Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:38:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napad na Vesnu Pesic  (Pročitano 10728 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Vesna Pesic jeste jedna veoma kulturna zena.
Bila tvrd orah i za Milosevica. Osnovala gradjanski savez i drzala se gradjanske ideje dod dan danas.
Radikali i socijalisti se cas zvalavili i grlili, cas pljuvali. Zamisli tu kombinaciju zvala i pljuvacke?
Usmrdise sa tom kombinacijom i ciste Srbe. Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
Napad na stan Vesne Pešić
Ona je ocenila da je ovaj napad posledica njenog angažovanja i da je sada toliko podignuta temperatura "da će nas ubijati po ulici".

"Ovo se nije dešavalo ni za vreme Miloševića, ni za vreme ratova, ja sam bila antiratni aktivista, nikada me niko nije dirao", naglasila je ona.


A ja msilio da je Milosevic bio okrutni diktator koji je torturisao opoziciju itd itd....... kad ono jedan razbijen prozor je "gori" od cele price upucene na racun Milosevicevog rezima Smiley

Smesni su ko predratni svaleri sa brcicima....... izgubljeni u vremenu i prostoru i politicku relevantnost dobijaju samo na osnovu neogranicene kolicine novca koju dobijaju sa zapada i zahvaljujuci naivnosti svojih glasaca......

Ali nece dugo....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Napad na stan Vesne Pešić
Ona je ocenila da je ovaj napad posledica njenog angažovanja i da je sada toliko podignuta temperatura "da će nas ubijati po ulici".

"Ovo se nije dešavalo ni za vreme Miloševića, ni za vreme ratova, ja sam bila antiratni aktivista, nikada me niko nije dirao", naglasila je ona.


A ja msilio da je Milosevic bio okrutni diktator koji je torturisao opoziciju itd itd....... kad ono jedan razbijen prozor je "gori" od cele price upucene na racun Milosevicevog rezima Smiley

Smesni su ko predratni svaleri sa brcicima....... izgubljeni u vremenu i prostoru i politicku relevantnost dobijaju samo na osnovu neogranicene kolicine novca koju dobijaju sa zapada i zahvaljujuci naivnosti svojih glasaca......

Ali nece dugo....
Pa za vreme Milosevica su joj slomili ruku, kada su tukli kod Brankovog mosta 1996-e.
To je malo konkretnije od razbijenog prozora, slazes se?
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung S7
Citat
Pa za vreme Milosevica su joj slomili ruku, kada su tukli kod Brankovog mosta 1996-e.
To je malo konkretnije od razbijenog prozora, slazes se?

E secam se toga kod Brankovog mosta(stepenica) kako je popisana isla.......
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20070223
Vesna Pesic jeste jedna veoma kulturna zena.
Bila tvrd orah i za Milosevica. Osnovala gradjanski savez i drzala se gradjanske ideje dod dan danas.
Radikali i socijalisti se cas zvalavili i grlili, cas pljuvali. Zamisli tu kombinaciju zvala i pljuvacke?
Usmrdise sa tom kombinacijom i ciste Srbe. Smile

sam nek se kolegica pesicka drzi te ideje. daleko ce Srbija  dogurati, kao ona sto je do meksika. A cul sam da neki pricaju u onoj vasoj silicijskoj dolini da su joj tamo u meksiku od sasparile izrasli mustaschi.
Decki ne bedacite se sa tim papcima neg na srbijanskoj granici stavite nacionalni simbol na primer opanak, da bum svak zna gde je dosel, a ne da vam svakakve puce i pucovani ispiraju jedilni aparat istom spikom koju smo i mi slusali od nasih papaka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Vesna Pesic jeste jedna veoma kulturna zena.
Bila tvrd orah i za Milosevica. Osnovala gradjanski savez i drzala se gradjanske ideje dod dan danas.
Radikali i socijalisti se cas zvalavili i grlili, cas pljuvali. Zamisli tu kombinaciju zvala i pljuvacke?
Usmrdise sa tom kombinacijom i ciste Srbe. Smile


sam nek se kolegica pesicka drzi te ideje. daleko ce Srbija dogurati, kao ona sto je do meksika. A cul sam da neki pricaju u onoj vasoj silicijskoj dolini da su joj tamo u meksiku od sasparile izrasli mustaschi.
Decki ne bedacite se sa tim papcima neg na srbijanskoj granici stavite nacionalni simbol na primer opanak, da bum svak zna gde je dosel, a ne da vam svakakve puce i pucovani ispiraju jedilni aparat istom spikom koju smo i mi slusali od nasih papaka.
Kako da ne. Stavicemo: Fuck you Cola, Fuck you Pizza, What we like iz Schlivovica
Vidim ja Malkovichu da ti navijas za tvog zemljaka Seselja.
Ova dva Hrvata su nas usrecili: Tito i Seselj. Ako bar vi zahvaljujuci njima imate domovinu. Smile Smile Smile

« Poslednja izmena: 07. Mar 2007, 19:57:11 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
Napad na stan Vesne Pešić
Ona je ocenila da je ovaj napad posledica njenog angažovanja i da je sada toliko podignuta temperatura "da će nas ubijati po ulici".

