Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nameti i besparica ispraznili lokale  (Pročitano 5957 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia 
Mamu im jbm  Smile
Inace, gledam u Merkatoru haljine ...i onda skontam iste takve u Kineskom TC....samo sto su u prvom slucaju 5 ili 6 hiljada a kod kineza 1500,00
E nece mene vise niko zajebavati, nasla Sandra krojacicu  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia ispo iz modu
Eh.. twice... nije da ti prodavci krpica ne sisaju nas uboge... Smiley

Eto, ja sam kupila neku stvarcicu za 1000 dnara manje... a objektivno sumnjam da ni to nije prava cena, vec da sam osisana za bar 2000 Smiley

funny story:

Lik zatvorio lokal u kojem je prodavao cipele i sandale za 2500 dinara. Ostatak robe dao lokalu pored da proda za cenu od 499,99.
Nagradno pitanje: Koja je nabavna cena onda?  Smile


То у насталој ситуацији нема више никакве везе са набавном ценом. То је роба која ти је остала по затварању радње/посла и она ти је чиста зарада. У 99% случајева се продаје испод набавне цене и продаје се на гомили.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
јадни трговци Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
SonyEricsson C902
Bar mogu da tvrdim za Palanku da je apsolutna laz.Narod bre ne plaća struju,vodu...nego da ne izlazi u grad i kupuje stvari,ne znam kako je u većim gradovima ovde svake subote je pun grad pije se,a lokali sa stvarima bar se nijedan nije zatvorio.
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia krntija
Pa šta se isčuđavate? I pored ovoga, srazmerno finansijskim mogućnostima ljudi, broj prodavnica u Beogradu je enorman.

Meni je to oduvek bilo fascinantno u vezi Beograda,... kako u gradu gde nema ni p od proizvodnje, ima toliko prodavnica, butika, tržnih centara, mega i hipermarketa... i još su u planu izgranje novih. To je fenomen.

Gde ljudi zarađuju pare pa onda dođu da ih troše?
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Danas prazne lokale,sutra ce stanove. Smiley

Jbg,treba zadovoljiti sve tajkune.  Smile Ne ide trzni centar u 100 kvadrata.  Smile

Па затварају се локали јер је постало практично немогуће зарадити. Док поплаћаш овим турцима све намете, закуп локала, плате радницима.... па и да си робу добио џабе питање је да ли би био у плусу. И на све то додај лопове од инспектора који долазе по мито и измишљају којекакве казне.

upravo tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Oni koji kazu da ima lokala koliko hoces po Beogradu, preporucio bih im da uzzmu pare u ruke i za stvarno potraze lokal na prometnom mestu koji odgovara nekoj delatnosti. Bliska prijateljica ima apoteku i tela je da promeni lokaciju, posto gazda nece da spusti kiriju. Trazila je i trazila....i malo sutra nasla ono sto joj odgovara.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Citat
kako u gradu gde nema ni p od proizvodnje, ima toliko prodavnica, butika, tržnih centara, mega i hipermarketa... i još su u planu izgranje novih.

Tako sto se iz mesta gde ima proizvodnja porezima i raznim drugim nacinima otima i odnosi u Beograd

Citat
To je fenomen.
Nije fenomen nego lopovluk Smile
« Poslednja izmena: 10. Apr 2011, 17:35:14 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia 
Eh.. twice... nije da ti prodavci krpica ne sisaju nas uboge... Smiley

Eto, ja sam kupila neku stvarcicu za 1000 dnara manje... a objektivno sumnjam da ni to nije prava cena, vec da sam osisana za bar 2000 Smiley

funny story:

Lik zatvorio lokal u kojem je prodavao cipele i sandale za 2500 dinara. Ostatak robe dao lokalu pored da proda za cenu od 499,99.
Nagradno pitanje: Koja je nabavna cena onda?  Smile


То у насталој ситуацији нема више никакве везе са набавном ценом. То је роба која ти је остала по затварању радње/посла и она ти је чиста зарада. У 99% случајева се продаје испод набавне цене и продаје се на гомили.

Kako roba koja je ostala po zatvaranju radnje moze da bude cista zarada? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia ispo iz modu
Па лако. Набавила си 1.000 пари ципела. Држала си радњу у којој си продала 800 пари. Остало ти је 200 и то кад продаш по којој год цени то је чиста зарада. Извлачиш паре и зато ћеш их дати испод цене јер си продајом оних 800 пари увелико отплатила сав новац који си уложила у куповину 1.000 пари.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.