išta tu da
napravimo.

Prvo, možemo da odradimo. Poslaću ti pp
Drugo, ako si ovog lika našao preko "Hala oglasa" da li je bio u delu servisne usluge ili da traži posao. Ako je bio u delu servisne usluge, on je redakciji "Halo oglasa" morao dostaviti deklaraciju da je registrovan za obavljanje ovog posla. Ako je bio u delu da traži posao, onda ima malo i tvoje krivice. Moram ti reći da sajtovi poput Youtube i ostalih koje se naveo po mom mišljenju su jedni od riskantnijih. Ako ti skidač film sa Youtuba, mislim da i pored njihove najbolje volje, ne mogu da provere sve fajlove, i da je mogućnost ubacivanja virusa velika. Nisam siguran, iznosim neko svoje mišljenje. Vrlo često možeš videti poruku da je klip uklonjen zbog toga i toga. A koliko ga je ljudi skinulo pre toga, pitaj boga. Znači, da budemo potpuno objektivni moguće da si i ti kriv što si išao u džunglu zvanu internet bez zaštite. Ali takođe je i njegova krivica da ako je magistar ETF-a te nije obavestio o opasnostima koje vrebaju na internetu. Mislim da nije sve u novcu, instalacija AVG antivirusa traje pet minuta i mogao je to da odradi. Ali... Video si moj post o električaru, šta da je neko u tom trenutku bio na stepenicama i da kabl nije zadržao ukrasnu zaštitu. Isekla bi ga na licu mesta.
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Ja se jos jedanput izvinjavam sto Vi sami ne znate reinstalirati Windows, sto Vam je tudji rad skup, sto sami ne znate naci besplatan a legalan antivirusni program na Internetu, a izvinjavam Vam se i za ono najvaznije a to je da mislite da Vam je neko nesto 'umetnuo' u racunar, pa sada odgovor na TO pitanje pokusavate naci on-lajn, da bi na osnovu toga mogli odlucili da li da tom coveku napravite kakvu 'sacekusu' u mraku ili ne. Smile Sretno!
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
VIP VIBE C
Ja se jos jedanput izvinjavam sto Vi sami ne znate reinstalirati Windows, sto Vam je tudji rad skup, sto sami ne znate naci besplatan a legalan antivirusni program na Internetu, a izvinjavam Vam se i za ono najvaznije a to je da mislite da Vam je neko nesto 'umetnuo' u racunar, pa sada odgovor na TO pitanje pokusavate naci on-lajn, da bi na osnovu toga mogli odlucili da li da tom coveku napravite kakvu 'sacekusu' u mraku ili ne. Smile Sretno!

Ne, mi nismo dužni da znamo da reinstaliramo Windows. To se uči na kursu za PC servisere. Ne nama nije tuđ rad skup, čak tuđi rad više cenimo od svog, ali da ono što je naplatio uradi kvalitetno i savesno. Ne mi ne sumnjamo da mi je "serviser" ubacio spyware koji otvara njegovu stranicu, ja to znam.. Mi ne sumnjamo da mi je serviser "pozajmio" CD sa drajverima za Gigabyte matičnu ploču, ja to znam. M ne sumnjamo da je serviser Gigatrona rekao da napajanje ne bruji, a ono bruji sve u šesnaest, nego ćemo da napravimo audio snimak preko video nadzora i da mu odnesemo.