"Ovo se nije dešavalo ni za vreme Miloševića, ni za vreme ratova, ja sam bila antiratni aktivista, nikada me niko nije dirao", naglasila je ona.


A ja msilio da je Milosevic bio okrutni diktator koji je torturisao opoziciju itd itd....... kad ono jedan razbijen prozor je "gori" od cele price upucene na racun Milosevicevog rezima Smiley

Smesni su ko predratni svaleri sa brcicima....... izgubljeni u vremenu i prostoru i politicku relevantnost dobijaju samo na osnovu neogranicene kolicine novca koju dobijaju sa zapada i zahvaljujuci naivnosti svojih glasaca......

Ali nece dugo....
Pa za vreme Milosevica su joj slomili ruku, kada su tukli kod Brankovog mosta 1996-e.
To je malo konkretnije od razbijenog prozora, slazes se?

Nista ja ne kazem, ja samo citiram njene reci da je sada GORE nego za vreme Milosevica....... verovatno je do sada shvatila da su joj sa DOBRIM razlogom slomili ruku i da je itekako zasluzila te batine... Medjutim cini mi se da joj ruka nije slomljena 96te vec 99te ali mozda tu gresim? Jer moze neko da potvrdi? Znam da je 96te dobila par pendreka ali se ne secam lomljenja ruke?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230

Nista ja ne kazem, ja samo citiram njene reci da je sada GORE nego za vreme Milosevica....... verovatno je do sada shvatila da su joj sa DOBRIM razlogom slomili ruku i da je itekako zasluzila te batine... Medjutim cini mi se da joj ruka nije slomljena 96te vec 99te ali mozda tu gresim? Jer moze neko da potvrdi? Znam da je 96te dobila par pendreka ali se ne secam lomljenja ruke?
Nije, sigurno je to bilo kod Brankovog mosta.
Onda je nekoliko dana nestala sa bina kada se pocinjalo u 6 sati, ako se secas koalicije Zajedno. Kod konja.
Prvo je Tadic kao portparol davao obavestenja, pa je onda redom govorio Draskovic, Djindjic i Vesna.
Onda se kretalo u setnju.
Ona se tek kasnije pojavljivala sa rukom u gipsu. Ali je malo redje govorila. Mislim da tek na kraju, posle Lex Specijalisa.
Setnja je pocinjala posle studentskog protesta, jer su oni bili odvojeni.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nine eleven, oh nine eleven

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1028
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Motorola k1 razr
Citat
Majku joj izdajnicku, sve sto je pricala, sve je bilo istina.

 Smile

"Govorim istinu zato sto volim svoju zemlju"  Smile

Gospodja Vesna Pesic ima 67 godina... ona je klinka za Borku Vucic.
Nisam znao da se na taj nacin voli zemlja.Ja sam mislio da je "gospodji" Pesic draga zemlja samo kad se obesi za drzavnu sisu, i muze koliko god moze da izmuze.Nesto mi je smrsala posle dobre ambasadorske uhranjenosti.
Guzica ne moze da se poredi sad i kad se vratila iz Mexica sa dupetom punim takosa i buritosa.Hvala je bogu pa je takva jedna persona predstavljala nasu zemlju i njene interese u Mexicu.
FUJ
IP sačuvana
social share

Remember kids, guns don't kill people. Dangerous minorities do
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 749
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20070223
Vesna Pesic jeste jedna veoma kulturna zena.
Bila tvrd orah i za Milosevica. Osnovala gradjanski savez i drzala se gradjanske ideje dod dan danas.
Radikali i socijalisti se cas zvalavili i grlili, cas pljuvali. Zamisli tu kombinaciju zvala i pljuvacke?
Usmrdise sa tom kombinacijom i ciste Srbe. Smile


sam nek se kolegica pesicka drzi te ideje. daleko ce Srbija dogurati, kao ona sto je do meksika. A cul sam da neki pricaju u onoj vasoj silicijskoj dolini da su joj tamo u meksiku od sasparile izrasli mustaschi.
Decki ne bedacite se sa tim papcima neg na srbijanskoj granici stavite nacionalni simbol na primer opanak, da bum svak zna gde je dosel, a ne da vam svakakve puce i pucovani ispiraju jedilni aparat istom spikom koju smo i mi slusali od nasih papaka.
Kako da ne. Stavicemo: Fuck you Cola, Fuck you Pizza, What we like iz Schlivovica
Vidim ja Malkovichu da ti navijas za tvog zemljaka Seselja.
Ova dva Hrvata su nas usrecili: Tito i Seselj. Ako bar vi zahvaljujuci njima imate domovinu. Smile Smile Smile



e rista, moja domovina nit je kroacija a ni serbia. imas oliskinog kviska da zgruntaš koja je.  tak me vole tam gde ti mislis da sam, da sam baniran cim im priopcim nekaj kaj mislim o njima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:38:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.