Pitanje da li se radi ovde o čoveku ili .... Ne mi nećemo da napravimo sačekušu, nego ako je registrovan, platiće debelu kaznu zato što je spustio slušalicu, ako radi na divlje - pa ti i takvi su ovu zemlju doveli gde je. Pogledaj seriju "Vila Marija" kada jedan od glavnih aktera kaže za socijalizam. Direktori su krali na veliko, a radnici na malo. Ali direktor je jedan a radnika 1000 pa se svede na isto, ako ne i na veće. Svi hoćete besplatno kod lekara, a nećete da plaćate poreze i doprinose. Svi hoćete dete u vrtić, ne plaćate poreze i doprinose, i onda se ljutite što nema mesta.
"Žalosna je činjenica što svaki sat brižljivo utrošen na smanjenje poreza daje veću dobit od istog vremena utrošenog u proizvodnji". mala modifikacija: Žalosna je činjenica da oflje urađena ujsluga daje mnogo veću dobit od savesno pružene usluge.
 Uh stop. Imam pametnija posla.
« Poslednja izmena: 18. Dec 2010, 01:29:58 od megasoft »
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Ma svi znate bre svi ste doktori iz oblasti zastite svi vi odrzavate tamo neke servere ovo ono a ja video samo tri smislena i korisna posta (Crowz-ov, genije, i ivica) ... Znaci ja da bih pokazao svoje znanje iz ove oblasti treba da serem ko grlica a  Smile  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Ne znam brate, ali ja sam se lepo izvinuo! Smiley Slazem se sa Crowz-om da svaka stavka treba da ima svoju cenu. Po tome WinXP reinstal kosta toliko i tacka. Hoces antivirus? Plati dodatno! Ovaj covek je rekao da nije hteo da plati dodatno pa je kulirao par dana bez ikakvog AV-a i sad na tezi nacin otkriva da to nije pametno! A ako ce ti biti lakse-sad i meni nesto malo cudno da naplati reinstall. ali bez drajvera graficke?! Mozda ga i jeste zeznuo??
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
Windows ima jednu jako korisnu stavku na koju vecina ne obraca paznju a to je "Limited Account".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1361
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
VIP VIBE C
Ne znam brate, ali ja sam se lepo izvinuo! Smiley Slazem se sa Crowz-om da svaka stavka treba da ima svoju cenu. Po tome WinXP reinstal kosta toliko i tacka. Hoces antivirus? Plati dodatno! Ovaj covek je rekao da nije hteo da plati dodatno pa je kulirao par dana bez ikakvog AV-a i sad na tezi nacin otkriva da to nije pametno! A ako ce ti biti lakse-sad i meni nesto malo cudno da naplati reinstall. ali bez drajvera graficke?! Mozda ga i jeste zeznuo??

Ne znam. Možda sam ja iz nekog drugog vremena. Po mome radi se u humanosti. Za desetak minuta posla tražiti još 500 dinara, a naplatio si bez poreza 1500,00 dinara, a servisi sa instaliranim drajverima i antivirusnim programom naplaćuju 1000,00 dinara. Već si se dobro ugradio, hoćeš još. To je po mome tipično naški, a ne nešto ne znati i zato pitati. Ne možda da je zeznuo - s i g u r n o
Ako ti smatraš da sve treba naplatiti, šta ti znači poruka na kraju posta. Jel se zezaš ili misliš da stvarno nekoga briga da li ti imaš internet ili ne. Podsećaš me na vodoinstalatera koji je došao privatno, po preporuci, radi u državnoj firmi, neće da radi na dnevnicu, nego po vodoinstalaterskom cenovniku, a od mene traži besplatno školski pribor za decu. Pa i to meni nije palo sa neba.

Ja sam čoveku ponudio pomoć, kako ja mogu da mu pomognem,  u PP. I mislim da je sa moje strane dosta.
IP sačuvana
social share
Pazi da je legalno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 48
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
@ivicaspas- Nažalost ne mogu ništa da skidam sa interneta, iskače mi poruka da je onemogućeno skidanje. Napisao sam u prethodnom postu.

@megasoft- Druže evo i ovde da ti se mnogo zahvalim na pomoći, napisao sam ti poruku u komentare na profilu pošto mi još uvek PP ne ide. I pusti ovoga Bulmu da piše šta hoće, takvima je nemoguće bilo šta objasniti, od takvih likova kao što je on mi se povraća. Veliki pozdrav za tebe.

Pošto je mi je naš kolega megasoft izašao u susret tema bi možda mogla i da se zaključa da se ne bi širila rasprava neka koju Bulma ničim izazvan nameće. Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:22:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.